| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 23 | B1 | 北海道 | 30 | 591 | 139 | 50 | 142 | 35.2 | 26 | 90 | 28.9 | 13 | 23 | 56.5 | 18 | 35 | 53 | 42 | 24 | 20 | 1 | 85 | -18 |
| 2022-23 | 24 | B1 | 北海道 | 58 | 1017 | 187 | 69 | 210 | 32.9 | 42 | 139 | 30.2 | 7 | 17 | 41.2 | 32 | 46 | 78 | 60 | 33 | 46 | 2 | 153 | -173 |
| 2023-24 | 25 | B1 | 北海道 | 58 | 938 | 150 | 51 | 179 | 28.5 | 32 | 111 | 28.8 | 16 | 26 | 61.5 | 33 | 51 | 84 | 50 | 28 | 39 | 5 | 163 | -262 |
| 2024-25 | 26 | B1 | 北海道 | 56 | 451 | 58 | 21 | 85 | 24.7 | 15 | 53 | 28.3 | 1 | 3 | 33.3 | 16 | 42 | 58 | 14 | 7 | 16 | 1 | 87 | -93 |
| 2026-27 | 28 | B.ONE | 埼玉 | 8 | 155 | 46 | 17 | 49 | 34.7 | 10 | 31 | 32.3 | 2 | 5 | 40.0 | 3 | 13 | 16 | 14 | 12 | 4 | 0 | 15 | +45 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 23 | B1 | 北海道 | 30 | 19.7 | 4.6 | 1.7 | 4.7 | 35.2 | 0.9 | 3.0 | 28.9 | 0.4 | 0.8 | 56.5 | 0.6 | 1.2 | 1.8 | 1.4 | 0.8 | 0.7 | 0.0 | 2.8 | -0.6 |
| 2022-23 | 24 | B1 | 北海道 | 58 | 17.5 | 3.2 | 1.2 | 3.6 | 32.9 | 0.7 | 2.4 | 30.2 | 0.1 | 0.3 | 41.2 | 0.6 | 0.8 | 1.3 | 1.0 | 0.6 | 0.8 | 0.0 | 2.6 | -3.0 |
| 2023-24 | 25 | B1 | 北海道 | 58 | 16.2 | 2.6 | 0.9 | 3.1 | 28.5 | 0.6 | 1.9 | 28.8 | 0.3 | 0.4 | 61.5 | 0.6 | 0.9 | 1.4 | 0.9 | 0.5 | 0.7 | 0.1 | 2.8 | -4.5 |
| 2024-25 | 26 | B1 | 北海道 | 56 | 8.0 | 1.0 | 0.4 | 1.5 | 24.7 | 0.3 | 0.9 | 28.3 | 0.0 | 0.1 | 33.3 | 0.3 | 0.8 | 1.0 | 0.2 | 0.1 | 0.3 | 0.0 | 1.6 | -1.7 |
| 2026-27 | 28 | B.ONE | 埼玉 | 8 | 19.3 | 5.8 | 2.1 | 6.1 | 34.7 | 1.2 | 3.9 | 32.3 | 0.2 | 0.6 | 40.0 | 0.4 | 1.6 | 2.0 | 1.8 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 1.9 | +5.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 23 | B1 | 北海道 | 30 | 8.5 | 3.0 | 8.7 | 35.2 | 1.6 | 5.5 | 28.9 | 0.8 | 1.4 | 56.5 | 1.1 | 2.1 | 3.2 | 2.6 | 1.5 | 1.2 | 0.1 | 5.2 | -1.1 |
| 2022-23 | 24 | B1 | 北海道 | 58 | 6.6 | 2.4 | 7.4 | 32.9 | 1.5 | 4.9 | 30.2 | 0.2 | 0.6 | 41.2 | 1.1 | 1.6 | 2.8 | 2.1 | 1.2 | 1.6 | 0.1 | 5.4 | -6.1 |
| 2023-24 | 25 | B1 | 北海道 | 58 | 5.8 | 2.0 | 6.9 | 28.5 | 1.2 | 4.3 | 28.8 | 0.6 | 1.0 | 61.5 | 1.3 | 2.0 | 3.2 | 1.9 | 1.1 | 1.5 | 0.2 | 6.3 | -10.1 |
| 2024-25 | 26 | B1 | 北海道 | 56 | 4.6 | 1.7 | 6.8 | 24.7 | 1.2 | 4.2 | 28.3 | 0.1 | 0.2 | 33.3 | 1.3 | 3.4 | 4.6 | 1.1 | 0.6 | 1.3 | 0.1 | 7.0 | -7.4 |
| 2026-27 | 28 | B.ONE | 埼玉 | 8 | 10.7 | 4.0 | 11.4 | 34.7 | 2.3 | 7.2 | 32.3 | 0.5 | 1.2 | 40.0 | 0.7 | 3.0 | 3.7 | 3.3 | 2.8 | 0.9 | 0.0 | 3.5 | +10.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 23 | B1 | 北海道 | 30 | 12.8 | 4.7 | 13.2 | 35.5 | 2.4 | 8.4 | 28.9 | 1.0 | 1.8 | 57.9 | 1.6 | 3.2 | 4.8 | 3.6 | 2.1 | 1.7 | 0.1 | 7.8 | -1.4 |
| 2022-23 | 24 | B1 | 北海道 | 58 | 10.1 | 3.7 | 11.3 | 33.0 | 2.3 | 7.5 | 30.1 | 0.4 | 0.9 | 41.2 | 1.7 | 2.4 | 4.2 | 3.3 | 1.7 | 2.6 | 0.1 | 8.2 | -8.9 |
| 2023-24 | 25 | B1 | 北海道 | 58 | 9.3 | 3.2 | 10.8 | 29.3 | 2.0 | 6.6 | 29.9 | 1.0 | 1.6 | 61.5 | 2.0 | 3.1 | 5.1 | 3.1 | 1.7 | 2.2 | 0.3 | 9.8 | -17.1 |
