| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 22 | B1 | 長崎 | 11 | 5.4 | 1.0 | 0.4 | 1.5 | 23.5 | 0.1 | 0.6 | 14.3 | 0.2 | 0.4 | 50.0 | 0.5 | 0.5 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.6 | -3.1 |
| 2024-25 | 23 | B1 | 長崎 | 20 | 3.5 | 0.5 | 0.1 | 0.6 | 27.3 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.1 | 0.5 | 30.0 | 0.1 | 0.3 | 0.5 | 0.1 | 0.3 | 0.1 | 0.1 | 0.5 | -1.7 |
| 2025-26 | 24 | B1 | 北海道 | 44 | 6.3 | 1.6 | 0.6 | 1.5 | 42.2 | 0.1 | 0.2 | 33.3 | 0.3 | 0.4 | 66.7 | 0.3 | 0.5 | 0.8 | 0.3 | 0.4 | 0.1 | 0.1 | 1.3 | -0.7 |
| 2026-27 | 25 | B.PREMIER | 北海道 | 1 | 4.3 | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -3.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 22 | B1 | 長崎 | 11 | 6.7 | 2.4 | 10.3 | 23.5 | 0.6 | 4.2 | 14.3 | 1.2 | 2.4 | 50.0 | 3.0 | 3.6 | 6.7 | 0.0 | 0.0 | 0.6 | 0.0 | 4.2 | -20.6 |
| 2024-25 | 23 | B1 | 長崎 | 20 | 4.6 | 1.5 | 5.6 | 27.3 | 0.0 | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 5.1 | 30.0 | 1.5 | 3.6 | 5.1 | 0.5 | 3.6 | 1.0 | 1.0 | 5.1 | -17.3 |
| 2025-26 | 24 | B1 | 北海道 | 44 | 8.9 | 3.5 | 8.3 | 42.2 | 0.4 | 1.2 | 33.3 | 1.6 | 2.3 | 66.7 | 1.7 | 2.7 | 4.4 | 1.7 | 2.2 | 0.6 | 0.6 | 7.6 | -4.0 |
| 2026-27 | 25 | B.PREMIER | 北海道 | 1 | 16.7 | 8.3 | 16.7 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -25.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 22 | B1 | 長崎 | 9 | 6.2 | 2.5 | 13.8 | 18.2 | 1.2 | 6.2 | 20.0 | 0.0 | 0.0 | - | 5.0 | 6.2 | 11.2 | 0.0 | 0.0 | 1.2 | 0.0 | 5.0 | -23.8 |
| 2024-25 | 23 | B1 | 長崎 | 16 | 9.0 | 2.6 | 7.7 | 33.3 | 0.0 | 1.3 | 0.0 | 3.8 | 7.7 | 50.0 | 2.6 | 2.6 | 5.1 | 0.0 | 2.6 | 2.6 | 1.3 | 9.0 | -14.1 |
| 2025-26 | 24 | B1 | 北海道 | 44 | 13.2 | 5.0 | 12.5 | 40.0 | 0.5 | 1.8 | 25.0 | 2.7 | 4.1 | 66.7 | 1.8 | 4.5 | 6.3 | 2.7 | 2.7 | 0.9 | 1.1 | 12.9 | -3.4 |
| 2026-27 | 25 | B.PREMIER | 北海道 | 1 | 28.6 | 14.3 | 28.6 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -42.9 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 22 | B1 | 長崎 | 9 | 59 | 0.455 | 25.0% | 36.4% | 0.0% | 18.2% | - | 0.0% | 33.3% | 27.3% | 0.0% | 18.2% | - | 0.0% |
| 2024-25 | 23 | B1 | 長崎 | 16 | 71 | 0.778 | 100.0% | 11.1% | 25.0% | 44.4% | - | 0.0% | - | 0.0% | 0.0% | 11.1% | 50.0% | 33.3% |
| 2025-26 | 24 | B1 | 北海道 | 44 | 279 | 0.906 | 81.8% | 17.2% | 31.4% | 54.7% | 0.0% | 1.6% | 66.7% | 4.7% | 0.0% | 7.8% | 66.7% | 14.1% |
| 2026-27 | 25 | B.PREMIER | 北海道 | 1 | 4 | 1.000 | - | 0.0% | 50.0% | 100.0% | - | 0.0% | - | 0.0% | - | 0.0% | - | 0.0% |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 22 | B1 | 長崎 | 9 | 59 | -0.24 | -0.01 | -0.23 | -0.003 | -0.001 | +0.002 | -0.29 | -0.16 | +0.14 | -0.02 | -0.18 | -0.20 |
| 2024-25 | 23 | B1 | 長崎 | 16 | 71 | -0.36 | -0.37 | +0.01 | -0.002 | +0.001 | +0.003 | -0.32 | -0.25 | +0.07 | +0.18 | +0.15 | +0.33 |
| 2025-26 | 24 | B1 | 北海道 | 44 | 279 | -0.47 | +0.37 | -0.85 | -0.007 | +0.002 | +0.010 | -0.55 | +0.26 | +0.80 | +0.24 | -0.27 | -0.03 |
| 2026-27 | 25 | B.PREMIER | 北海道 | 1 | 4 | -0.10 | -0.03 | -0.08 | -0.001 | 0.000 | 0.000 | +0.10 | +0.07 | -0.03 | -0.14 | +0.03 | -0.11 |