| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 32 | B3 | 福岡 | 26 | 393 | 95 | 37 | 92 | 40.2 | 1 | 4 | 25.0 | 20 | 31 | 64.5 | 26 | 27 | 53 | 29 | 22 | 42 | 3 | 39 | 0 |
| 2017-18 | 33 | B2 | 福岡 | 60 | 983 | 264 | 101 | 240 | 42.1 | 3 | 17 | 17.6 | 59 | 87 | 67.8 | 38 | 53 | 91 | 93 | 55 | 61 | 5 | 98 | +188 |
| 2019-20 | 35 | B2 | 福岡 | 31 | 450 | 113 | 43 | 114 | 37.7 | 5 | 20 | 25.0 | 22 | 30 | 73.3 | 16 | 24 | 40 | 39 | 22 | 32 | 3 | 65 | -28 |
| 2020-21 | 36 | B2 | 福岡 | 51 | 789 | 125 | 52 | 117 | 44.4 | 5 | 21 | 23.8 | 16 | 42 | 38.1 | 41 | 42 | 83 | 71 | 42 | 76 | 5 | 120 | +47 |
| 2021-22 | 37 | B2 | 福岡 | 26 | 275 | 36 | 14 | 43 | 32.6 | 1 | 10 | 10.0 | 7 | 16 | 43.8 | 20 | 18 | 38 | 25 | 13 | 32 | 1 | 36 | -35 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 32 | B3 | 福岡 | 26 | 15.1 | 3.7 | 1.4 | 3.5 | 40.2 | 0.0 | 0.2 | 25.0 | 0.8 | 1.2 | 64.5 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 1.1 | 0.8 | 1.6 | 0.1 | 1.5 | 0.0 |
| 2017-18 | 33 | B2 | 福岡 | 60 | 16.4 | 4.4 | 1.7 | 4.0 | 42.1 | 0.1 | 0.3 | 17.6 | 1.0 | 1.4 | 67.8 | 0.6 | 0.9 | 1.5 | 1.6 | 0.9 | 1.0 | 0.1 | 1.6 | +3.1 |
| 2019-20 | 35 | B2 | 福岡 | 31 | 14.5 | 3.6 | 1.4 | 3.7 | 37.7 | 0.2 | 0.6 | 25.0 | 0.7 | 1.0 | 73.3 | 0.5 | 0.8 | 1.3 | 1.3 | 0.7 | 1.0 | 0.1 | 2.1 | -0.9 |
| 2020-21 | 36 | B2 | 福岡 | 51 | 15.5 | 2.5 | 1.0 | 2.3 | 44.4 | 0.1 | 0.4 | 23.8 | 0.3 | 0.8 | 38.1 | 0.8 | 0.8 | 1.6 | 1.4 | 0.8 | 1.5 | 0.1 | 2.4 | +0.9 |
| 2021-22 | 37 | B2 | 福岡 | 26 | 10.6 | 1.4 | 0.5 | 1.7 | 32.6 | 0.0 | 0.4 | 10.0 | 0.3 | 0.6 | 43.8 | 0.8 | 0.7 | 1.5 | 1.0 | 0.5 | 1.2 | 0.0 | 1.4 | -1.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 32 | B3 | 福岡 | 26 | 8.7 | 3.4 | 8.4 | 40.2 | 0.1 | 0.4 | 25.0 | 1.8 | 2.8 | 64.5 | 2.4 | 2.5 | 4.9 | 2.7 | 2.0 | 3.8 | 0.3 | 3.6 | 0.0 |
| 2017-18 | 33 | B2 | 福岡 | 60 | 9.7 | 3.7 | 8.8 | 42.1 | 0.1 | 0.6 | 17.6 | 2.2 | 3.2 | 67.8 | 1.4 | 1.9 | 3.3 | 3.4 | 2.0 | 2.2 | 0.2 | 3.6 | +6.9 |
| 2019-20 | 35 | B2 | 福岡 | 31 | 9.0 | 3.4 | 9.1 | 37.7 | 0.4 | 1.6 | 25.0 | 1.8 | 2.4 | 73.3 | 1.3 | 1.9 | 3.2 | 3.1 | 1.8 | 2.6 | 0.2 | 5.2 | -2.2 |
| 2020-21 | 36 | B2 | 福岡 | 51 | 5.7 | 2.4 | 5.3 | 44.4 | 0.2 | 1.0 | 23.8 | 0.7 | 1.9 | 38.1 | 1.9 | 1.9 | 3.8 | 3.2 | 1.9 | 3.5 | 0.2 | 5.5 | +2.1 |
| 2021-22 | 37 | B2 | 福岡 | 26 | 4.7 | 1.8 | 5.6 | 32.6 | 0.1 | 1.3 | 10.0 | 0.9 | 2.1 | 43.8 | 2.6 | 2.4 | 5.0 | 3.3 | 1.7 | 4.2 | 0.1 | 4.7 | -4.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 32 | B3 | 福岡 | 26 | 13.1 | 5.1 | 12.5 | 40.7 | 0.1 | 0.6 | 25.0 | 2.8 | 4.0 | 69.0 | 3.6 | 3.6 | 7.2 | 3.6 | 3.0 | 5.1 | 0.4 | 4.8 | +23.1 |
