| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 24 | B2 | 西宮 | 13 | 4.7 | 1.2 | 0.3 | 1.2 | 26.7 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.6 | 0.9 | 66.7 | 0.1 | 0.3 | 0.4 | 0.6 | 0.4 | 0.0 | 0.0 | 0.6 | -1.9 |
| 2019-20 | 25 | B2 | 奈良 | 18 | 3.9 | 0.5 | 0.2 | 1.1 | 21.1 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 50.0 | 0.2 | 0.1 | 0.3 | 0.7 | 0.4 | 0.1 | 0.0 | 0.3 | -0.2 |
| 2023-24 | 29 | B3 | 品川 | 44 | 5.2 | 0.8 | 0.3 | 1.3 | 24.1 | 0.2 | 0.7 | 22.6 | 0.0 | 0.1 | 50.0 | 0.0 | 0.2 | 0.2 | 0.7 | 0.6 | 0.1 | 0.0 | 0.7 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 24 | B2 | 西宮 | 12 | 13.9 | 2.5 | 7.6 | 33.3 | 0.0 | 0.0 | - | 8.9 | 12.7 | 70.0 | 1.3 | 3.8 | 5.1 | 10.1 | 3.8 | 0.0 | 0.0 | 8.9 | -19.0 |
| 2019-20 | 25 | B2 | 奈良 | 15 | 2.6 | 1.3 | 7.7 | 16.7 | 0.0 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 3.8 | 2.6 | 6.4 | 11.5 | 3.8 | 1.3 | 0.0 | 3.8 | +29.5 |
| 2023-24 | 29 | B3 | 品川 | 44 | 9.3 | 3.5 | 13.3 | 26.4 | 1.8 | 6.8 | 25.9 | 0.5 | 1.0 | 50.0 | 0.5 | 1.5 | 2.0 | 7.5 | 6.5 | 0.5 | 0.0 | 6.5 | -15.1 |