| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 24 | B3 | 鹿児島 | 12 | 6.0 | 1.4 | 0.5 | 1.3 | 37.5 | 0.0 | 0.0 | - | 0.4 | 0.8 | 55.6 | 0.2 | 0.8 | 1.0 | 0.1 | 0.2 | 0.2 | 0.0 | 1.2 | 0.0 |
| 2018-19 | 25 | B3 | 鹿児島 | 15 | 4.1 | 1.3 | 0.5 | 1.2 | 38.9 | 0.0 | 0.0 | - | 0.3 | 0.5 | 71.4 | 0.1 | 0.4 | 0.5 | 0.2 | 0.3 | 0.4 | 0.1 | 0.5 | 0.0 |
| 2019-20 | 26 | B3 | 鹿児島 | 11 | 3.4 | 1.1 | 0.5 | 0.7 | 62.5 | 0.1 | 0.2 | 50.0 | 0.1 | 0.5 | 20.0 | 0.3 | 0.4 | 0.6 | 0.2 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.5 | 0.0 |
| 2020-21 | 27 | B3 | 鹿児島 | 7 | 3.0 | 1.4 | 0.6 | 0.9 | 66.7 | 0.0 | 0.0 | - | 0.3 | 0.3 | 100.0 | 0.1 | 0.1 | 0.3 | 0.0 | 0.1 | 0.3 | 0.0 | 0.7 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 24 | B3 | 鹿児島 | 12 | 8.5 | 3.0 | 8.0 | 37.5 | 0.0 | 0.0 | - | 2.5 | 4.5 | 55.6 | 1.0 | 5.0 | 6.0 | 0.5 | 1.5 | 1.0 | 0.0 | 7.0 | 0.0 |
| 2018-19 | 25 | B3 | 鹿児島 | 15 | 11.2 | 4.1 | 10.6 | 38.9 | 0.0 | 0.0 | - | 2.9 | 4.1 | 71.4 | 0.6 | 3.5 | 4.1 | 1.8 | 2.4 | 3.5 | 0.6 | 4.7 | 0.0 |
| 2019-20 | 26 | B3 | 鹿児島 | 11 | 11.4 | 4.7 | 7.6 | 62.5 | 0.9 | 1.9 | 50.0 | 0.9 | 4.7 | 20.0 | 2.8 | 3.8 | 6.6 | 1.9 | 0.9 | 0.9 | 0.9 | 5.7 | 0.0 |
| 2020-21 | 27 | B3 | 鹿児島 | 7 | 17.0 | 6.8 | 10.2 | 66.7 | 0.0 | 0.0 | - | 3.4 | 3.4 | 100.0 | 1.7 | 1.7 | 3.4 | 0.0 | 1.7 | 3.4 | 0.0 | 8.5 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 24 | B3 | 鹿児島 | 12 | 9.9 | 3.3 | 9.9 | 33.3 | 0.0 | 0.0 | - | 3.3 | 5.8 | 57.1 | 0.0 | 7.4 | 7.4 | 0.8 | 2.5 | 1.7 | 0.0 | 11.6 | -5.8 |
| 2018-19 | 25 | B3 | 鹿児島 | 14 | 8.9 | 4.4 | 14.4 | 30.8 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 6.7 | 6.7 | 1.1 | 2.2 | 3.3 | 1.1 | 5.6 | -13.3 |
| 2019-20 | 26 | B3 | 鹿児島 | 11 | 13.0 | 5.2 | 7.8 | 66.7 | 1.3 | 1.3 | 100.0 | 1.3 | 6.5 | 20.0 | 3.9 | 3.9 | 7.8 | 2.6 | 1.3 | 1.3 | 0.0 | 7.8 | -2.6 |
| 2020-21 | 27 | B3 | 鹿児島 | 7 | 22.2 | 11.1 | 16.7 | 66.7 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 2.8 | 2.8 | 5.6 | 0.0 | 2.8 | 5.6 | 0.0 | 11.1 | +19.4 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 24 | B3 | 鹿児島 | 12 | 72 | -0.32 | -0.38 | +0.06 | +0.008 | -0.005 | -0.013 | -0.08 | -0.10 | -0.03 | -0.18 | -0.01 | -0.19 |
| 2018-19 | 25 | B3 | 鹿児島 | 14 | 61 | +0.44 | +0.07 | +0.37 | 0.000 | -0.001 | -0.001 | +0.11 | -0.08 | -0.19 | +0.33 | -0.06 | +0.27 |
| 2019-20 | 26 | B3 | 鹿児島 | 11 | 38 | +0.16 | +0.28 | -0.12 | +0.002 | +0.001 | -0.001 | +0.09 | +0.15 | +0.06 | -0.20 | -0.05 | -0.25 |
| 2020-21 | 27 | B3 | 鹿児島 | 7 | 21 | +0.06 | +0.24 | -0.18 | -0.005 | +0.003 | +0.008 | -0.22 | -0.24 | -0.02 | +0.28 | -0.12 | +0.16 |