| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 27 | B3 | 岡山 | 38 | 724 | 186 | 61 | 154 | 39.6 | 40 | 103 | 38.8 | 24 | 36 | 66.7 | 9 | 37 | 46 | 50 | 31 | 20 | 1 | 73 | 0 |
| 2020-21 | 28 | B3 | 岡山 | 29 | 557 | 142 | 49 | 108 | 45.4 | 29 | 66 | 43.9 | 15 | 24 | 62.5 | 4 | 26 | 30 | 38 | 18 | 18 | 0 | 61 | 0 |
| 2021-22 | 29 | B3 | 岡山 | 39 | 585 | 101 | 35 | 106 | 33.0 | 22 | 71 | 31.0 | 9 | 15 | 60.0 | 12 | 34 | 46 | 54 | 26 | 23 | 2 | 106 | 0 |
| 2022-23 | 30 | B3 | 岡山 | 23 | 227 | 33 | 13 | 42 | 31.0 | 7 | 25 | 28.0 | 0 | 0 | - | 4 | 8 | 12 | 13 | 6 | 2 | 0 | 49 | 0 |
| 2023-24 | 31 | B3 | 岡山 | 50 | 1146 | 278 | 86 | 228 | 37.7 | 65 | 180 | 36.1 | 41 | 49 | 83.7 | 11 | 82 | 93 | 61 | 28 | 34 | 1 | 110 | 0 |
| 2024-25 | 32 | B3 | 岡山 | 38 | 531 | 103 | 34 | 100 | 34.0 | 27 | 85 | 31.8 | 8 | 10 | 80.0 | 8 | 30 | 38 | 14 | 9 | 25 | 1 | 69 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 27 | B3 | 岡山 | 38 | 19.1 | 4.9 | 1.6 | 4.1 | 39.6 | 1.1 | 2.7 | 38.8 | 0.6 | 0.9 | 66.7 | 0.2 | 1.0 | 1.2 | 1.3 | 0.8 | 0.5 | 0.0 | 1.9 | 0.0 |
| 2020-21 | 28 | B3 | 岡山 | 29 | 19.2 | 4.9 | 1.7 | 3.7 | 45.4 | 1.0 | 2.3 | 43.9 | 0.5 | 0.8 | 62.5 | 0.1 | 0.9 | 1.0 | 1.3 | 0.6 | 0.6 | 0.0 | 2.1 | 0.0 |
| 2021-22 | 29 | B3 | 岡山 | 39 | 15.0 | 2.6 | 0.9 | 2.7 | 33.0 | 0.6 | 1.8 | 31.0 | 0.2 | 0.4 | 60.0 | 0.3 | 0.9 | 1.2 | 1.4 | 0.7 | 0.6 | 0.1 | 2.7 | 0.0 |
| 2022-23 | 30 | B3 | 岡山 | 23 | 9.9 | 1.4 | 0.6 | 1.8 | 31.0 | 0.3 | 1.1 | 28.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.2 | 0.3 | 0.5 | 0.6 | 0.3 | 0.1 | 0.0 | 2.1 | 0.0 |
| 2023-24 | 31 | B3 | 岡山 | 50 | 22.9 | 5.6 | 1.7 | 4.6 | 37.7 | 1.3 | 3.6 | 36.1 | 0.8 | 1.0 | 83.7 | 0.2 | 1.6 | 1.9 | 1.2 | 0.6 | 0.7 | 0.0 | 2.2 | 0.0 |
| 2024-25 | 32 | B3 | 岡山 | 38 | 14.0 | 2.7 | 0.9 | 2.6 | 34.0 | 0.7 | 2.2 | 31.8 | 0.2 | 0.3 | 80.0 | 0.2 | 0.8 | 1.0 | 0.4 | 0.2 | 0.7 | 0.0 | 1.8 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 27 | B3 | 岡山 | 38 | 9.2 | 3.0 | 7.7 | 39.6 | 2.0 | 5.1 | 38.8 | 1.2 | 1.8 | 66.7 | 0.4 | 1.8 | 2.3 | 2.5 | 1.5 | 1.0 | 0.0 | 3.6 | 0.0 |
