| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 29 | B1 | 名古屋D | 39 | 1059 | 667 | 250 | 518 | 48.3 | 101 | 246 | 41.1 | 66 | 87 | 75.9 | 52 | 193 | 245 | 160 | 88 | 64 | 11 | 113 | +241 |
| 2022-23 | 30 | B1 | 名古屋D | 53 | 1575 | 1020 | 381 | 757 | 50.3 | 137 | 330 | 41.5 | 121 | 154 | 78.6 | 87 | 276 | 363 | 239 | 124 | 63 | 15 | 122 | +454 |
| 2023-24 | 31 | B1 | 三遠 | 57 | 1671 | 920 | 291 | 699 | 41.6 | 132 | 368 | 35.9 | 206 | 244 | 84.4 | 90 | 340 | 430 | 271 | 125 | 68 | 16 | 115 | +531 |
| 2024-25 | 32 | B1 | 島根 | 41 | 998 | 589 | 197 | 426 | 46.2 | 72 | 188 | 38.3 | 123 | 147 | 83.7 | 48 | 155 | 203 | 122 | 72 | 29 | 4 | 105 | -30 |
| 2025-26 | 33 | B1 | 島根 | 50 | 1261 | 768 | 268 | 556 | 48.2 | 80 | 211 | 37.9 | 152 | 181 | 84.0 | 47 | 248 | 295 | 165 | 92 | 49 | 7 | 121 | -61 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 29 | B1 | 名古屋D | 39 | 27.1 | 17.1 | 6.4 | 13.3 | 48.3 | 2.6 | 6.3 | 41.1 | 1.7 | 2.2 | 75.9 | 1.3 | 4.9 | 6.3 | 4.1 | 2.3 | 1.6 | 0.3 | 2.9 | +6.2 |
| 2022-23 | 30 | B1 | 名古屋D | 53 | 29.7 | 19.2 | 7.2 | 14.3 | 50.3 | 2.6 | 6.2 | 41.5 | 2.3 | 2.9 | 78.6 | 1.6 | 5.2 | 6.8 | 4.5 | 2.3 | 1.2 | 0.3 | 2.3 | +8.6 |
| 2023-24 | 31 | B1 | 三遠 | 57 | 29.3 | 16.1 | 5.1 | 12.3 | 41.6 | 2.3 | 6.5 | 35.9 | 3.6 | 4.3 | 84.4 | 1.6 | 6.0 | 7.5 | 4.8 | 2.2 | 1.2 | 0.3 | 2.0 | +9.3 |
| 2024-25 | 32 | B1 | 島根 | 41 | 24.3 | 14.4 | 4.8 | 10.4 | 46.2 | 1.8 | 4.6 | 38.3 | 3.0 | 3.6 | 83.7 | 1.2 | 3.8 | 5.0 | 3.0 | 1.8 | 0.7 | 0.1 | 2.6 | -0.7 |
| 2025-26 | 33 | B1 | 島根 | 50 | 25.2 | 15.4 | 5.4 | 11.1 | 48.2 | 1.6 | 4.2 | 37.9 | 3.0 | 3.6 | 84.0 | 0.9 | 5.0 | 5.9 | 3.3 | 1.8 | 1.0 | 0.1 | 2.4 | -1.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 29 | B1 | 名古屋D | 39 | 22.7 | 8.5 | 17.6 | 48.3 | 3.4 | 8.4 | 41.1 | 2.2 | 3.0 | 75.9 | 1.8 | 6.6 | 8.3 | 5.4 | 3.0 | 2.2 | 0.4 | 3.8 | +8.2 |
| 2022-23 | 30 | B1 | 名古屋D | 53 | 23.3 | 8.7 | 17.3 | 50.3 | 3.1 | 7.5 | 41.5 | 2.8 | 3.5 | 78.6 | 2.0 | 6.3 | 8.3 | 5.5 | 2.8 | 1.4 | 0.3 | 2.8 | +10.4 |
| 2023-24 | 31 | B1 | 三遠 | 57 | 19.8 | 6.3 | 15.1 | 41.6 | 2.8 | 7.9 | 35.9 | 4.4 | 5.3 | 84.4 | 1.9 | 7.3 | 9.3 | 5.8 | 2.7 | 1.5 | 0.3 | 2.5 | +11.4 |
| 2024-25 | 32 | B1 | 島根 | 41 | 21.3 | 7.1 | 15.4 | 46.2 | 2.6 | 6.8 | 38.3 | 4.4 | 5.3 | 83.7 | 1.7 | 5.6 | 7.3 | 4.4 | 2.6 | 1.0 | 0.1 | 3.8 | -1.1 |
| 2025-26 | 33 | B1 | 島根 | 50 | 21.9 | 7.7 | 15.9 | 48.2 | 2.3 | 6.0 | 37.9 | 4.3 | 5.2 | 84.0 | 1.3 | 7.1 | 8.4 | 4.7 | 2.6 | 1.4 | 0.2 | 3.5 | -1.7 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 29 | B1 | 名古屋D | 39 | 32.9 | 12.3 | 25.9 | 47.5 | 5.0 | 12.3 | 40.5 | 3.3 | 4.3 | 77.4 | 2.6 | 9.7 | 12.3 | 8.0 | 4.4 | 3.1 | 0.6 | 5.0 | +11.7 |
| 2022-23 | 30 | B1 | 名古屋D | 53 | 35.1 | 13.1 | 26.0 | 50.5 | 4.7 | 11.3 | 41.8 | 4.1 | 5.2 | 78.1 | 3.0 | 9.4 | 12.4 | 8.2 | 4.2 | 2.2 | 0.5 | 3.8 | +15.6 |
| 2023-24 | 31 | B1 | 三遠 | 57 | 28.8 | 9.1 | 21.8 | 41.8 | 4.2 | 11.5 | 36.5 | 6.4 | 7.6 | 84.2 | 2.8 | 10.7 | 13.5 | 8.5 | 4.0 | 2.2 | 0.5 | 3.3 | +17.0 |
