| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 34 | B3 | 金沢 | 32 | 854 | 189 | 80 | 209 | 38.3 | 4 | 20 | 20.0 | 25 | 30 | 83.3 | 21 | 79 | 100 | 103 | 34 | 18 | 0 | 46 | 0 |
| 2017-18 | 35 | B2 | 金沢 | 59 | 1034 | 207 | 84 | 238 | 35.3 | 12 | 45 | 26.7 | 27 | 39 | 69.2 | 23 | 93 | 116 | 169 | 67 | 27 | 1 | 61 | +46 |
| 2018-19 | 36 | B2 | 島根 | 17 | 280 | 52 | 22 | 62 | 35.5 | 4 | 19 | 21.1 | 4 | 4 | 100.0 | 6 | 21 | 27 | 58 | 15 | 8 | 2 | 23 | -21 |
| 2018-19 | 36 | B2 | 金沢 | 41 | 522 | 86 | 34 | 93 | 36.6 | 2 | 18 | 11.1 | 16 | 22 | 72.7 | 14 | 32 | 46 | 82 | 25 | 15 | 0 | 35 | -87 |
| 2018-19 | 36 | B2 | 合計 | 58 | 802 | 138 | 56 | 155 | 36.1 | 6 | 37 | 16.2 | 20 | 26 | 76.9 | 20 | 53 | 73 | 140 | 40 | 23 | 2 | 58 | -108 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 34 | B3 | 金沢 | 32 | 26.7 | 5.9 | 2.5 | 6.5 | 38.3 | 0.1 | 0.6 | 20.0 | 0.8 | 0.9 | 83.3 | 0.7 | 2.5 | 3.1 | 3.2 | 1.1 | 0.6 | 0.0 | 1.4 | 0.0 |
| 2017-18 | 35 | B2 | 金沢 | 59 | 17.5 | 3.5 | 1.4 | 4.0 | 35.3 | 0.2 | 0.8 | 26.7 | 0.5 | 0.7 | 69.2 | 0.4 | 1.6 | 2.0 | 2.9 | 1.1 | 0.5 | 0.0 | 1.0 | +0.8 |
| 2018-19 | 36 | B2 | 島根 | 17 | 16.4 | 3.1 | 1.3 | 3.6 | 35.5 | 0.2 | 1.1 | 21.1 | 0.2 | 0.2 | 100.0 | 0.4 | 1.2 | 1.6 | 3.4 | 0.9 | 0.5 | 0.1 | 1.4 | -1.2 |
| 2018-19 | 36 | B2 | 金沢 | 41 | 12.7 | 2.1 | 0.8 | 2.3 | 36.6 | 0.0 | 0.4 | 11.1 | 0.4 | 0.5 | 72.7 | 0.3 | 0.8 | 1.1 | 2.0 | 0.6 | 0.4 | 0.0 | 0.9 | -2.1 |
| 2018-19 | 36 | B2 | 合計 | 58 | 13.8 | 2.4 | 1.0 | 2.7 | 36.1 | 0.1 | 0.6 | 16.2 | 0.3 | 0.4 | 76.9 | 0.3 | 0.9 | 1.3 | 2.4 | 0.7 | 0.4 | 0.0 | 1.0 | -1.9 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 34 | B3 | 金沢 | 32 | 8.0 | 3.4 | 8.8 | 38.3 | 0.2 | 0.8 | 20.0 | 1.1 | 1.3 | 83.3 | 0.9 | 3.3 | 4.2 | 4.3 | 1.4 | 0.8 | 0.0 | 1.9 | 0.0 |
| 2017-18 | 35 | B2 | 金沢 | 59 | 7.2 | 2.9 | 8.3 | 35.3 | 0.4 | 1.6 | 26.7 | 0.9 | 1.4 | 69.2 | 0.8 | 3.2 | 4.0 | 5.9 | 2.3 | 0.9 | 0.0 | 2.1 | +1.6 |