| 2020-21 | 28 | B3 | 岡山 | 29 | 9.2 | 3.2 | 7.0 | 45.4 | 1.9 | 4.3 | 43.9 | 1.0 | 1.6 | 62.5 | 0.3 | 1.7 | 1.9 | 2.5 | 1.2 | 1.2 | 0.0 | 3.9 | 0.0 |
| 2021-22 | 29 | B3 | 岡山 | 39 | 6.2 | 2.2 | 6.5 | 33.0 | 1.4 | 4.4 | 31.0 | 0.6 | 0.9 | 60.0 | 0.7 | 2.1 | 2.8 | 3.3 | 1.6 | 1.4 | 0.1 | 6.5 | 0.0 |
| 2022-23 | 30 | B3 | 岡山 | 23 | 5.2 | 2.1 | 6.7 | 31.0 | 1.1 | 4.0 | 28.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.6 | 1.3 | 1.9 | 2.1 | 1.0 | 0.3 | 0.0 | 7.8 | 0.0 |
| 2023-24 | 31 | B3 | 岡山 | 50 | 8.7 | 2.7 | 7.2 | 37.7 | 2.0 | 5.7 | 36.1 | 1.3 | 1.5 | 83.7 | 0.3 | 2.6 | 2.9 | 1.9 | 0.9 | 1.1 | 0.0 | 3.5 | 0.0 |
| 2024-25 | 32 | B3 | 岡山 | 38 | 7.0 | 2.3 | 6.8 | 34.0 | 1.8 | 5.8 | 31.8 | 0.5 | 0.7 | 80.0 | 0.5 | 2.0 | 2.6 | 0.9 | 0.6 | 1.7 | 0.1 | 4.7 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 27 | B3 | 岡山 | 38 | 13.1 | 4.3 | 11.1 | 39.2 | 2.9 | 7.5 | 38.8 | 1.5 | 2.3 | 65.6 | 0.7 | 2.4 | 3.0 | 3.4 | 2.1 | 1.2 | 0.1 | 4.6 | +0.6 |
| 2020-21 | 28 | B3 | 岡山 | 29 | 13.2 | 4.6 | 9.7 | 47.1 | 2.7 | 6.0 | 45.3 | 1.4 | 2.2 | 62.5 | 0.4 | 2.2 | 2.6 | 3.4 | 1.6 | 1.7 | 0.0 | 5.3 | +19.4 |
| 2021-22 | 29 | B3 | 岡山 | 39 | 8.8 | 3.0 | 9.2 | 33.0 | 1.9 | 6.2 | 31.0 | 0.8 | 1.3 | 60.0 | 1.0 | 2.8 | 3.8 | 4.7 | 2.3 | 2.0 | 0.2 | 8.9 | +10.2 |
| 2022-23 | 30 | B3 | 岡山 | 23 | 8.1 | 3.2 | 9.9 | 32.5 | 1.7 | 5.7 | 30.4 | 0.0 | 0.0 | - | 1.0 | 2.0 | 3.0 | 3.2 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 11.3 | -16.3 |
| 2023-24 | 31 | B3 | 岡山 | 50 | 12.9 | 4.0 | 10.5 | 38.1 | 3.0 | 8.3 | 36.3 | 1.9 | 2.3 | 83.7 | 0.5 | 3.8 | 4.3 | 2.8 | 1.3 | 1.5 | 0.0 | 4.8 | -4.6 |
| 2024-25 | 32 | B3 | 岡山 | 38 | 10.4 | 3.4 | 10.3 | 33.3 | 2.7 | 8.7 | 30.9 | 0.9 | 1.1 | 80.0 | 0.9 | 3.2 | 4.1 | 1.5 | 1.0 | 2.7 | 0.1 | 6.6 | -6.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 27 | B3 | 岡山 | 38 | 724 | 52.3 | 1.077 | 0.7 | 0.2 | 12.6 | 1.9 | 9.4 | 1.62 | 0.75 | 1.5 | 5.5 | 2.1 | 0.1 |
| 2020-21 | 28 | B3 | 岡山 | 29 | 557 | 61.1 | 1.224 | 0.6 | 0.2 | 11.2 | 1.4 | 8.9 | 2.18 | 0.79 | 1.0 | 5.1 | 2.5 | 0.0 |
