| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B3 | 大塚商会 | 32 | 328 | 98 | 34 | 109 | 31.2 | 23 | 76 | 30.3 | 7 | 12 | 58.3 | 11 | 17 | 28 | 7 | 15 | 3 | 3 | 48 | 0 |
| 2017-18 | 26 | B3 | 大塚商会 | 32 | 427 | 82 | 28 | 88 | 31.8 | 17 | 60 | 28.3 | 9 | 15 | 60.0 | 12 | 25 | 37 | 20 | 6 | 11 | 4 | 63 | 0 |
| 2018-19 | 27 | B3 | 越谷 | 29 | 149 | 23 | 7 | 30 | 23.3 | 6 | 25 | 24.0 | 3 | 4 | 75.0 | 3 | 20 | 23 | 4 | 4 | 8 | 1 | 21 | 0 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 越谷 | 14 | 37 | 8 | 3 | 12 | 25.0 | 0 | 8 | 0.0 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 7 | -8 |
| 2020-21 | 29 | B2 | 越谷 | 5 | 11 | 5 | 2 | 4 | 50.0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | - | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -1 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B3 | 大塚商会 | 32 | 10.3 | 3.1 | 1.1 | 3.4 | 31.2 | 0.7 | 2.4 | 30.3 | 0.2 | 0.4 | 58.3 | 0.3 | 0.5 | 0.9 | 0.2 | 0.5 | 0.1 | 0.1 | 1.5 | 0.0 |
| 2017-18 | 26 | B3 | 大塚商会 | 32 | 13.3 | 2.6 | 0.9 | 2.8 | 31.8 | 0.5 | 1.9 | 28.3 | 0.3 | 0.5 | 60.0 | 0.4 | 0.8 | 1.2 | 0.6 | 0.2 | 0.3 | 0.1 | 2.0 | 0.0 |
| 2018-19 | 27 | B3 | 越谷 | 29 | 5.1 | 0.8 | 0.2 | 1.0 | 23.3 | 0.2 | 0.9 | 24.0 | 0.1 | 0.1 | 75.0 | 0.1 | 0.7 | 0.8 | 0.1 | 0.1 | 0.3 | 0.0 | 0.7 | 0.0 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 越谷 | 14 | 2.6 | 0.6 | 0.2 | 0.9 | 25.0 | 0.0 | 0.6 | 0.0 | 0.1 | 0.4 | 33.3 | 0.0 | 0.2 | 0.2 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.5 | -0.6 |
| 2020-21 | 29 | B2 | 越谷 | 5 | 2.2 | 1.0 | 0.4 | 0.8 | 50.0 | 0.2 | 0.6 | 33.3 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.2 | 0.2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.4 | -0.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B3 | 大塚商会 | 32 | 10.8 | 3.7 | 12.0 | 31.2 | 2.5 | 8.3 | 30.3 | 0.8 | 1.3 | 58.3 | 1.2 | 1.9 | 3.1 | 0.8 | 1.6 | 0.3 | 0.3 | 5.3 | 0.0 |
| 2017-18 | 26 | B3 | 大塚商会 | 32 | 6.9 | 2.4 | 7.4 | 31.8 | 1.4 | 5.1 | 28.3 | 0.8 | 1.3 | 60.0 | 1.0 | 2.1 | 3.1 | 1.7 | 0.5 | 0.9 | 0.3 | 5.3 | 0.0 |
| 2018-19 | 27 | B3 | 越谷 | 29 | 5.5 | 1.7 | 7.2 | 23.3 | 1.4 | 6.0 | 24.0 | 0.7 | 1.0 | 75.0 | 0.7 | 4.8 | 5.5 | 1.0 | 1.0 | 1.9 | 0.2 | 5.1 | 0.0 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 越谷 | 14 | 7.9 | 3.0 | 11.8 | 25.0 | 0.0 | 7.9 | 0.0 | 2.0 | 5.9 | 33.3 | 0.0 | 3.0 | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 6.9 | -7.9 |
