| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 27 | B3 | 東京CR | 21 | 533 | 256 | 113 | 253 | 44.7 | 6 | 12 | 50.0 | 24 | 37 | 64.9 | 33 | 117 | 150 | 43 | 41 | 17 | 8 | 64 | 0 |
| 2018-19 | 28 | B3 | 東京CR | 36 | 1090 | 545 | 198 | 511 | 38.7 | 71 | 236 | 30.1 | 78 | 116 | 67.2 | 58 | 237 | 295 | 79 | 67 | 41 | 10 | 106 | 0 |
| 2019-20 | 29 | B3 | 岩手 | 28 | 637 | 342 | 130 | 304 | 42.8 | 36 | 134 | 26.9 | 46 | 72 | 63.9 | 53 | 130 | 183 | 30 | 50 | 22 | 5 | 81 | 0 |
| 2019-20 | 29 | B3 | 東京CR | 10 | 325 | 105 | 35 | 115 | 30.4 | 14 | 50 | 28.0 | 21 | 31 | 67.7 | 23 | 67 | 90 | 27 | 21 | 11 | 2 | 31 | 0 |
| 2019-20 | 29 | B3 | 合計 | 38 | 962 | 447 | 165 | 419 | 39.4 | 50 | 184 | 27.2 | 67 | 103 | 65.0 | 76 | 197 | 273 | 57 | 71 | 33 | 7 | 112 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 27 | B3 | 東京CR | 21 | 25.4 | 12.2 | 5.4 | 12.0 | 44.7 | 0.3 | 0.6 | 50.0 | 1.1 | 1.8 | 64.9 | 1.6 | 5.6 | 7.1 | 2.0 | 2.0 | 0.8 | 0.4 | 3.0 | 0.0 |
| 2018-19 | 28 | B3 | 東京CR | 36 | 30.3 | 15.1 | 5.5 | 14.2 | 38.7 | 2.0 | 6.6 | 30.1 | 2.2 | 3.2 | 67.2 | 1.6 | 6.6 | 8.2 | 2.2 | 1.9 | 1.1 | 0.3 | 2.9 | 0.0 |
| 2019-20 | 29 | B3 | 岩手 | 28 | 22.7 | 12.2 | 4.6 | 10.9 | 42.8 | 1.3 | 4.8 | 26.9 | 1.6 | 2.6 | 63.9 | 1.9 | 4.6 | 6.5 | 1.1 | 1.8 | 0.8 | 0.2 | 2.9 | 0.0 |
| 2019-20 | 29 | B3 | 東京CR | 10 | 32.5 | 10.5 | 3.5 | 11.5 | 30.4 | 1.4 | 5.0 | 28.0 | 2.1 | 3.1 | 67.7 | 2.3 | 6.7 | 9.0 | 2.7 | 2.1 | 1.1 | 0.2 | 3.1 | 0.0 |
| 2019-20 | 29 | B3 | 合計 | 38 | 25.3 | 11.8 | 4.3 | 11.0 | 39.4 | 1.3 | 4.8 | 27.2 | 1.8 | 2.7 | 65.0 | 2.0 | 5.2 | 7.2 | 1.5 | 1.9 | 0.9 | 0.2 | 2.9 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 27 | B3 | 東京CR | 21 | 17.3 | 7.6 | 17.1 | 44.7 | 0.4 | 0.8 | 50.0 | 1.6 | 2.5 | 64.9 | 2.2 | 7.9 | 10.1 | 2.9 | 2.8 | 1.1 | 0.5 | 4.3 | 0.0 |
| 2018-19 | 28 | B3 | 東京CR | 36 | 18.0 | 6.5 | 16.9 | 38.7 | 2.3 | 7.8 | 30.1 | 2.6 | 3.8 | 67.2 | 1.9 | 7.8 | 9.7 | 2.6 | 2.2 | 1.4 | 0.3 | 3.5 | 0.0 |
