| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 27 | B1 | 三河 | 38 | 920 | 444 | 155 | 298 | 52.0 | 13 | 55 | 23.6 | 121 | 163 | 74.2 | 52 | 206 | 258 | 79 | 84 | 18 | 35 | 113 | +170 |
| 2019-20 | 29 | B1 | 富山 | 10 | 296 | 141 | 58 | 117 | 49.6 | 4 | 30 | 13.3 | 21 | 35 | 60.0 | 9 | 57 | 66 | 22 | 26 | 13 | 10 | 28 | -43 |
| 2019-20 | 29 | B2 | 越谷 | 8 | 253 | 152 | 56 | 121 | 46.3 | 11 | 39 | 28.2 | 29 | 48 | 60.4 | 8 | 75 | 83 | 25 | 27 | 6 | 8 | 26 | -30 |
| 2020-21 | 30 | B2 | 熊本 | 8 | 117 | 44 | 14 | 32 | 43.8 | 3 | 10 | 30.0 | 13 | 18 | 72.2 | 10 | 35 | 45 | 17 | 22 | 8 | 11 | 21 | +34 |
| 2020-21 | 30 | B2 | 青森 | 13 | 292 | 116 | 39 | 99 | 39.4 | 6 | 36 | 16.7 | 32 | 45 | 71.1 | 8 | 65 | 73 | 36 | 36 | 7 | 16 | 35 | -80 |
| 2020-21 | 30 | B2 | 合計 | 21 | 409 | 160 | 53 | 131 | 40.5 | 9 | 46 | 19.6 | 45 | 63 | 71.4 | 18 | 100 | 118 | 53 | 58 | 15 | 27 | 56 | -46 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 27 | B1 | 三河 | 38 | 24.2 | 11.7 | 4.1 | 7.8 | 52.0 | 0.3 | 1.4 | 23.6 | 3.2 | 4.3 | 74.2 | 1.4 | 5.4 | 6.8 | 2.1 | 2.2 | 0.5 | 0.9 | 3.0 | +4.5 |
| 2019-20 | 29 | B1 | 富山 | 10 | 29.6 | 14.1 | 5.8 | 11.7 | 49.6 | 0.4 | 3.0 | 13.3 | 2.1 | 3.5 | 60.0 | 0.9 | 5.7 | 6.6 | 2.2 | 2.6 | 1.3 | 1.0 | 2.8 | -4.3 |
| 2019-20 | 29 | B2 | 越谷 | 8 | 31.6 | 19.0 | 7.0 | 15.1 | 46.3 | 1.4 | 4.9 | 28.2 | 3.6 | 6.0 | 60.4 | 1.0 | 9.4 | 10.4 | 3.1 | 3.4 | 0.8 | 1.0 | 3.2 | -3.8 |
| 2020-21 | 30 | B2 | 熊本 | 8 | 14.6 | 5.5 | 1.8 | 4.0 | 43.8 | 0.4 | 1.2 | 30.0 | 1.6 | 2.2 | 72.2 | 1.2 | 4.4 | 5.6 | 2.1 | 2.8 | 1.0 | 1.4 | 2.6 | +4.2 |
| 2020-21 | 30 | B2 | 青森 | 13 | 22.5 | 8.9 | 3.0 | 7.6 | 39.4 | 0.5 | 2.8 | 16.7 | 2.5 | 3.5 | 71.1 | 0.6 | 5.0 | 5.6 | 2.8 | 2.8 | 0.5 | 1.2 | 2.7 | -6.2 |
| 2020-21 | 30 | B2 | 合計 | 21 | 19.5 | 7.6 | 2.5 | 6.2 | 40.5 | 0.4 | 2.2 | 19.6 | 2.1 | 3.0 | 71.4 | 0.9 | 4.8 | 5.6 | 2.5 | 2.8 | 0.7 | 1.3 | 2.7 | -2.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 27 | B1 | 三河 | 38 | 17.4 | 6.1 | 11.7 | 52.0 | 0.5 | 2.2 | 23.6 | 4.7 | 6.4 | 74.2 | 2.0 | 8.1 | 10.1 | 3.1 | 3.3 | 0.7 | 1.4 | 4.4 | +6.7 |
| 2019-20 | 29 | B1 | 富山 | 10 | 17.1 | 7.0 | 14.2 | 49.6 | 0.5 | 3.6 | 13.3 | 2.6 | 4.3 | 60.0 | 1.1 | 6.9 | 8.0 | 2.7 | 3.2 | 1.6 | 1.2 | 3.4 | -5.2 |
| 2019-20 | 29 | B2 | 越谷 | 8 | 21.6 | 8.0 | 17.2 | 46.3 | 1.6 | 5.6 | 28.2 | 4.1 | 6.8 | 60.4 | 1.1 | 10.7 | 11.8 | 3.6 | 3.8 | 0.9 | 1.1 | 3.7 | -4.3 |
| 2020-21 | 30 | B2 | 熊本 | 8 | 13.6 | 4.3 | 9.9 | 43.8 | 0.9 | 3.1 | 30.0 | 4.0 | 5.5 | 72.2 | 3.1 | 10.8 | 13.9 | 5.2 | 6.8 | 2.5 | 3.4 | 6.5 | +10.5 |
