| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 21 | B2 | 熊本 | 5 | 1.9 | 0.8 | 0.0 | 0.4 | 0.0 | 0.0 | 0.4 | 0.0 | 0.8 | 1.2 | 66.7 | 0.0 | 0.6 | 0.6 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | -2.6 |
| 2019-20 | 23 | B3 | 静岡 | 39 | 16.4 | 4.3 | 1.6 | 4.1 | 38.6 | 0.5 | 1.9 | 26.7 | 0.6 | 1.2 | 55.6 | 0.6 | 1.2 | 1.7 | 0.7 | 0.7 | 0.1 | 0.2 | 1.7 | 0.0 |
| 2020-21 | 24 | B3 | 岩手 | 6 | 4.3 | 0.8 | 0.3 | 1.8 | 18.2 | 0.0 | 1.2 | 0.0 | 0.2 | 0.7 | 25.0 | 0.3 | 0.2 | 0.5 | 0.3 | 0.8 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 |
| 2021-22 | 25 | B3 | 山口 | 48 | 6.3 | 1.4 | 0.4 | 1.2 | 35.1 | 0.1 | 0.5 | 17.4 | 0.5 | 0.8 | 63.2 | 0.4 | 0.5 | 0.9 | 0.2 | 0.4 | 0.2 | 0.0 | 1.0 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 21 | B2 | 熊本 | 5 | 15.2 | 0.0 | 7.6 | 0.0 | 0.0 | 7.6 | 0.0 | 15.2 | 22.8 | 66.7 | 0.0 | 11.4 | 11.4 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.8 | -49.3 |
| 2019-20 | 23 | B3 | 静岡 | 39 | 9.4 | 3.4 | 8.9 | 38.6 | 1.1 | 4.2 | 26.7 | 1.4 | 2.5 | 55.6 | 1.3 | 2.5 | 3.8 | 1.6 | 1.6 | 0.3 | 0.5 | 3.8 | 0.0 |
| 2020-21 | 24 | B3 | 岩手 | 6 | 7.0 | 2.8 | 15.4 | 18.2 | 0.0 | 9.8 | 0.0 | 1.4 | 5.6 | 25.0 | 2.8 | 1.4 | 4.2 | 2.8 | 7.0 | 0.0 | 0.0 | 4.2 | 0.0 |
| 2021-22 | 25 | B3 | 山口 | 48 | 8.1 | 2.4 | 6.8 | 35.1 | 0.5 | 2.7 | 17.4 | 2.9 | 4.5 | 63.2 | 2.0 | 3.0 | 5.0 | 1.2 | 2.3 | 1.0 | 0.2 | 5.5 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 21 | B2 | 熊本 | 3 | 22.2 | 0.0 | 11.1 | 0.0 | 0.0 | 11.1 | 0.0 | 22.2 | 33.3 | 66.7 | 0.0 | 16.7 | 16.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.6 | -72.2 |
| 2019-20 | 23 | B3 | 静岡 | 39 | 14.0 | 5.1 | 12.9 | 39.6 | 1.7 | 6.1 | 27.4 | 2.1 | 3.8 | 55.6 | 1.9 | 3.6 | 5.5 | 2.2 | 2.3 | 0.4 | 0.7 | 5.2 | -9.2 |
| 2020-21 | 24 | B3 | 岩手 | 4 | 6.2 | 3.1 | 15.6 | 20.0 | 0.0 | 9.4 | 0.0 | 0.0 | 6.2 | 0.0 | 6.2 | 3.1 | 9.4 | 6.2 | 12.5 | 0.0 | 0.0 | 3.1 | -43.8 |
| 2021-22 | 25 | B3 | 山口 | 47 | 10.8 | 3.1 | 9.1 | 34.0 | 0.6 | 4.1 | 14.3 | 4.1 | 5.8 | 70.0 | 2.5 | 4.3 | 6.8 | 1.7 | 2.9 | 1.4 | 0.2 | 7.0 | -32.1 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 21 | B2 | 熊本 | 3 | 9 | -0.20 | -0.12 | -0.07 | -0.003 | -0.001 | +0.003 | +0.06 | -0.15 | -0.21 | -0.34 | -0.01 | -0.36 |
| 2019-20 | 23 | B3 | 静岡 | 39 | 639 | -1.27 | -0.92 | -0.35 | -0.015 | -0.016 | 0.000 | -0.03 | +0.42 | +0.45 | -0.62 | -0.01 | -0.63 |
| 2020-21 | 24 | B3 | 岩手 | 4 | 26 | -0.62 | -0.36 | -0.26 | -0.009 | -0.002 | +0.007 | +0.11 | -0.09 | -0.20 | -0.35 | +0.05 | -0.29 |
| 2021-22 | 25 | B3 | 山口 | 47 | 303 | -2.95 | -1.46 | -1.50 | -0.027 | -0.014 | +0.013 | -2.51 | -1.25 | +1.26 | -0.20 | +0.05 | -0.15 |