| 2019-20 | 29 | B3 | 岩手 | 28 | 19.3 | 7.3 | 17.2 | 42.8 | 2.0 | 7.6 | 26.9 | 2.6 | 4.1 | 63.9 | 3.0 | 7.3 | 10.3 | 1.7 | 2.8 | 1.2 | 0.3 | 4.6 | 0.0 |
| 2019-20 | 29 | B3 | 東京CR | 10 | 11.6 | 3.9 | 12.7 | 30.4 | 1.5 | 5.5 | 28.0 | 2.3 | 3.4 | 67.7 | 2.5 | 7.4 | 10.0 | 3.0 | 2.3 | 1.2 | 0.2 | 3.4 | 0.0 |
| 2019-20 | 29 | B3 | 合計 | 38 | 16.7 | 6.2 | 15.7 | 39.4 | 1.9 | 6.9 | 27.2 | 2.5 | 3.9 | 65.0 | 2.8 | 7.4 | 10.2 | 2.1 | 2.7 | 1.2 | 0.3 | 4.2 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 27 | B3 | 東京CR | 21 | 24.8 | 10.9 | 24.5 | 44.5 | 0.6 | 1.2 | 50.0 | 2.4 | 3.7 | 64.9 | 3.2 | 11.3 | 14.5 | 4.2 | 4.1 | 1.6 | 0.8 | 5.9 | -15.5 |
| 2018-19 | 28 | B3 | 東京CR | 36 | 26.1 | 9.5 | 24.4 | 38.8 | 3.4 | 11.2 | 30.2 | 3.7 | 5.5 | 67.2 | 2.8 | 11.2 | 14.0 | 3.7 | 3.2 | 1.9 | 0.5 | 4.4 | -0.5 |
| 2019-20 | 29 | B3 | 岩手 | 28 | 28.9 | 11.0 | 25.5 | 43.2 | 3.0 | 11.1 | 27.5 | 3.9 | 6.1 | 63.9 | 4.4 | 10.9 | 15.3 | 2.5 | 4.1 | 1.9 | 0.4 | 6.2 | +13.5 |
| 2019-20 | 29 | B3 | 東京CR | 10 | 18.0 | 6.0 | 19.6 | 30.7 | 2.4 | 8.6 | 28.0 | 3.6 | 5.3 | 67.7 | 3.9 | 11.5 | 15.4 | 4.6 | 3.6 | 1.9 | 0.3 | 3.9 | -5.7 |
| 2019-20 | 29 | B3 | 合計 | 38 | 25.3 | 9.3 | 23.5 | 39.8 | 2.8 | 10.3 | 27.6 | 3.8 | 5.8 | 65.0 | 4.2 | 11.1 | 15.4 | 3.2 | 4.0 | 1.9 | 0.4 | 5.4 | +7.1 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 27 | B3 | 東京CR | 21 | 533 | 45.7 | 0.943 | 0.0 | 0.1 | 27.0 | 3.6 | 13.7 | 1.02 | 0.51 | 6.8 | 26.0 | 2.4 | 1.2 |
| 2018-19 | 28 | B3 | 東京CR | 36 | 1090 | 45.8 | 0.977 | 0.5 | 0.2 | 25.7 | 2.8 | 11.1 | 1.16 | 0.43 | 5.6 | 23.6 | 2.7 | 0.8 |
| 2019-20 | 29 | B3 | 岩手 | 28 | 637 | 49.2 | 1.024 | 0.4 | 0.2 | 27.5 | 3.5 | 7.6 | 0.61 | 0.28 | 9.4 | 23.0 | 3.0 | 0.8 |
| 2019-20 | 29 | B3 | 東京CR | 10 | 325 | 36.8 | 0.814 | 0.4 | 0.3 | 22.8 | 3.2 | 14.0 | 1.29 | 0.61 | 8.5 | 23.4 | 2.5 | 0.6 |
| 2019-20 | 29 | B3 | 合計 | 38 | 962 | 45.8 | 0.965 | 0.4 | 0.2 | 26.0 | 3.4 | 9.7 | 0.81 | 0.37 | 9.1 | 23.1 | 2.8 | 0.7 |