| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B1 | 京都 | 59 | 1061 | 315 | 112 | 233 | 48.1 | 32 | 85 | 37.6 | 59 | 74 | 79.7 | 30 | 68 | 98 | 103 | 64 | 53 | 1 | 101 | +42 |
| 2017-18 | 31 | B1 | 三河 | 46 | 477 | 162 | 60 | 142 | 42.3 | 11 | 41 | 26.8 | 31 | 43 | 72.1 | 7 | 33 | 40 | 59 | 37 | 13 | 1 | 53 | -51 |
| 2018-19 | 32 | B1 | 三河 | 29 | 176 | 39 | 14 | 39 | 35.9 | 1 | 11 | 9.1 | 10 | 15 | 66.7 | 0 | 15 | 15 | 19 | 9 | 5 | 1 | 16 | -79 |
| 2019-20 | 33 | B1 | 京都 | 37 | 431 | 110 | 33 | 72 | 45.8 | 7 | 21 | 33.3 | 37 | 47 | 78.7 | 7 | 27 | 34 | 49 | 44 | 19 | 1 | 46 | -36 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B1 | 京都 | 59 | 18.0 | 5.3 | 1.9 | 3.9 | 48.1 | 0.5 | 1.4 | 37.6 | 1.0 | 1.3 | 79.7 | 0.5 | 1.2 | 1.7 | 1.7 | 1.1 | 0.9 | 0.0 | 1.7 | +0.7 |
| 2017-18 | 31 | B1 | 三河 | 46 | 10.4 | 3.5 | 1.3 | 3.1 | 42.3 | 0.2 | 0.9 | 26.8 | 0.7 | 0.9 | 72.1 | 0.2 | 0.7 | 0.9 | 1.3 | 0.8 | 0.3 | 0.0 | 1.2 | -1.1 |
| 2018-19 | 32 | B1 | 三河 | 29 | 6.1 | 1.3 | 0.5 | 1.3 | 35.9 | 0.0 | 0.4 | 9.1 | 0.3 | 0.5 | 66.7 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | 0.7 | 0.3 | 0.2 | 0.0 | 0.6 | -2.7 |
| 2019-20 | 33 | B1 | 京都 | 37 | 11.6 | 3.0 | 0.9 | 1.9 | 45.8 | 0.2 | 0.6 | 33.3 | 1.0 | 1.3 | 78.7 | 0.2 | 0.7 | 0.9 | 1.3 | 1.2 | 0.5 | 0.0 | 1.2 | -1.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B1 | 京都 | 59 | 10.7 | 3.8 | 7.9 | 48.1 | 1.1 | 2.9 | 37.6 | 2.0 | 2.5 | 79.7 | 1.0 | 2.3 | 3.3 | 3.5 | 2.2 | 1.8 | 0.0 | 3.4 | +1.4 |
| 2017-18 | 31 | B1 | 三河 | 46 | 12.2 | 4.5 | 10.7 | 42.3 | 0.8 | 3.1 | 26.8 | 2.3 | 3.2 | 72.1 | 0.5 | 2.5 | 3.0 | 4.5 | 2.8 | 1.0 | 0.1 | 4.0 | -3.8 |
| 2018-19 | 32 | B1 | 三河 | 29 | 8.0 | 2.9 | 8.0 | 35.9 | 0.2 | 2.2 | 9.1 | 2.0 | 3.1 | 66.7 | 0.0 | 3.1 | 3.1 | 3.9 | 1.8 | 1.0 | 0.2 | 3.3 | -16.1 |
| 2019-20 | 33 | B1 | 京都 | 37 | 9.2 | 2.8 | 6.0 | 45.8 | 0.6 | 1.8 | 33.3 | 3.1 | 3.9 | 78.7 | 0.6 | 2.3 | 2.8 | 4.1 | 3.7 | 1.6 | 0.1 | 3.8 | -3.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B1 | 京都 | 59 | 15.7 | 5.6 | 11.7 | 48.5 | 1.6 | 4.2 | 37.8 | 2.8 | 3.5 | 80.9 | 1.5 | 3.4 | 4.9 | 5.1 | 3.1 | 2.7 | 0.0 | 4.6 | +1.5 |
| 2017-18 | 31 | B1 | 三河 | 44 | 17.9 | 6.6 | 15.7 | 42.1 | 1.4 | 5.0 | 27.5 | 3.4 | 4.8 | 69.2 | 0.6 | 3.6 | 4.2 | 7.1 | 4.2 | 1.5 | 0.0 | 6.0 | -4.6 |
| 2018-19 | 32 | B1 | 三河 | 26 | 13.3 | 5.0 | 12.9 | 38.9 | 0.4 | 3.2 | 11.1 | 2.9 | 4.7 | 61.5 | 0.0 | 4.7 | 4.7 | 6.8 | 3.2 | 1.4 | 0.4 | 4.7 | -22.2 |
| 2019-20 | 33 | B1 | 京都 | 37 | 12.3 | 3.7 | 8.3 | 45.0 | 1.0 | 2.5 | 38.9 | 3.9 | 4.7 | 82.4 | 0.8 | 3.6 | 4.4 | 6.2 | 5.0 | 2.3 | 0.1 | 5.1 | -4.7 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B1 | 京都 | 59 | 1061 | +1.76 | +1.00 | +0.76 | -0.001 | +0.010 | +0.011 | +1.65 | +1.30 | -0.36 | +0.51 | +0.35 | +0.86 |
| 2017-18 | 31 | B1 | 三河 | 44 | 477 | -2.25 | -0.86 | -1.39 | -0.022 | -0.007 | +0.014 | +0.39 | +0.79 | +0.41 | -1.56 | +0.43 | -1.13 |
| 2018-19 | 32 | B1 | 三河 | 26 | 176 | -1.84 | -0.55 | -1.29 | -0.031 | -0.006 | +0.026 | -0.80 | -0.21 | +0.59 | -0.12 | -0.09 | -0.21 |
| 2019-20 | 33 | B1 | 京都 | 37 | 431 | -0.47 | -1.87 | +1.40 | +0.019 | -0.005 | -0.024 | -0.73 | -0.77 | -0.04 | +0.43 | +0.60 | +1.03 |