| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 26 | B3 | 岡山 | 35 | 301 | 49 | 15 | 69 | 21.7 | 12 | 57 | 21.1 | 7 | 16 | 43.8 | 6 | 19 | 25 | 19 | 15 | 6 | 1 | 30 | 0 |
| 2020-21 | 27 | B3 | 岡山 | 40 | 761 | 345 | 110 | 225 | 48.9 | 77 | 162 | 47.5 | 48 | 58 | 82.8 | 5 | 44 | 49 | 38 | 38 | 16 | 3 | 82 | 0 |
| 2021-22 | 28 | B3 | 岡山 | 36 | 634 | 230 | 70 | 179 | 39.1 | 48 | 144 | 33.3 | 42 | 52 | 80.8 | 9 | 53 | 62 | 50 | 26 | 16 | 2 | 63 | 0 |
| 2022-23 | 29 | B3 | 岡山 | 16 | 237 | 87 | 25 | 74 | 33.8 | 21 | 67 | 31.3 | 16 | 25 | 64.0 | 0 | 15 | 15 | 10 | 6 | 5 | 2 | 33 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 26 | B3 | 岡山 | 35 | 8.6 | 1.4 | 0.4 | 2.0 | 21.7 | 0.3 | 1.6 | 21.1 | 0.2 | 0.5 | 43.8 | 0.2 | 0.5 | 0.7 | 0.5 | 0.4 | 0.2 | 0.0 | 0.9 | 0.0 |
| 2020-21 | 27 | B3 | 岡山 | 40 | 19.0 | 8.6 | 2.8 | 5.6 | 48.9 | 1.9 | 4.0 | 47.5 | 1.2 | 1.4 | 82.8 | 0.1 | 1.1 | 1.2 | 0.9 | 0.9 | 0.4 | 0.1 | 2.0 | 0.0 |
| 2021-22 | 28 | B3 | 岡山 | 36 | 17.6 | 6.4 | 1.9 | 5.0 | 39.1 | 1.3 | 4.0 | 33.3 | 1.2 | 1.4 | 80.8 | 0.2 | 1.5 | 1.7 | 1.4 | 0.7 | 0.4 | 0.1 | 1.8 | 0.0 |
| 2022-23 | 29 | B3 | 岡山 | 16 | 14.8 | 5.4 | 1.6 | 4.6 | 33.8 | 1.3 | 4.2 | 31.3 | 1.0 | 1.6 | 64.0 | 0.0 | 0.9 | 0.9 | 0.6 | 0.4 | 0.3 | 0.1 | 2.1 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 26 | B3 | 岡山 | 35 | 5.9 | 1.8 | 8.3 | 21.7 | 1.4 | 6.8 | 21.1 | 0.8 | 1.9 | 43.8 | 0.7 | 2.3 | 3.0 | 2.3 | 1.8 | 0.7 | 0.1 | 3.6 | 0.0 |
| 2020-21 | 27 | B3 | 岡山 | 40 | 16.3 | 5.2 | 10.6 | 48.9 | 3.6 | 7.7 | 47.5 | 2.3 | 2.7 | 82.8 | 0.2 | 2.1 | 2.3 | 1.8 | 1.8 | 0.8 | 0.1 | 3.9 | 0.0 |
| 2021-22 | 28 | B3 | 岡山 | 36 | 13.1 | 4.0 | 10.2 | 39.1 | 2.7 | 8.2 | 33.3 | 2.4 | 3.0 | 80.8 | 0.5 | 3.0 | 3.5 | 2.8 | 1.5 | 0.9 | 0.1 | 3.6 | 0.0 |
| 2022-23 | 29 | B3 | 岡山 | 16 | 13.2 | 3.8 | 11.3 | 33.8 | 3.2 | 10.2 | 31.3 | 2.4 | 3.8 | 64.0 | 0.0 | 2.3 | 2.3 | 1.5 | 0.9 | 0.8 | 0.3 | 5.0 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 26 | B3 | 岡山 | 34 | 8.5 | 2.6 | 11.7 | 22.6 | 2.1 | 9.6 | 21.6 | 1.1 | 2.4 | 46.2 | 1.1 | 2.6 | 3.8 | 3.2 | 2.1 | 1.1 | 0.2 | 4.1 | -14.3 |
| 2020-21 | 27 | B3 | 岡山 | 40 | 22.9 | 7.3 | 15.0 | 48.4 | 5.1 | 10.8 | 46.9 | 3.2 | 3.9 | 82.8 | 0.3 | 2.9 | 3.2 | 2.6 | 2.6 | 1.1 | 0.2 | 5.4 | +16.1 |
| 2021-22 | 28 | B3 | 岡山 | 36 | 18.6 | 5.6 | 14.0 | 40.1 | 3.9 | 11.3 | 34.5 | 3.4 | 4.2 | 80.8 | 0.7 | 4.2 | 4.9 | 4.0 | 2.1 | 1.3 | 0.2 | 4.8 | +9.6 |
| 2022-23 | 29 | B3 | 岡山 | 16 | 18.7 | 5.3 | 15.8 | 33.8 | 4.4 | 14.2 | 31.2 | 3.6 | 5.6 | 64.0 | 0.0 | 3.1 | 3.1 | 2.2 | 1.3 | 1.1 | 0.4 | 7.1 | -0.4 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 26 | B3 | 岡山 | 34 | 301 | -1.31 | -0.97 | -0.35 | -0.002 | -0.011 | -0.009 | +0.31 | +0.43 | +0.12 | -1.47 | +0.30 | -1.17 |
| 2020-21 | 27 | B3 | 岡山 | 40 | 761 | +2.73 | +1.18 | +1.55 | +0.028 | +0.014 | -0.014 | -1.19 | -1.66 | -0.47 | +1.34 | -0.48 | +0.86 |
| 2021-22 | 28 | B3 | 岡山 | 36 | 634 | +0.88 | +1.06 | -0.18 | +0.021 | +0.014 | -0.006 | +0.56 | -0.01 | -0.57 | -0.54 | +0.06 | -0.48 |
| 2022-23 | 29 | B3 | 岡山 | 16 | 237 | -0.14 | +0.94 | -1.08 | -0.025 | +0.009 | +0.034 | -0.26 | -0.35 | -0.09 | +0.24 | -0.34 | -0.10 |