| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 32 | B1 | 京都 | 56 | 1670 | 748 | 262 | 665 | 39.4 | 131 | 344 | 38.1 | 93 | 109 | 85.3 | 29 | 135 | 164 | 262 | 130 | 61 | 3 | 140 | -79 |
| 2023-24 | 33 | B1 | 京都 | 53 | 1459 | 696 | 241 | 608 | 39.6 | 128 | 372 | 34.4 | 86 | 110 | 78.2 | 14 | 145 | 159 | 170 | 116 | 35 | 7 | 103 | -193 |
| 2024-25 | 34 | B1 | 川崎 | 56 | 1371 | 581 | 211 | 538 | 39.2 | 102 | 293 | 34.8 | 57 | 73 | 78.1 | 25 | 115 | 140 | 146 | 107 | 45 | 5 | 119 | -294 |
| 2026-27 | 36 | B.ONE | 埼玉 | 6 | 124 | 59 | 19 | 53 | 35.8 | 10 | 30 | 33.3 | 11 | 13 | 84.6 | 3 | 11 | 14 | 15 | 8 | 1 | 0 | 13 | -16 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 32 | B1 | 京都 | 56 | 29.8 | 13.4 | 4.7 | 11.9 | 39.4 | 2.3 | 6.1 | 38.1 | 1.7 | 1.9 | 85.3 | 0.5 | 2.4 | 2.9 | 4.7 | 2.3 | 1.1 | 0.1 | 2.5 | -1.4 |
| 2023-24 | 33 | B1 | 京都 | 53 | 27.5 | 13.1 | 4.5 | 11.5 | 39.6 | 2.4 | 7.0 | 34.4 | 1.6 | 2.1 | 78.2 | 0.3 | 2.7 | 3.0 | 3.2 | 2.2 | 0.7 | 0.1 | 1.9 | -3.6 |
| 2024-25 | 34 | B1 | 川崎 | 56 | 24.5 | 10.4 | 3.8 | 9.6 | 39.2 | 1.8 | 5.2 | 34.8 | 1.0 | 1.3 | 78.1 | 0.4 | 2.1 | 2.5 | 2.6 | 1.9 | 0.8 | 0.1 | 2.1 | -5.2 |
| 2026-27 | 36 | B.ONE | 埼玉 | 6 | 20.6 | 9.8 | 3.2 | 8.8 | 35.8 | 1.7 | 5.0 | 33.3 | 1.8 | 2.2 | 84.6 | 0.5 | 1.8 | 2.3 | 2.5 | 1.3 | 0.2 | 0.0 | 2.2 | -2.7 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 32 | B1 | 京都 | 56 | 16.1 | 5.6 | 14.3 | 39.4 | 2.8 | 7.4 | 38.1 | 2.0 | 2.3 | 85.3 | 0.6 | 2.9 | 3.5 | 5.6 | 2.8 | 1.3 | 0.1 | 3.0 | -1.7 |
| 2023-24 | 33 | B1 | 京都 | 53 | 17.2 | 5.9 | 15.0 | 39.6 | 3.2 | 9.2 | 34.4 | 2.1 | 2.7 | 78.2 | 0.3 | 3.6 | 3.9 | 4.2 | 2.9 | 0.9 | 0.2 | 2.5 | -4.8 |
| 2024-25 | 34 | B1 | 川崎 | 56 | 15.3 | 5.5 | 14.1 | 39.2 | 2.7 | 7.7 | 34.8 | 1.5 | 1.9 | 78.1 | 0.7 | 3.0 | 3.7 | 3.8 | 2.8 | 1.2 | 0.1 | 3.1 | -7.7 |
| 2026-27 | 36 | B.ONE | 埼玉 | 6 | 17.2 | 5.5 | 15.4 | 35.8 | 2.9 | 8.7 | 33.3 | 3.2 | 3.8 | 84.6 | 0.9 | 3.2 | 4.1 | 4.4 | 2.3 | 0.3 | 0.0 | 3.8 | -4.7 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 32 | B1 | 京都 | 56 | 24.8 | 8.7 | 22.0 | 39.5 | 4.4 | 11.4 | 38.3 | 3.1 | 3.6 | 85.3 | 0.9 | 4.5 | 5.4 | 8.7 | 4.3 | 2.0 | 0.1 | 4.1 | -2.6 |
| 2023-24 | 33 | B1 | 京都 | 53 | 26.7 | 9.2 | 23.3 | 39.7 | 4.9 | 14.3 | 34.4 | 3.3 | 4.2 | 78.2 | 0.5 | 5.5 | 6.0 | 6.5 | 4.4 | 1.3 | 0.3 | 3.2 | -7.6 |
| 2024-25 | 34 | B1 | 川崎 | 56 | 23.1 | 8.4 | 21.2 | 39.5 | 4.0 | 11.5 | 35.1 | 2.3 | 2.9 | 78.1 | 1.0 | 4.5 | 5.5 | 5.8 | 4.2 | 1.8 | 0.2 | 4.2 | -11.7 |
| 2026-27 | 36 | B.ONE | 埼玉 | 6 | 25.9 | 8.3 | 22.4 | 37.3 | 4.4 | 12.3 | 35.7 | 4.8 | 5.7 | 84.6 | 1.3 | 4.4 | 5.7 | 6.6 | 3.5 | 0.4 | 0.0 | 4.4 | -3.9 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 32 | B1 | 京都 | 56 | 1670 | 1.056 | 64.4% | 10.3% | 34.4% | 21.3% | 33.0% | 13.7% | 38.5% | 44.1% | 36.7% | 4.2% | 85.3% | 6.4% |
| 2023-24 | 33 | B1 | 京都 | 53 | 1459 | 1.071 | 66.7% | 5.5% | 44.6% | 18.6% | 44.9% | 12.0% | 34.1% | 52.8% | 37.9% | 4.5% | 78.2% | 6.6% |
| 2024-25 | 34 | B1 | 川崎 | 56 | 1371 | 1.036 | 72.1% | 10.9% | 34.9% | 19.5% | 36.5% | 13.3% | 33.3% | 44.1% | 44.2% | 7.7% | 78.1% | 4.5% |
| 2026-27 | 36 | B.ONE | 埼玉 | 6 | 124 | 1.054 | 33.3% | 10.7% | 50.0% | 10.7% | 36.4% | 19.6% | 30.4% | 41.1% | 60.0% | 8.9% | 84.6% | 8.9% |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 32 | B1 | 京都 | 56 | 1670 | +1.08 | +1.75 | -0.67 | +0.016 | +0.014 | -0.003 | +0.31 | +0.94 | +0.63 | -0.09 | -0.15 | -0.24 |
| 2023-24 | 33 | B1 | 京都 | 53 | 1459 | -0.26 | +0.84 | -1.10 | +0.014 | +0.007 | -0.007 | -0.56 | -0.11 | +0.45 | -0.75 | -0.26 | -1.01 |
| 2024-25 | 34 | B1 | 川崎 | 56 | 1371 | -2.85 | -0.88 | -1.97 | -0.003 | +0.005 | +0.008 | -1.57 | -0.69 | +0.88 | -1.36 | +0.62 | -0.74 |
| 2026-27 | 36 | B.ONE | 埼玉 | 6 | 124 | -0.46 | -0.24 | -0.22 | -0.012 | -0.001 | +0.010 | +0.22 | -0.20 | -0.42 | -0.15 | -0.14 | -0.29 |