| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 30 | B1 | 名古屋D | 36 | 1249 | 835 | 295 | 590 | 50.0 | 44 | 126 | 34.9 | 201 | 268 | 75.0 | 45 | 191 | 236 | 122 | 83 | 37 | 7 | 101 | -16 |
| 2019-20 | 31 | B1 | 北海道 | 29 | 1017 | 675 | 251 | 500 | 50.2 | 35 | 113 | 31.0 | 138 | 196 | 70.4 | 34 | 110 | 144 | 100 | 80 | 35 | 10 | 76 | -153 |
| 2024-25 | 36 | B1 | 滋賀 | 51 | 1589 | 781 | 296 | 612 | 48.4 | 64 | 182 | 35.2 | 125 | 182 | 68.7 | 88 | 173 | 261 | 160 | 122 | 41 | 7 | 134 | -436 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 30 | B1 | 名古屋D | 36 | 34.7 | 23.2 | 8.2 | 16.4 | 50.0 | 1.2 | 3.5 | 34.9 | 5.6 | 7.4 | 75.0 | 1.2 | 5.3 | 6.6 | 3.4 | 2.3 | 1.0 | 0.2 | 2.8 | -0.4 |
| 2019-20 | 31 | B1 | 北海道 | 29 | 35.1 | 23.3 | 8.7 | 17.2 | 50.2 | 1.2 | 3.9 | 31.0 | 4.8 | 6.8 | 70.4 | 1.2 | 3.8 | 5.0 | 3.4 | 2.8 | 1.2 | 0.3 | 2.6 | -5.3 |
| 2024-25 | 36 | B1 | 滋賀 | 51 | 31.2 | 15.3 | 5.8 | 12.0 | 48.4 | 1.3 | 3.6 | 35.2 | 2.5 | 3.6 | 68.7 | 1.7 | 3.4 | 5.1 | 3.1 | 2.4 | 0.8 | 0.1 | 2.6 | -8.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 30 | B1 | 名古屋D | 36 | 24.1 | 8.5 | 17.0 | 50.0 | 1.3 | 3.6 | 34.9 | 5.8 | 7.7 | 75.0 | 1.3 | 5.5 | 6.8 | 3.5 | 2.4 | 1.1 | 0.2 | 2.9 | -0.5 |
| 2019-20 | 31 | B1 | 北海道 | 29 | 23.9 | 8.9 | 17.7 | 50.2 | 1.2 | 4.0 | 31.0 | 4.9 | 6.9 | 70.4 | 1.2 | 3.9 | 5.1 | 3.5 | 2.8 | 1.2 | 0.4 | 2.7 | -5.4 |
| 2024-25 | 36 | B1 | 滋賀 | 51 | 17.7 | 6.7 | 13.9 | 48.4 | 1.4 | 4.1 | 35.2 | 2.8 | 4.1 | 68.7 | 2.0 | 3.9 | 5.9 | 3.6 | 2.8 | 0.9 | 0.2 | 3.0 | -9.9 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 30 | B1 | 名古屋D | 36 | 35.6 | 12.6 | 25.2 | 50.0 | 1.9 | 5.4 | 35.2 | 8.5 | 11.2 | 75.6 | 1.9 | 8.2 | 10.1 | 5.2 | 3.6 | 1.6 | 0.3 | 3.6 | -0.4 |
| 2019-20 | 31 | B1 | 北海道 | 29 | 37.4 | 13.9 | 27.8 | 49.9 | 2.0 | 6.3 | 31.0 | 7.7 | 10.9 | 70.6 | 1.9 | 6.1 | 8.0 | 5.6 | 4.5 | 2.0 | 0.6 | 3.3 | -8.9 |
| 2024-25 | 36 | B1 | 滋賀 | 51 | 26.9 | 10.2 | 21.0 | 48.6 | 2.2 | 6.2 | 35.8 | 4.3 | 6.3 | 68.3 | 3.0 | 6.0 | 9.0 | 5.5 | 4.2 | 1.4 | 0.2 | 3.8 | -15.4 |