| 2017-18 | 33 | B2 | 福岡 | 60 | 13.7 | 5.2 | 12.8 | 41.1 | 0.2 | 0.9 | 18.8 | 3.0 | 4.5 | 67.1 | 2.0 | 2.9 | 4.9 | 5.0 | 2.9 | 3.3 | 0.3 | 5.1 | +10.3 |
| 2019-20 | 35 | B2 | 福岡 | 31 | 13.5 | 5.1 | 13.3 | 38.7 | 0.6 | 2.4 | 25.0 | 2.6 | 3.6 | 73.3 | 1.9 | 2.9 | 4.8 | 4.7 | 2.6 | 3.8 | 0.2 | 7.3 | -3.3 |
| 2020-21 | 36 | B2 | 福岡 | 51 | 7.8 | 3.2 | 7.2 | 44.6 | 0.3 | 1.4 | 23.8 | 1.0 | 2.6 | 40.0 | 2.5 | 2.6 | 5.2 | 4.5 | 2.7 | 4.8 | 0.3 | 7.5 | +3.5 |
| 2021-22 | 37 | B2 | 福岡 | 26 | 7.0 | 2.7 | 8.0 | 34.1 | 0.2 | 1.8 | 11.1 | 1.4 | 3.1 | 43.8 | 3.7 | 3.1 | 6.8 | 4.9 | 2.5 | 6.1 | 0.2 | 5.9 | -7.4 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 32 | B3 | 福岡 | 26 | 393 | 41.2 | 0.905 | 0.0 | 0.3 | 14.8 | 2.6 | 10.2 | 1.18 | 0.69 | 8.1 | 7.5 | 7.6 | 0.7 |
| 2017-18 | 33 | B2 | 福岡 | 60 | 983 | 41.8 | 0.919 | 0.1 | 0.4 | 15.4 | 2.5 | 12.2 | 1.70 | 0.79 | 4.6 | 6.2 | 5.6 | 0.5 |
| 2019-20 | 35 | B2 | 福岡 | 31 | 450 | 41.0 | 0.911 | 0.2 | 0.3 | 15.4 | 2.3 | 11.9 | 1.77 | 0.77 | 4.2 | 6.9 | 5.8 | 0.5 |
| 2020-21 | 36 | B2 | 福岡 | 51 | 789 | 46.9 | 0.924 | 0.2 | 0.4 | 9.7 | 2.3 | 11.1 | 1.67 | 1.14 | 5.9 | 7.4 | 10.7 | 0.7 |
| 2021-22 | 37 | B2 | 福岡 | 26 | 275 | 35.4 | 0.735 | 0.2 | 0.4 | 10.7 | 2.2 | 11.2 | 1.92 | 1.05 | 8.4 | 6.6 | 9.4 | 0.4 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 32 | B3 | 福岡 | 26 | 393 | +2.88 | +1.30 | +1.58 | +0.012 | +0.012 | 0.000 | +2.06 | +1.53 | -0.54 | +1.98 | +0.07 | +2.05 |
| 2017-18 | 33 | B2 | 福岡 | 60 | 983 | +1.66 | +0.41 | +1.25 | +0.012 | +0.008 | -0.004 | +0.45 | +0.74 | +0.29 | +1.15 | +0.26 | +1.40 |
| 2019-20 | 35 | B2 | 福岡 | 31 | 450 | +0.65 | +0.97 | -0.32 | -0.007 | +0.009 | +0.015 | +1.13 | +0.40 | -0.73 | +0.39 | +0.05 | +0.44 |
| 2020-21 | 36 | B2 | 福岡 | 51 | 789 | +1.46 | -0.87 | +2.33 | +0.013 | +0.005 | -0.008 | -0.58 | -0.20 | +0.38 | +2.19 | +0.83 | +3.02 |
| 2021-22 | 37 | B2 | 福岡 | 26 | 275 | -0.31 | -0.71 | +0.40 | +0.003 | -0.003 | -0.006 | -0.11 | +0.05 | +0.16 | +0.44 | +0.13 | +0.57 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 32 | B3 | 福岡 | 2.1 | 26 | 393 | +0.21 | +1.96 | +2.17 | +0.82 | +2.82 | +3.65 | +1.68 |
| 2017-18 | 33 | B2 | 福岡 | 2.1 | 60 | 983 | -1.33 | +0.62 | -0.71 | -1.01 | +1.46 | +0.45 | +2.06 |
| 2019-20 | 35 | B2 | 福岡 | 2.0 | 31 | 450 | -1.85 | +0.31 | -1.54 | -0.54 | +0.02 | -0.53 | +0.65 |
| 2020-21 | 36 | B2 | 福岡 | 2.1 | 51 | 789 | -2.16 | +1.70 | -0.46 | -2.36 | +3.38 | +1.02 | +1.84 |
| 2021-22 | 37 | B2 | 福岡 | 2.1 | 26 | 275 | -1.60 | +1.79 | +0.19 | -2.12 | +2.03 | -0.09 | +0.46 |