| 2020-21 | 29 | B2 | 越谷 | 5 | 16.3 | 6.5 | 13.0 | 50.0 | 3.3 | 9.8 | 33.3 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 3.3 | 3.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.5 | -3.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B3 | 大塚商会 | 32 | 15.1 | 5.3 | 16.5 | 32.3 | 3.5 | 11.6 | 30.0 | 1.0 | 1.5 | 66.7 | 1.8 | 2.8 | 4.7 | 1.0 | 2.5 | 0.5 | 0.5 | 6.3 | +2.3 |
| 2017-18 | 26 | B3 | 大塚商会 | 32 | 9.5 | 3.3 | 10.4 | 31.7 | 2.1 | 7.2 | 29.8 | 0.8 | 1.4 | 54.5 | 1.1 | 3.0 | 4.2 | 2.4 | 0.8 | 1.1 | 0.5 | 7.3 | +11.9 |
| 2018-19 | 27 | B3 | 越谷 | 27 | 6.6 | 2.0 | 9.8 | 20.0 | 2.0 | 8.6 | 22.7 | 0.8 | 0.8 | 100.0 | 0.8 | 7.0 | 7.8 | 1.2 | 1.2 | 2.7 | 0.4 | 7.8 | +14.8 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 越谷 | 13 | 11.8 | 5.9 | 14.7 | 40.0 | 0.0 | 8.8 | 0.0 | 0.0 | 5.9 | 0.0 | 0.0 | 2.9 | 2.9 | 5.9 | 2.9 | 2.9 | 2.9 | 8.8 | -29.4 |
| 2020-21 | 29 | B2 | 越谷 | 4 | 17.6 | 5.9 | 17.6 | 33.3 | 5.9 | 17.6 | 33.3 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 5.9 | 5.9 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.9 | -5.9 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B3 | 大塚商会 | 32 | 328 | 42.9 | 0.883 | 0.7 | 0.1 | 16.6 | 2.1 | 3.5 | 0.40 | 0.21 | 3.8 | 6.0 | 0.8 | 0.8 |
| 2017-18 | 26 | B3 | 大塚商会 | 32 | 427 | 42.1 | 0.862 | 0.7 | 0.1 | 10.0 | 0.6 | 5.9 | 3.17 | 0.59 | 2.5 | 6.0 | 1.6 | 0.8 |
| 2018-19 | 27 | B3 | 越谷 | 27 | 149 | 30.0 | 0.654 | 0.9 | 0.1 | 9.8 | 1.0 | 2.7 | 1.00 | 0.28 | 1.8 | 14.5 | 4.4 | 0.7 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 越谷 | 13 | 37 | 40.0 | 0.667 | 0.6 | 0.4 | 21.2 | 3.0 | 16.7 | 2.00 | 0.79 | 0.0 | 7.7 | 5.6 | 4.8 |
| 2020-21 | 29 | B2 | 越谷 | 4 | 11 | 50.0 | 1.000 | 1.0 | 0.0 | 16.7 | 0.0 | 0.0 | - | 0.00 | 0.0 | 10.0 | 0.0 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 25 | B3 | 大塚商会 | 32 | 328 | +0.22 | +0.09 | +0.13 | -0.014 | -0.002 | +0.012 | +1.34 | +0.49 | -0.85 | -0.19 | +0.23 | +0.04 |
| 2017-18 | 26 | B3 | 大塚商会 | 32 | 427 | +0.61 | +0.33 | +0.28 | +0.001 | -0.003 | -0.004 | -0.05 | +0.64 | +0.69 | +1.02 | -0.16 | +0.86 |
| 2018-19 | 27 | B3 | 越谷 | 27 | 149 | -0.15 | -0.25 | +0.10 | -0.001 | -0.001 | 0.000 | -0.22 | -0.24 | -0.02 | +0.49 | -0.01 | +0.48 |
| 2019-20 | 28 | B2 | 越谷 | 13 | 37 | -0.32 | +0.06 | -0.38 | -0.006 | 0.000 | +0.006 | -0.45 | -0.01 | +0.44 | +0.24 | -0.07 | +0.17 |
| 2020-21 | 29 | B2 | 越谷 | 4 | 11 | +0.05 | -0.16 | +0.22 | +0.003 | -0.001 | -0.004 | +0.03 | -0.03 | -0.06 | +0.07 | -0.01 | +0.06 |