| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 26 | B2 | 福島 | 56 | 1398 | 813 | 317 | 579 | 54.7 | 40 | 128 | 31.2 | 139 | 189 | 73.5 | 117 | 324 | 441 | 117 | 101 | 45 | 18 | 140 | -27 |
| 2024-25 | 27 | B2 | 福島 | 52 | 1576 | 798 | 333 | 586 | 56.8 | 29 | 81 | 35.8 | 103 | 189 | 54.5 | 132 | 300 | 432 | 131 | 108 | 42 | 25 | 159 | -313 |
| 2025-26 | 28 | B2 | 福井 | 59 | 1489 | 895 | 365 | 638 | 57.2 | 32 | 117 | 27.4 | 133 | 202 | 65.8 | 144 | 293 | 437 | 111 | 92 | 60 | 54 | 157 | +117 |
| 2026-27 | 29 | B.ONE | 徳島 | 8 | 240 | 184 | 73 | 119 | 61.3 | 14 | 37 | 37.8 | 24 | 41 | 58.5 | 21 | 56 | 77 | 21 | 18 | 12 | 5 | 13 | +53 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 26 | B2 | 福島 | 56 | 25.0 | 14.5 | 5.7 | 10.3 | 54.7 | 0.7 | 2.3 | 31.2 | 2.5 | 3.4 | 73.5 | 2.1 | 5.8 | 7.9 | 2.1 | 1.8 | 0.8 | 0.3 | 2.5 | -0.5 |
| 2024-25 | 27 | B2 | 福島 | 52 | 30.3 | 15.3 | 6.4 | 11.3 | 56.8 | 0.6 | 1.6 | 35.8 | 2.0 | 3.6 | 54.5 | 2.5 | 5.8 | 8.3 | 2.5 | 2.1 | 0.8 | 0.5 | 3.1 | -6.0 |
| 2025-26 | 28 | B2 | 福井 | 59 | 25.2 | 15.2 | 6.2 | 10.8 | 57.2 | 0.5 | 2.0 | 27.4 | 2.3 | 3.4 | 65.8 | 2.4 | 5.0 | 7.4 | 1.9 | 1.6 | 1.0 | 0.9 | 2.7 | +2.0 |
| 2026-27 | 29 | B.ONE | 徳島 | 8 | 30.0 | 23.0 | 9.1 | 14.9 | 61.3 | 1.8 | 4.6 | 37.8 | 3.0 | 5.1 | 58.5 | 2.6 | 7.0 | 9.6 | 2.6 | 2.2 | 1.5 | 0.6 | 1.6 | +6.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 26 | B2 | 福島 | 56 | 20.9 | 8.2 | 14.9 | 54.7 | 1.0 | 3.3 | 31.2 | 3.6 | 4.9 | 73.5 | 3.0 | 8.3 | 11.4 | 3.0 | 2.6 | 1.2 | 0.5 | 3.6 | -0.7 |
| 2024-25 | 27 | B2 | 福島 | 52 | 18.2 | 7.6 | 13.4 | 56.8 | 0.7 | 1.9 | 35.8 | 2.4 | 4.3 | 54.5 | 3.0 | 6.9 | 9.9 | 3.0 | 2.5 | 1.0 | 0.6 | 3.6 | -7.1 |
| 2025-26 | 28 | B2 | 福井 | 59 | 21.6 | 8.8 | 15.4 | 57.2 | 0.8 | 2.8 | 27.4 | 3.2 | 4.9 | 65.8 | 3.5 | 7.1 | 10.6 | 2.7 | 2.2 | 1.5 | 1.3 | 3.8 | +2.8 |
| 2026-27 | 29 | B.ONE | 徳島 | 8 | 27.6 | 11.0 | 17.9 | 61.3 | 2.1 | 5.6 | 37.8 | 3.6 | 6.2 | 58.5 | 3.2 | 8.4 | 11.6 | 3.2 | 2.7 | 1.8 | 0.8 | 2.0 | +8.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 26 | B2 | 福島 | 56 | 31.4 | 12.3 | 22.3 | 55.1 | 1.6 | 4.9 | 32.0 | 5.3 | 7.3 | 73.3 | 4.5 | 12.5 | 17.0 | 4.6 | 3.9 | 1.8 | 0.7 | 4.7 | -1.2 |
| 2024-25 | 27 | B2 | 福島 | 52 | 27.6 | 11.5 | 20.3 | 56.6 | 1.0 | 2.8 | 35.4 | 3.5 | 6.5 | 54.0 | 4.6 | 10.4 | 15.0 | 4.6 | 3.8 | 1.5 | 0.8 | 4.7 | -10.8 |
| 2025-26 | 28 | B2 | 福井 | 59 | 31.8 | 13.0 | 22.6 | 57.4 | 1.1 | 4.1 | 28.1 | 4.8 | 7.2 | 65.8 | 5.1 | 10.3 | 15.5 | 4.0 | 3.2 | 2.1 | 1.9 | 4.9 | +4.2 |
| 2026-27 | 29 | B.ONE | 徳島 | 8 | 39.8 | 15.7 | 26.0 | 60.3 | 3.1 | 8.3 | 37.8 | 5.4 | 9.2 | 58.5 | 4.5 | 12.3 | 16.8 | 4.7 | 3.8 | 2.7 | 1.1 | 2.5 | +9.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 26 | B2 | 福島 | 56 | 1398 | 1.237 | 73.4% | 33.5% | 51.5% | 31.3% | 39.1% | 3.5% | 31.7% | 18.9% | 33.3% | 0.5% | 73.3% | 12.3% |
| 2024-25 | 27 | B2 | 福島 | 52 | 1576 | 1.196 | 74.3% | 40.3% | 44.1% | 34.8% | 37.5% | 1.2% | 37.7% | 10.5% | 20.0% | 1.5% | 54.0% | 11.7% |
| 2025-26 | 28 | B2 | 福井 | 59 | 1489 | 1.243 | 72.0% | 40.9% | 52.9% | 26.6% | 55.9% | 4.7% | 25.7% | 14.6% | 55.6% | 1.3% | 65.8% | 11.9% |
| 2026-27 | 29 | B.ONE | 徳島 | 8 | 240 | 1.348 | 82.5% | 30.3% | 64.7% | 25.8% | 20.0% | 3.8% | 34.4% | 24.2% | 60.0% | 3.8% | 58.5% | 12.1% |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 26 | B2 | 福島 | 56 | 1398 | +1.65 | +1.41 | +0.24 | +0.021 | +0.018 | -0.002 | -0.89 | -0.69 | +0.20 | +0.60 | -0.26 | +0.34 |
| 2024-25 | 27 | B2 | 福島 | 52 | 1576 | -1.40 | -0.77 | -0.63 | +0.003 | +0.011 | +0.008 | -0.61 | -0.79 | -0.17 | -0.61 | +0.93 | +0.32 |
| 2025-26 | 28 | B2 | 福井 | 59 | 1489 | +1.40 | +1.17 | +0.23 | +0.018 | +0.011 | -0.008 | -1.25 | +0.31 | +1.56 | +0.76 | 0.00 | +0.77 |
| 2026-27 | 29 | B.ONE | 徳島 | 8 | 240 | +1.17 | +0.70 | +0.47 | +0.008 | +0.005 | -0.003 | +0.57 | +0.19 | -0.38 | +0.27 | -0.14 | +0.13 |