| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 28 | B3 | 大塚商会 | 7 | 3.4 | 0.1 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.1 | 0.3 | 50.0 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 0.3 | 0.3 | 0.1 | 0.0 | 0.7 | 0.0 |
| 2017-18 | 29 | B3 | 大塚商会 | 8 | 3.5 | 0.2 | 0.1 | 0.2 | 50.0 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.2 | 0.1 | 0.4 | 0.0 | 0.5 | 0.1 | 0.0 | 0.6 | 0.0 |
| 2018-19 | 30 | B3 | 越谷 | 13 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.1 | 0.2 | 0.2 | 0.3 | 0.2 | 0.0 | 0.1 | 0.2 | 0.0 |
| 2019-20 | 31 | B2 | 越谷 | 6 | 1.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | -0.2 |
| 2020-21 | 32 | B2 | 越谷 | 12 | 5.2 | 0.3 | 0.1 | 0.8 | 10.0 | 0.1 | 0.8 | 11.1 | 0.1 | 0.3 | 25.0 | 0.2 | 0.2 | 0.4 | 0.2 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | -1.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 28 | B3 | 大塚商会 | 7 | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 1.5 | 3.0 | 50.0 | 0.0 | 1.5 | 1.5 | 3.0 | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 7.5 | 0.0 |
| 2017-18 | 29 | B3 | 大塚商会 | 8 | 2.6 | 1.3 | 2.6 | 50.0 | 0.0 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 2.6 | 1.3 | 3.9 | 0.0 | 5.1 | 1.3 | 0.0 | 6.4 | 0.0 |
| 2018-19 | 30 | B3 | 越谷 | 13 | 0.0 | 0.0 | 1.9 | 0.0 | 0.0 | 0.9 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.9 | 1.9 | 2.8 | 3.7 | 2.8 | 0.0 | 0.9 | 1.9 | 0.0 |
| 2019-20 | 31 | B2 | 越谷 | 6 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.0 | -3.5 |
| 2020-21 | 32 | B2 | 越谷 | 12 | 2.3 | 0.6 | 5.8 | 10.0 | 0.6 | 5.2 | 11.1 | 0.6 | 2.3 | 25.0 | 1.2 | 1.7 | 2.9 | 1.7 | 3.5 | 0.0 | 0.0 | 3.5 | -12.1 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 28 | B3 | 大塚商会 | 5 | 0.0 | 0.0 | 3.6 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.6 | 3.6 | 3.6 | 0.0 | 10.7 | +17.9 |
| 2017-18 | 29 | B3 | 大塚商会 | 6 | 4.9 | 2.4 | 4.9 | 50.0 | 0.0 | 2.4 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 4.9 | 2.4 | 7.3 | 0.0 | 7.3 | 0.0 | 0.0 | 7.3 | +26.8 |
| 2018-19 | 30 | B3 | 越谷 | 11 | 0.0 | 0.0 | 3.8 | 0.0 | 0.0 | 1.9 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 3.8 | 3.8 | 3.8 | 3.8 | 0.0 | 0.0 | 3.8 | +1.9 |
| 2019-20 | 31 | B2 | 越谷 | 5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 22.2 | -33.3 |
| 2020-21 | 32 | B2 | 越谷 | 12 | 4.3 | 1.1 | 8.6 | 12.5 | 1.1 | 7.5 | 14.3 | 1.1 | 4.3 | 25.0 | 1.1 | 2.2 | 3.2 | 2.2 | 6.5 | 0.0 | 0.0 | 5.4 | -12.9 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 28 | B3 | 大塚商会 | 5 | 24 | 0.0 | 0.000 | 0.0 | 0.0 | 6.5 | 3.2 | 10.0 | 1.00 | 1.54 | 0.0 | 0.0 | 14.3 | 0.0 |
| 2017-18 | 29 | B3 | 大塚商会 | 6 | 28 | 50.0 | 1.000 | 0.5 | 0.0 | 10.2 | 6.1 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 8.3 | 3.4 | 0.0 | 0.0 |
| 2018-19 | 30 | B3 | 越谷 | 11 | 39 | 0.0 | 0.000 | 0.5 | 0.0 | 6.8 | 3.4 | 8.0 | 1.00 | 1.18 | 0.0 | 6.5 | 0.0 | 0.0 |
| 2019-20 | 31 | B2 | 越谷 | 5 | 10 | - | - | - | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 2020-21 | 32 | B2 | 越谷 | 12 | 62 | 18.8 | 0.400 | 0.9 | 0.5 | 14.3 | 5.4 | 5.0 | 0.33 | 0.35 | 2.4 | 5.1 | 0.0 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 28 | B3 | 大塚商会 | 5 | 24 | +0.16 | +0.22 | -0.06 | -0.003 | +0.002 | +0.006 | +0.32 | +0.10 | -0.22 | -0.16 | +0.04 | -0.12 |
| 2017-18 | 29 | B3 | 大塚商会 | 6 | 28 | +0.34 | 0.00 | +0.34 | +0.009 | -0.001 | -0.011 | +0.04 | +0.05 | +0.01 | -0.04 | -0.03 | -0.07 |
| 2018-19 | 30 | B3 | 越谷 | 11 | 39 | +0.03 | +0.02 | +0.01 | +0.009 | +0.002 | -0.007 | -0.78 | -0.03 | +0.75 | -0.11 | +0.12 | +0.01 |
| 2019-20 | 31 | B2 | 越谷 | 5 | 10 | -0.17 | -0.09 | -0.08 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | -0.17 | -0.11 | +0.06 | -0.10 | -0.02 | -0.12 |
| 2020-21 | 32 | B2 | 越谷 | 12 | 62 | -0.19 | -0.02 | -0.17 | -0.010 | -0.001 | +0.008 | +0.29 | +0.35 | +0.06 | +0.12 | +0.09 | +0.21 |