| 2018-19 | 36 | B2 | 島根 | 17 | 6.7 | 2.8 | 8.0 | 35.5 | 0.5 | 2.4 | 21.1 | 0.5 | 0.5 | 100.0 | 0.8 | 2.7 | 3.5 | 7.5 | 1.9 | 1.0 | 0.3 | 3.0 | -2.7 |
| 2018-19 | 36 | B2 | 金沢 | 41 | 5.9 | 2.3 | 6.4 | 36.6 | 0.1 | 1.2 | 11.1 | 1.1 | 1.5 | 72.7 | 1.0 | 2.2 | 3.2 | 5.7 | 1.7 | 1.0 | 0.0 | 2.4 | -6.0 |
| 2018-19 | 36 | B2 | 合計 | 58 | 6.2 | 2.5 | 7.0 | 36.1 | 0.3 | 1.7 | 16.2 | 0.9 | 1.2 | 76.9 | 0.9 | 2.4 | 3.3 | 6.3 | 1.8 | 1.0 | 0.1 | 2.6 | -4.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 34 | B3 | 金沢 | 32 | 12.3 | 5.3 | 13.2 | 39.9 | 0.3 | 1.2 | 22.2 | 1.5 | 1.7 | 88.0 | 1.1 | 4.7 | 5.9 | 6.3 | 2.0 | 1.1 | 0.0 | 2.8 | +33.0 |
| 2017-18 | 35 | B2 | 金沢 | 59 | 10.9 | 4.4 | 12.4 | 35.6 | 0.6 | 2.3 | 27.9 | 1.4 | 2.1 | 69.2 | 1.2 | 4.8 | 6.0 | 8.7 | 3.5 | 1.4 | 0.1 | 2.8 | +3.1 |
| 2018-19 | 36 | B2 | 島根 | 17 | 10.5 | 4.4 | 11.8 | 37.5 | 0.8 | 2.9 | 28.6 | 0.8 | 0.8 | 100.0 | 1.3 | 3.8 | 5.0 | 12.0 | 2.7 | 1.7 | 0.4 | 4.2 | -5.7 |
| 2018-19 | 36 | B2 | 金沢 | 41 | 8.9 | 3.6 | 9.7 | 37.1 | 0.2 | 1.6 | 13.3 | 1.5 | 2.2 | 70.0 | 1.5 | 3.4 | 4.9 | 8.5 | 2.7 | 1.6 | 0.0 | 3.2 | -9.4 |
| 2018-19 | 36 | B2 | 合計 | 58 | 9.5 | 3.9 | 10.4 | 37.2 | 0.4 | 2.1 | 20.7 | 1.3 | 1.7 | 75.0 | 1.4 | 3.5 | 5.0 | 9.7 | 2.7 | 1.7 | 0.1 | 3.5 | -8.1 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 34 | B3 | 金沢 | 32 | 854 | 40.9 | 0.880 | 0.1 | 0.1 | 13.6 | 1.7 | 17.6 | 3.17 | 1.29 | 2.4 | 8.8 | 1.5 | 0.0 |
| 2017-18 | 35 | B2 | 金沢 | 59 | 1034 | 38.1 | 0.818 | 0.2 | 0.2 | 14.8 | 3.1 | 21.8 | 2.48 | 1.47 | 2.5 | 10.0 | 2.1 | 0.1 |
| 2018-19 | 36 | B2 | 島根 | 17 | 280 | 41.1 | 0.877 | 0.3 | 0.1 | 13.1 | 2.4 | 28.6 | 4.38 | 2.18 | 2.8 | 8.8 | 2.5 | 0.7 |
| 2018-19 | 36 | B2 | 金沢 | 41 | 522 | 38.2 | 0.828 | 0.2 | 0.2 | 11.9 | 2.4 | 21.1 | 3.12 | 1.77 | 3.2 | 7.0 | 2.4 | 0.0 |
| 2018-19 | 36 | B2 | 合計 | 58 | 802 | 39.3 | 0.846 | 0.2 | 0.2 | 12.3 | 2.4 | 23.7 | 3.55 | 1.93 | 3.1 | 7.6 | 2.4 | 0.2 |