| 2024-25 | 32 | B1 | 島根 | 41 | 33.4 | 11.2 | 24.2 | 46.3 | 4.1 | 10.6 | 38.6 | 7.0 | 8.4 | 83.6 | 2.8 | 8.9 | 11.6 | 7.0 | 4.0 | 1.6 | 0.2 | 5.4 | -1.9 |
| 2025-26 | 33 | B1 | 島根 | 50 | 32.8 | 11.4 | 23.7 | 48.2 | 3.5 | 9.1 | 38.5 | 6.5 | 7.7 | 84.2 | 1.9 | 10.7 | 12.5 | 7.1 | 4.0 | 2.1 | 0.3 | 4.6 | -3.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 29 | B1 | 名古屋D | 39 | 1059 | 57.2 | 1.198 | 0.5 | 0.2 | 27.2 | 3.7 | 20.9 | 1.83 | 0.77 | 5.6 | 21.8 | 4.7 | 1.1 |
| 2022-23 | 30 | B1 | 名古屋D | 53 | 1575 | 59.6 | 1.248 | 0.4 | 0.2 | 27.7 | 3.6 | 22.5 | 1.93 | 0.81 | 6.4 | 19.6 | 3.1 | 1.0 |
| 2023-24 | 31 | B1 | 三遠 | 57 | 1671 | 51.4 | 1.151 | 0.5 | 0.3 | 25.0 | 3.4 | 21.8 | 2.15 | 0.87 | 6.0 | 22.2 | 3.1 | 0.9 |
| 2024-25 | 32 | B1 | 島根 | 41 | 998 | 54.8 | 1.212 | 0.4 | 0.3 | 27.0 | 3.4 | 20.9 | 1.77 | 0.77 | 5.8 | 19.0 | 2.5 | 0.4 |
| 2025-26 | 33 | B1 | 島根 | 50 | 1261 | 55.5 | 1.226 | 0.4 | 0.3 | 27.4 | 3.5 | 22.6 | 1.79 | 0.82 | 4.3 | 22.9 | 3.8 | 0.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 30 | B1 | 名古屋D | 53 | 1575 | 1.248 | 75.8% | 15.7% | 50.6% | 31.1% | 41.9% | 5.3% | 41.0% | 36.9% | 50.0% | 3.4% | 78.1% | 7.5% |
| 2023-24 | 31 | B1 | 三遠 | 57 | 1671 | 1.151 | 59.6% | 13.8% | 42.3% | 25.5% | 33.3% | 1.9% | 35.8% | 42.1% | 43.3% | 3.8% | 84.2% | 12.9% |
| 2024-25 | 32 | B1 | 島根 | 41 | 998 | 1.212 | 70.9% | 11.4% | 45.9% | 33.1% | 52.2% | 4.8% | 38.4% | 33.1% | 40.0% | 5.2% | 83.6% | 12.5% |
| 2025-26 | 33 | B1 | 島根 | 50 | 1261 | 1.226 | 67.1% | 12.4% | 51.0% | 39.3% | 42.1% | 3.1% | 37.3% | 28.8% | 45.2% | 5.0% | 84.2% | 11.4% |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 29 | B1 | 名古屋D | 39 | 1058 | +2.31 | +1.55 | +0.76 | -0.004 | +0.009 | +0.012 | +0.77 | +1.08 | +0.31 | +1.53 | -0.02 | +1.50 |
| 2022-23 | 30 | B1 | 名古屋D | 53 | 1575 | +5.54 | +3.31 | +2.23 | +0.048 | +0.033 | -0.015 | -0.31 | -0.18 | +0.13 | +1.94 | -0.41 | +1.54 |
| 2023-24 | 31 | B1 | 三遠 | 57 | 1671 | +3.96 | +3.54 | +0.42 | +0.036 | +0.034 | -0.002 | -0.98 | -0.60 | +0.38 | +1.26 | -0.51 | +0.75 |
| 2024-25 | 32 | B1 | 島根 | 41 | 998 | -2.22 | +0.56 | -2.77 | -0.044 | +0.012 | +0.057 | +0.20 | -0.41 | -0.61 | -1.26 | +0.26 | -1.01 |
| 2025-26 | 33 | B1 | 島根 | 50 | 1261 | -1.31 | -0.20 | -1.10 | +0.003 | +0.010 | +0.007 | -2.74 | -1.81 | +0.93 | -0.39 | +0.16 | -0.23 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 29 | B1 | 名古屋D | 3.5 | 39 | 1058 | +2.99 | +0.50 | +3.49 | +2.93 | +0.84 | +3.78 | +4.01 |
| 2022-23 | 30 | B1 | 名古屋D | 3.4 | 53 | 1575 | +4.06 | +0.32 | +4.38 | +5.68 | +2.21 | +7.89 | +9.34 |
| 2023-24 | 31 | B1 | 三遠 | 3.4 | 57 | 1671 | +3.20 | +1.18 | +4.38 | +4.52 | +1.02 | +5.54 | +7.94 |
| 2024-25 | 32 | B1 | 島根 | 3.2 | 41 | 998 | +3.55 | -0.62 | +2.93 | +3.30 | -2.92 | +0.38 | +1.91 |
| 2025-26 | 33 | B1 | 島根 | 3.7 | 50 | 1261 | +2.71 | -0.44 | +2.27 | +2.21 | -1.08 | +1.12 | +2.88 |