| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 32 | B3 | 山口 | 50 | 1506 | 804 | 321 | 537 | 59.8 | 8 | 25 | 32.0 | 154 | 225 | 68.4 | 165 | 188 | 353 | 63 | 101 | 61 | 24 | 142 | 0 |
| 2023-24 | 33 | B3 | 岡山 | 51 | 957 | 670 | 246 | 413 | 59.6 | 8 | 26 | 30.8 | 170 | 236 | 72.0 | 84 | 142 | 226 | 44 | 112 | 46 | 21 | 125 | 0 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 湘南 | 15 | 447 | 184 | 78 | 145 | 53.8 | 4 | 13 | 30.8 | 24 | 53 | 45.3 | 46 | 37 | 83 | 25 | 32 | 15 | 9 | 40 | 0 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 立川 | 20 | 551 | 189 | 78 | 160 | 48.8 | 0 | 2 | 0.0 | 33 | 73 | 45.2 | 62 | 81 | 143 | 21 | 26 | 9 | 6 | 51 | 0 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 合計 | 35 | 998 | 373 | 156 | 305 | 51.1 | 4 | 15 | 26.7 | 57 | 126 | 45.2 | 108 | 118 | 226 | 46 | 58 | 24 | 15 | 91 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 32 | B3 | 山口 | 50 | 30.1 | 16.1 | 6.4 | 10.7 | 59.8 | 0.2 | 0.5 | 32.0 | 3.1 | 4.5 | 68.4 | 3.3 | 3.8 | 7.1 | 1.3 | 2.0 | 1.2 | 0.5 | 2.8 | 0.0 |
| 2023-24 | 33 | B3 | 岡山 | 51 | 18.8 | 13.1 | 4.8 | 8.1 | 59.6 | 0.2 | 0.5 | 30.8 | 3.3 | 4.6 | 72.0 | 1.6 | 2.8 | 4.4 | 0.9 | 2.2 | 0.9 | 0.4 | 2.5 | 0.0 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 湘南 | 15 | 29.8 | 12.3 | 5.2 | 9.7 | 53.8 | 0.3 | 0.9 | 30.8 | 1.6 | 3.5 | 45.3 | 3.1 | 2.5 | 5.5 | 1.7 | 2.1 | 1.0 | 0.6 | 2.7 | 0.0 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 立川 | 20 | 27.6 | 9.4 | 3.9 | 8.0 | 48.8 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 1.6 | 3.6 | 45.2 | 3.1 | 4.0 | 7.2 | 1.1 | 1.3 | 0.5 | 0.3 | 2.5 | 0.0 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 合計 | 35 | 28.5 | 10.7 | 4.5 | 8.7 | 51.1 | 0.1 | 0.4 | 26.7 | 1.6 | 3.6 | 45.2 | 3.1 | 3.4 | 6.5 | 1.3 | 1.7 | 0.7 | 0.4 | 2.6 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 32 | B3 | 山口 | 50 | 19.2 | 7.7 | 12.8 | 59.8 | 0.2 | 0.6 | 32.0 | 3.7 | 5.4 | 68.4 | 3.9 | 4.5 | 8.4 | 1.5 | 2.4 | 1.5 | 0.6 | 3.4 | 0.0 |
| 2023-24 | 33 | B3 | 岡山 | 51 | 25.2 | 9.3 | 15.5 | 59.6 | 0.3 | 1.0 | 30.8 | 6.4 | 8.9 | 72.0 | 3.2 | 5.3 | 8.5 | 1.7 | 4.2 | 1.7 | 0.8 | 4.7 | 0.0 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 湘南 | 15 | 14.8 | 6.3 | 11.7 | 53.8 | 0.3 | 1.0 | 30.8 | 1.9 | 4.3 | 45.3 | 3.7 | 3.0 | 6.7 | 2.0 | 2.6 | 1.2 | 0.7 | 3.2 | 0.0 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 立川 | 20 | 12.3 | 5.1 | 10.4 | 48.8 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 2.2 | 4.8 | 45.2 | 4.0 | 5.3 | 9.3 | 1.4 | 1.7 | 0.6 | 0.4 | 3.3 | 0.0 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 合計 | 35 | 13.5 | 5.6 | 11.0 | 51.1 | 0.1 | 0.5 | 26.7 | 2.1 | 4.5 | 45.2 | 3.9 | 4.3 | 8.2 | 1.7 | 2.1 | 0.9 | 0.5 | 3.3 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 32 | B3 | 山口 | 50 | 26.2 | 10.5 | 17.5 | 59.8 | 0.3 | 0.8 | 33.3 | 5.0 | 7.3 | 68.2 | 5.4 | 6.2 | 11.5 | 2.1 | 3.3 | 2.1 | 0.8 | 4.2 | -6.3 |
| 2023-24 | 33 | B3 | 岡山 | 51 | 35.8 | 13.2 | 22.1 | 59.8 | 0.4 | 1.3 | 34.8 | 9.0 | 12.5 | 71.6 | 4.5 | 7.7 | 12.2 | 2.4 | 6.1 | 2.5 | 1.1 | 5.7 | -4.8 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 湘南 | 15 | 22.4 | 9.5 | 17.7 | 53.8 | 0.4 | 1.4 | 27.3 | 3.0 | 6.6 | 45.3 | 5.7 | 4.6 | 10.3 | 3.1 | 4.0 | 1.9 | 1.1 | 4.6 | -8.9 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 立川 | 20 | 18.9 | 7.8 | 16.2 | 48.1 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 3.3 | 7.3 | 45.1 | 6.4 | 7.9 | 14.3 | 2.2 | 2.6 | 0.9 | 0.6 | 4.8 | -23.8 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 合計 | 35 | 20.5 | 8.6 | 16.9 | 50.8 | 0.2 | 0.7 | 23.1 | 3.1 | 7.0 | 45.2 | 6.1 | 6.4 | 12.5 | 2.6 | 3.2 | 1.3 | 0.8 | 4.7 | -17.1 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 32 | B3 | 山口 | 50 | 1506 | 60.5 | 1.266 | 0.0 | 0.4 | 20.6 | 2.8 | 6.5 | 0.64 | 0.32 | 10.8 | 14.3 | 3.0 | 1.5 |
| 2023-24 | 33 | B3 | 岡山 | 51 | 957 | 60.8 | 1.305 | 0.1 | 0.6 | 29.7 | 5.4 | 9.6 | 0.39 | 0.32 | 10.3 | 17.4 | 5.0 | 1.9 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 湘南 | 15 | 447 | 54.9 | 1.104 | 0.1 | 0.4 | 20.7 | 3.4 | 9.8 | 0.78 | 0.47 | 11.0 | 9.7 | 2.7 | 2.1 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 立川 | 20 | 551 | 48.1 | 0.984 | 0.0 | 0.4 | 18.9 | 2.2 | 6.7 | 0.84 | 0.35 | 12.5 | 15.9 | 1.4 | 1.1 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 合計 | 35 | 998 | 51.3 | 1.040 | 0.0 | 0.4 | 19.8 | 2.8 | 8.1 | 0.81 | 0.41 | 11.8 | 13.1 | 2.0 | 1.5 |