| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B3 | 埼玉 | 24 | 565 | 115 | 43 | 113 | 38.1 | 7 | 28 | 25.0 | 22 | 28 | 78.6 | 19 | 71 | 90 | 20 | 23 | 20 | 5 | 55 | 0 |
| 2017-18 | 31 | B3 | 埼玉 | 30 | 591 | 193 | 66 | 169 | 39.1 | 45 | 129 | 34.9 | 16 | 19 | 84.2 | 26 | 50 | 76 | 15 | 22 | 25 | 4 | 42 | 0 |
| 2018-19 | 32 | B3 | 東京CR | 32 | 524 | 113 | 42 | 105 | 40.0 | 21 | 65 | 32.3 | 8 | 9 | 88.9 | 21 | 22 | 43 | 29 | 19 | 22 | 1 | 42 | 0 |
| 2019-20 | 33 | B3 | 東京CR | 33 | 379 | 108 | 37 | 73 | 50.7 | 27 | 49 | 55.1 | 7 | 12 | 58.3 | 12 | 31 | 43 | 22 | 17 | 11 | 2 | 33 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B3 | 埼玉 | 24 | 23.5 | 4.8 | 1.8 | 4.7 | 38.1 | 0.3 | 1.2 | 25.0 | 0.9 | 1.2 | 78.6 | 0.8 | 3.0 | 3.8 | 0.8 | 1.0 | 0.8 | 0.2 | 2.3 | 0.0 |
| 2017-18 | 31 | B3 | 埼玉 | 30 | 19.7 | 6.4 | 2.2 | 5.6 | 39.1 | 1.5 | 4.3 | 34.9 | 0.5 | 0.6 | 84.2 | 0.9 | 1.7 | 2.5 | 0.5 | 0.7 | 0.8 | 0.1 | 1.4 | 0.0 |
| 2018-19 | 32 | B3 | 東京CR | 32 | 16.4 | 3.5 | 1.3 | 3.3 | 40.0 | 0.7 | 2.0 | 32.3 | 0.2 | 0.3 | 88.9 | 0.7 | 0.7 | 1.3 | 0.9 | 0.6 | 0.7 | 0.0 | 1.3 | 0.0 |
| 2019-20 | 33 | B3 | 東京CR | 33 | 11.5 | 3.3 | 1.1 | 2.2 | 50.7 | 0.8 | 1.5 | 55.1 | 0.2 | 0.4 | 58.3 | 0.4 | 0.9 | 1.3 | 0.7 | 0.5 | 0.3 | 0.1 | 1.0 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B3 | 埼玉 | 24 | 7.3 | 2.7 | 7.2 | 38.1 | 0.4 | 1.8 | 25.0 | 1.4 | 1.8 | 78.6 | 1.2 | 4.5 | 5.7 | 1.3 | 1.5 | 1.3 | 0.3 | 3.5 | 0.0 |
| 2017-18 | 31 | B3 | 埼玉 | 30 | 11.8 | 4.0 | 10.3 | 39.1 | 2.7 | 7.9 | 34.9 | 1.0 | 1.2 | 84.2 | 1.6 | 3.0 | 4.6 | 0.9 | 1.3 | 1.5 | 0.2 | 2.6 | 0.0 |
| 2018-19 | 32 | B3 | 東京CR | 32 | 7.8 | 2.9 | 7.2 | 40.0 | 1.4 | 4.5 | 32.3 | 0.6 | 0.6 | 88.9 | 1.4 | 1.5 | 3.0 | 2.0 | 1.3 | 1.5 | 0.1 | 2.9 | 0.0 |
| 2019-20 | 33 | B3 | 東京CR | 33 | 10.3 | 3.5 | 6.9 | 50.7 | 2.6 | 4.7 | 55.1 | 0.7 | 1.1 | 58.3 | 1.1 | 2.9 | 4.1 | 2.1 | 1.6 | 1.0 | 0.2 | 3.1 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B3 | 埼玉 | 24 | 10.7 | 4.0 | 10.6 | 38.1 | 0.7 | 2.6 | 25.0 | 2.0 | 2.4 | 80.8 | 1.8 | 6.4 | 8.2 | 1.9 | 2.1 | 1.9 | 0.5 | 5.0 | +6.4 |
| 2017-18 | 31 | B3 | 埼玉 | 30 | 16.4 | 5.6 | 14.3 | 39.1 | 3.8 | 10.9 | 34.9 | 1.4 | 1.6 | 84.2 | 2.2 | 4.2 | 6.4 | 1.3 | 1.9 | 2.1 | 0.3 | 3.6 | +5.3 |
| 2018-19 | 32 | B3 | 東京CR | 32 | 11.2 | 4.1 | 10.1 | 41.2 | 2.1 | 6.2 | 33.3 | 0.8 | 0.9 | 88.9 | 2.1 | 2.2 | 4.2 | 2.8 | 1.9 | 2.2 | 0.1 | 3.9 | -3.4 |
| 2019-20 | 33 | B3 | 東京CR | 33 | 14.8 | 5.1 | 10.2 | 50.0 | 3.7 | 6.8 | 54.2 | 1.0 | 1.7 | 58.3 | 1.7 | 4.4 | 6.1 | 3.1 | 2.4 | 1.6 | 0.3 | 4.2 | +7.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B3 | 埼玉 | 24 | 565 | +1.67 | -0.43 | +2.10 | +0.023 | -0.004 | -0.027 | -1.40 | -1.62 | -0.21 | +1.59 | -0.38 | +1.21 |
| 2017-18 | 31 | B3 | 埼玉 | 30 | 591 | +0.76 | +0.37 | +0.39 | +0.012 | +0.002 | -0.010 | +0.05 | +0.64 | +0.59 | +0.24 | +0.30 | +0.54 |
| 2018-19 | 32 | B3 | 東京CR | 32 | 524 | -1.33 | -0.39 | -0.93 | -0.026 | -0.006 | +0.020 | +0.93 | +0.39 | -0.54 | -0.45 | +0.15 | -0.30 |
| 2019-20 | 33 | B3 | 東京CR | 33 | 379 | +1.55 | +1.73 | -0.18 | +0.033 | +0.023 | -0.011 | -0.96 | +0.27 | +1.24 | +0.23 | +0.24 | +0.47 |