| 2024-25 | 26 | B1 | 北海道 | 56 | 7.3 | 2.6 | 10.7 | 24.7 | 1.9 | 6.7 | 28.3 | 0.1 | 0.4 | 33.3 | 2.0 | 5.2 | 7.2 | 1.6 | 0.9 | 2.0 | 0.1 | 10.7 | -12.2 |
| 2026-27 | 28 | B.ONE | 埼玉 | 8 | 17.4 | 6.4 | 17.8 | 36.2 | 3.8 | 11.4 | 33.3 | 0.8 | 1.9 | 40.0 | 1.1 | 4.2 | 5.3 | 4.2 | 4.2 | 1.5 | 0.0 | 5.3 | +18.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 23 | B1 | 北海道 | 30 | 591 | 44.7 | 0.919 | 0.6 | 0.1 | 13.8 | 1.8 | 8.3 | 1.73 | 0.60 | 3.3 | 6.8 | 2.5 | 0.2 |
| 2022-23 | 24 | B1 | 北海道 | 58 | 1017 | 43.1 | 0.863 | 0.7 | 0.1 | 11.7 | 1.5 | 7.5 | 1.90 | 0.64 | 3.6 | 5.8 | 4.3 | 0.2 |
| 2023-24 | 25 | B1 | 北海道 | 58 | 938 | 38.5 | 0.806 | 0.6 | 0.1 | 11.3 | 1.5 | 7.7 | 1.79 | 0.68 | 3.8 | 6.5 | 3.7 | 0.6 |
| 2024-25 | 26 | B1 | 北海道 | 56 | 451 | 33.5 | 0.674 | 0.6 | 0.0 | 9.9 | 0.7 | 4.0 | 1.86 | 0.40 | 3.9 | 10.5 | 3.1 | 0.2 |
| 2026-27 | 28 | B.ONE | 埼玉 | 8 | 155 | 46.8 | 0.939 | 0.6 | 0.1 | 18.5 | 3.4 | 9.7 | 1.00 | 0.52 | 2.1 | 8.8 | 3.0 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 24 | B1 | 北海道 | 58 | 1017 | 0.863 | 57.6% | 15.6% | 20.0% | 14.2% | 25.0% | 1.9% | 28.7% | 51.2% | 35.7% | 13.3% | 41.2% | 3.8% |
| 2023-24 | 25 | B1 | 北海道 | 58 | 938 | 0.806 | 36.0% | 13.4% | 25.6% | 21.0% | 0.0% | 1.6% | 29.4% | 45.7% | 31.8% | 11.8% | 61.5% | 6.5% |
| 2024-25 | 26 | B1 | 北海道 | 56 | 451 | 0.674 | 28.6% | 8.1% | 17.4% | 26.7% | 0.0% | 2.3% | 25.0% | 51.2% | 44.4% | 10.5% | 33.3% | 1.2% |
| 2026-27 | 28 | B.ONE | 埼玉 | 8 | 155 | 0.939 | 100.0% | 6.1% | 27.3% | 22.4% | 33.3% | 6.1% | 32.1% | 57.1% | 50.0% | 4.1% | 40.0% | 4.1% |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 23 | B1 | 北海道 | 30 | 591 | +0.67 | +0.26 | +0.40 | +0.009 | -0.002 | -0.010 | +1.33 | +0.31 | -1.02 | -0.40 | +0.09 | -0.32 |
| 2022-23 | 24 | B1 | 北海道 | 58 | 1017 | -1.10 | -0.35 | -0.75 | -0.027 | -0.007 | +0.020 | +0.41 | -0.64 | -1.05 | +0.25 | -0.06 | +0.19 |
| 2023-24 | 25 | B1 | 北海道 | 58 | 938 | -3.39 | -1.60 | -1.79 | -0.020 | -0.015 | +0.005 | +0.31 | +1.13 | +0.81 | -0.83 | +0.39 | -0.44 |
| 2024-25 | 26 | B1 | 北海道 | 56 | 451 | -1.42 | -1.10 | -0.32 | -0.002 | -0.012 | -0.010 | +1.01 | +0.96 | -0.05 | -0.98 | +0.57 | -0.41 |
| 2026-27 | 28 | B.ONE | 埼玉 | 8 | 154 | +1.46 | +0.72 | +0.74 | +0.013 | +0.001 | -0.012 | +1.07 | +0.48 | -0.59 | +0.40 | -0.33 | +0.07 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 23 | B1 | 北海道 | 2.1 | 30 | 591 | -2.09 | -1.19 | -3.28 | -1.61 | -0.65 | -2.26 | +0.24 |
| 2022-23 | 24 | B1 | 北海道 | 2.1 | 58 | 1017 | -2.43 | -0.63 | -3.06 | -2.47 | -1.27 | -3.73 | -0.42 |
| 2023-24 | 25 | B1 | 北海道 | 2.3 | 58 | 938 | -3.02 | -0.98 | -3.99 | -3.89 | -2.51 | -6.40 | -1.75 |
| 2024-25 | 26 | B1 | 北海道 | 2.6 | 56 | 451 | -3.35 | -1.22 | -4.57 | -3.87 | -1.43 | -5.30 | -0.58 |
| 2026-27 | 28 | B.ONE | 埼玉 | 2.3 | 8 | 154 | -2.00 | -1.40 | -3.40 | -1.32 | -0.83 | -2.15 | +0.07 |