| 2021-22 | 29 | B3 | 岡山 | 39 | 585 | 43.4 | 0.902 | 0.7 | 0.1 | 11.0 | 2.1 | 11.6 | 2.08 | 1.05 | 2.9 | 5.9 | 3.1 | 0.3 |
| 2022-23 | 30 | B3 | 岡山 | 23 | 227 | 41.2 | 0.825 | 0.6 | 0.0 | 9.9 | 1.3 | 9.5 | 2.17 | 0.96 | 2.3 | 4.3 | 0.9 | 0.0 |
| 2023-24 | 31 | B3 | 岡山 | 50 | 1146 | 52.4 | 1.126 | 0.8 | 0.2 | 11.5 | 1.2 | 7.8 | 2.18 | 0.68 | 1.2 | 8.3 | 2.6 | 0.1 |
| 2024-25 | 32 | B3 | 岡山 | 38 | 531 | 46.4 | 0.960 | 0.8 | 0.1 | 10.3 | 0.8 | 3.8 | 1.56 | 0.37 | 1.8 | 6.5 | 3.9 | 0.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 27 | B3 | 岡山 | 38 | 724 | -0.24 | -0.08 | -0.16 | -0.006 | -0.002 | +0.004 | -1.57 | -0.81 | +0.77 | +0.96 | -0.24 | +0.72 |
| 2020-21 | 28 | B3 | 岡山 | 29 | 557 | +2.59 | +1.42 | +1.17 | +0.025 | +0.017 | -0.008 | +0.10 | -0.60 | -0.69 | -0.01 | -0.07 | -0.08 |
| 2021-22 | 29 | B3 | 岡山 | 39 | 585 | +0.50 | -0.33 | +0.83 | +0.014 | +0.014 | -0.001 | -0.54 | -1.29 | -0.75 | -0.05 | +0.62 | +0.57 |
| 2022-23 | 30 | B3 | 岡山 | 23 | 227 | -1.81 | -0.25 | -1.57 | -0.024 | -0.007 | +0.017 | -0.51 | +0.01 | +0.52 | -0.89 | -0.03 | -0.92 |
| 2023-24 | 31 | B3 | 岡山 | 50 | 1146 | +0.53 | +0.71 | -0.18 | +0.008 | +0.015 | +0.007 | -3.16 | -1.71 | +1.46 | +1.17 | -0.05 | +1.12 |
| 2024-25 | 32 | B3 | 岡山 | 38 | 531 | -0.34 | -0.37 | +0.03 | -0.003 | -0.008 | -0.006 | -0.07 | -0.70 | -0.64 | +0.52 | -0.33 | +0.19 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 27 | B3 | 岡山 | 2.1 | 38 | 724 | -0.23 | -0.73 | -0.96 | -0.89 | -0.97 | -1.86 | +0.48 |
| 2020-21 | 28 | B3 | 岡山 | 1.9 | 29 | 557 | +0.36 | -0.40 | -0.03 | +1.22 | +0.53 | +1.75 | +1.56 |
| 2021-22 | 29 | B3 | 岡山 | 1.9 | 39 | 585 | -1.32 | -0.81 | -2.13 | -1.63 | -0.05 | -1.67 | +0.45 |
| 2022-23 | 30 | B3 | 岡山 | 2.1 | 23 | 227 | -1.53 | -2.05 | -3.58 | -1.66 | -3.34 | -5.00 | -0.26 |
| 2023-24 | 31 | B3 | 岡山 | 2.5 | 50 | 1146 | -0.62 | -0.43 | -1.04 | +0.80 | -0.08 | +0.72 | +2.46 |
| 2024-25 | 32 | B3 | 岡山 | 2.1 | 38 | 531 | -1.74 | -0.54 | -2.28 | -1.71 | -0.32 | -2.04 | +0.30 |