| 2020-21 | 30 | B2 | 青森 | 13 | 14.3 | 4.8 | 12.2 | 39.4 | 0.7 | 4.4 | 16.7 | 3.9 | 5.5 | 71.1 | 1.0 | 8.0 | 9.0 | 4.4 | 4.4 | 0.9 | 2.0 | 4.3 | -9.8 |
| 2020-21 | 30 | B2 | 合計 | 21 | 14.1 | 4.7 | 11.5 | 40.5 | 0.8 | 4.0 | 19.6 | 4.0 | 5.5 | 71.4 | 1.6 | 8.8 | 10.4 | 4.7 | 5.1 | 1.3 | 2.4 | 4.9 | -4.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 27 | B1 | 三河 | 38 | 26.2 | 9.2 | 17.8 | 51.5 | 0.7 | 3.2 | 22.6 | 7.2 | 9.7 | 74.2 | 3.1 | 12.3 | 15.4 | 4.6 | 5.0 | 1.0 | 2.1 | 4.5 | +10.0 |
| 2019-20 | 29 | B1 | 富山 | 10 | 26.7 | 11.0 | 21.8 | 50.4 | 0.8 | 5.3 | 14.3 | 4.0 | 6.6 | 60.0 | 1.7 | 10.6 | 12.3 | 4.2 | 4.7 | 2.5 | 1.9 | 4.0 | -7.8 |
| 2019-20 | 29 | B2 | 越谷 | 8 | 30.9 | 11.4 | 24.6 | 46.3 | 2.2 | 7.9 | 28.2 | 5.9 | 9.8 | 60.4 | 1.6 | 15.2 | 16.9 | 5.1 | 5.5 | 1.2 | 1.6 | 3.7 | -6.1 |
| 2020-21 | 30 | B2 | 熊本 | 8 | 18.5 | 5.9 | 13.0 | 45.2 | 1.3 | 3.8 | 33.3 | 5.5 | 6.7 | 81.2 | 4.2 | 14.7 | 18.9 | 7.1 | 9.2 | 3.4 | 4.6 | 5.0 | +14.3 |
| 2020-21 | 30 | B2 | 青森 | 13 | 20.4 | 7.0 | 17.7 | 39.4 | 1.1 | 6.5 | 16.7 | 5.4 | 7.7 | 69.8 | 1.4 | 11.3 | 12.7 | 6.5 | 6.5 | 1.3 | 2.9 | 4.3 | -14.3 |
| 2020-21 | 30 | B2 | 合計 | 21 | 19.8 | 6.7 | 16.3 | 40.8 | 1.1 | 5.7 | 20.0 | 5.4 | 7.4 | 72.9 | 2.3 | 12.3 | 14.6 | 6.7 | 7.3 | 1.9 | 3.4 | 4.5 | -5.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 27 | B1 | 三河 | 38 | 920 | 53.6 | 1.197 | 0.2 | 0.5 | 23.7 | 4.4 | 12.3 | 0.93 | 0.52 | 7.0 | 23.7 | 1.4 | 3.1 |
| 2019-20 | 29 | B1 | 富山 | 10 | 296 | 52.2 | 1.093 | 0.2 | 0.3 | 27.0 | 4.4 | 12.2 | 0.88 | 0.45 | 4.1 | 22.0 | 3.0 | 3.6 |
| 2019-20 | 29 | B2 | 越谷 | 8 | 253 | 50.8 | 1.070 | 0.3 | 0.4 | 30.2 | 4.8 | 18.4 | 0.93 | 0.61 | 3.5 | 31.9 | 1.7 | 3.0 |
| 2020-21 | 30 | B2 | 熊本 | 8 | 117 | 50.0 | 1.158 | 0.3 | 0.5 | 22.1 | 8.1 | 19.8 | 0.77 | 0.90 | 11.8 | 28.5 | 6.0 | 8.5 |
| 2020-21 | 30 | B2 | 青森 | 13 | 292 | 42.4 | 0.966 | 0.4 | 0.4 | 25.1 | 5.9 | 20.3 | 1.00 | 0.81 | 3.2 | 24.0 | 2.0 | 5.4 |
| 2020-21 | 30 | B2 | 合計 | 21 | 409 | 44.2 | 1.013 | 0.3 | 0.5 | 24.2 | 6.6 | 20.2 | 0.91 | 0.83 | 5.4 | 25.4 | 3.1 | 6.4 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 27 | B1 | 三河 | 38 | 920 | +0.59 | -0.23 | +0.82 | +0.020 | +0.002 | -0.018 | -0.14 | -0.57 | -0.43 | -0.63 | +0.31 | -0.32 |
| 2019-20 | 29 | B1 | 富山 | 10 | 296 | -0.74 | -0.42 | -0.31 | -0.006 | +0.007 | +0.014 | -1.78 | -1.70 | +0.07 | +0.05 | +0.17 | +0.22 |
| 2019-20 | 29 | B2 | 越谷 | 8 | 253 | +0.35 | -0.52 | +0.87 | +0.015 | -0.002 | -0.016 | +0.60 | -0.14 | -0.74 | -0.53 | +0.28 | -0.24 |
| 2020-21 | 30 | B2 | 青森 | 21 | 409 | -0.08 | -1.20 | +1.12 | +0.034 | +0.002 | -0.032 | +0.14 | -1.14 | -1.29 | -1.25 | +0.63 | -0.62 |