| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 23 | B1 | 滋賀 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0.0 | 0 | 1 | 0.0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -5 |
| 2018-19 | 25 | B2 | 青森 | 60 | 1222 | 520 | 176 | 460 | 38.3 | 116 | 320 | 36.2 | 52 | 60 | 86.7 | 17 | 72 | 89 | 113 | 66 | 35 | 1 | 124 | -198 |
| 2019-20 | 26 | B2 | 青森 | 44 | 566 | 267 | 87 | 256 | 34.0 | 55 | 180 | 30.6 | 38 | 42 | 90.5 | 5 | 32 | 37 | 30 | 29 | 22 | 2 | 40 | -190 |
| 2020-21 | 27 | B2 | 青森 | 55 | 659 | 248 | 86 | 219 | 39.3 | 50 | 148 | 33.8 | 26 | 30 | 86.7 | 10 | 30 | 40 | 74 | 37 | 20 | 0 | 68 | -165 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 23 | B1 | 滋賀 | 3 | 1.1 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -1.7 |
| 2018-19 | 25 | B2 | 青森 | 60 | 20.4 | 8.7 | 2.9 | 7.7 | 38.3 | 1.9 | 5.3 | 36.2 | 0.9 | 1.0 | 86.7 | 0.3 | 1.2 | 1.5 | 1.9 | 1.1 | 0.6 | 0.0 | 2.1 | -3.3 |
| 2019-20 | 26 | B2 | 青森 | 44 | 12.9 | 6.1 | 2.0 | 5.8 | 34.0 | 1.2 | 4.1 | 30.6 | 0.9 | 1.0 | 90.5 | 0.1 | 0.7 | 0.8 | 0.7 | 0.7 | 0.5 | 0.0 | 0.9 | -4.3 |
| 2020-21 | 27 | B2 | 青森 | 55 | 12.0 | 4.5 | 1.6 | 4.0 | 39.3 | 0.9 | 2.7 | 33.8 | 0.5 | 0.5 | 86.7 | 0.2 | 0.5 | 0.7 | 1.3 | 0.7 | 0.4 | 0.0 | 1.2 | -3.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 23 | B1 | 滋賀 | 3 | 0.0 | 0.0 | 10.7 | 0.0 | 0.0 | 10.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 10.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -53.5 |
| 2018-19 | 25 | B2 | 青森 | 60 | 15.3 | 5.2 | 13.5 | 38.3 | 3.4 | 9.4 | 36.2 | 1.5 | 1.8 | 86.7 | 0.5 | 2.1 | 2.6 | 3.3 | 1.9 | 1.0 | 0.0 | 3.7 | -5.8 |
| 2019-20 | 26 | B2 | 青森 | 44 | 17.0 | 5.5 | 16.3 | 34.0 | 3.5 | 11.5 | 30.6 | 2.4 | 2.7 | 90.5 | 0.3 | 2.0 | 2.4 | 1.9 | 1.8 | 1.4 | 0.1 | 2.5 | -12.1 |
| 2020-21 | 27 | B2 | 青森 | 55 | 13.6 | 4.7 | 12.0 | 39.3 | 2.7 | 8.1 | 33.8 | 1.4 | 1.6 | 86.7 | 0.5 | 1.6 | 2.2 | 4.0 | 2.0 | 1.1 | 0.0 | 3.7 | -9.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 23 | B1 | 滋賀 | 3 | 0.0 | 0.0 | 25.0 | 0.0 | 0.0 | 25.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -150.0 |
| 2018-19 | 25 | B2 | 青森 | 60 | 22.2 | 7.5 | 19.4 | 38.6 | 5.0 | 13.5 | 37.0 | 2.3 | 2.6 | 86.7 | 0.7 | 3.1 | 3.8 | 4.8 | 2.8 | 1.5 | 0.0 | 4.9 | -8.9 |
| 2019-20 | 26 | B2 | 青森 | 44 | 23.8 | 7.8 | 23.0 | 33.9 | 4.8 | 15.6 | 30.9 | 3.4 | 3.8 | 89.2 | 0.4 | 3.1 | 3.5 | 2.9 | 2.8 | 1.7 | 0.2 | 3.4 | -22.7 |
| 2020-21 | 27 | B2 | 青森 | 55 | 19.9 | 6.9 | 16.8 | 41.3 | 4.1 | 11.3 | 36.2 | 2.0 | 2.3 | 84.6 | 0.8 | 2.4 | 3.2 | 5.8 | 3.0 | 1.8 | 0.0 | 4.8 | -13.7 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 23 | B1 | 滋賀 | 3 | 3 | -0.20 | -0.10 | -0.10 | -0.003 | -0.001 | +0.002 | -0.07 | -0.03 | +0.04 | -0.06 | +0.02 | -0.05 |
| 2018-19 | 25 | B2 | 青森 | 60 | 1222 | +0.15 | +0.97 | -0.82 | +0.002 | +0.004 | +0.002 | -2.36 | -0.55 | +1.82 | +0.45 | -0.51 | -0.06 |
| 2019-20 | 26 | B2 | 青森 | 44 | 566 | -4.17 | -1.47 | -2.71 | -0.063 | -0.012 | +0.050 | -1.71 | -0.86 | +0.85 | -0.98 | +0.14 | -0.85 |
| 2020-21 | 27 | B2 | 青森 | 55 | 659 | -0.83 | +0.43 | -1.26 | +0.002 | +0.019 | +0.017 | -2.22 | -0.87 | +1.35 | -0.51 | +0.43 | -0.08 |