| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 25 | B1 | 仙台 | 9 | 128 | 59 | 22 | 43 | 51.2 | 2 | 8 | 25.0 | 13 | 20 | 65.0 | 22 | 31 | 53 | 2 | 13 | 0 | 1 | 10 | -24 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 岩手 | 12 | 227 | 110 | 40 | 82 | 48.8 | 2 | 16 | 12.5 | 28 | 43 | 65.1 | 17 | 50 | 67 | 11 | 7 | 11 | 5 | 26 | 0 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 横浜EX | 20 | 393 | 266 | 103 | 193 | 53.4 | 18 | 56 | 32.1 | 42 | 64 | 65.6 | 53 | 82 | 135 | 17 | 28 | 12 | 3 | 37 | 0 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 合計 | 32 | 620 | 376 | 143 | 275 | 52.0 | 20 | 72 | 27.8 | 70 | 107 | 65.4 | 70 | 132 | 202 | 28 | 35 | 23 | 8 | 63 | 0 |
| 2023-24 | 26 | B3 | 岐阜 | 42 | 1247 | 863 | 333 | 616 | 54.1 | 58 | 155 | 37.4 | 139 | 189 | 73.5 | 139 | 350 | 489 | 60 | 87 | 30 | 33 | 87 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 25 | B1 | 仙台 | 9 | 14.2 | 6.6 | 2.4 | 4.8 | 51.2 | 0.2 | 0.9 | 25.0 | 1.4 | 2.2 | 65.0 | 2.4 | 3.4 | 5.9 | 0.2 | 1.4 | 0.0 | 0.1 | 1.1 | -2.7 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 岩手 | 12 | 18.9 | 9.2 | 3.3 | 6.8 | 48.8 | 0.2 | 1.3 | 12.5 | 2.3 | 3.6 | 65.1 | 1.4 | 4.2 | 5.6 | 0.9 | 0.6 | 0.9 | 0.4 | 2.2 | 0.0 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 横浜EX | 20 | 19.7 | 13.3 | 5.2 | 9.7 | 53.4 | 0.9 | 2.8 | 32.1 | 2.1 | 3.2 | 65.6 | 2.6 | 4.1 | 6.8 | 0.8 | 1.4 | 0.6 | 0.1 | 1.9 | 0.0 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 合計 | 32 | 19.4 | 11.8 | 4.5 | 8.6 | 52.0 | 0.6 | 2.2 | 27.8 | 2.2 | 3.3 | 65.4 | 2.2 | 4.1 | 6.3 | 0.9 | 1.1 | 0.7 | 0.2 | 2.0 | 0.0 |
| 2023-24 | 26 | B3 | 岐阜 | 42 | 29.7 | 20.5 | 7.9 | 14.7 | 54.1 | 1.4 | 3.7 | 37.4 | 3.3 | 4.5 | 73.5 | 3.3 | 8.3 | 11.6 | 1.4 | 2.1 | 0.7 | 0.8 | 2.1 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 25 | B1 | 仙台 | 9 | 16.7 | 6.2 | 12.1 | 51.2 | 0.6 | 2.3 | 25.0 | 3.7 | 5.6 | 65.0 | 6.2 | 8.8 | 15.0 | 0.6 | 3.7 | 0.0 | 0.3 | 2.8 | -6.8 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 岩手 | 12 | 17.5 | 6.4 | 13.0 | 48.8 | 0.3 | 2.5 | 12.5 | 4.4 | 6.8 | 65.1 | 2.7 | 7.9 | 10.6 | 1.7 | 1.1 | 1.7 | 0.8 | 4.1 | 0.0 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 横浜EX | 20 | 24.3 | 9.4 | 17.7 | 53.4 | 1.6 | 5.1 | 32.1 | 3.8 | 5.9 | 65.6 | 4.9 | 7.5 | 12.4 | 1.6 | 2.6 | 1.1 | 0.3 | 3.4 | 0.0 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 合計 | 32 | 21.8 | 8.3 | 16.0 | 52.0 | 1.2 | 4.2 | 27.8 | 4.1 | 6.2 | 65.4 | 4.1 | 7.7 | 11.7 | 1.6 | 2.0 | 1.3 | 0.5 | 3.7 | 0.0 |
| 2023-24 | 26 | B3 | 岐阜 | 42 | 24.9 | 9.6 | 17.8 | 54.1 | 1.7 | 4.5 | 37.4 | 4.0 | 5.5 | 73.5 | 4.0 | 10.1 | 14.1 | 1.7 | 2.5 | 0.9 | 1.0 | 2.5 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 25 | B1 | 仙台 | 9 | 26.1 | 9.7 | 19.3 | 50.0 | 1.0 | 3.4 | 28.6 | 5.8 | 7.7 | 75.0 | 10.1 | 13.5 | 23.7 | 0.5 | 5.8 | 0.0 | 0.5 | 4.3 | -18.8 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 岩手 | 12 | 27.5 | 10.1 | 20.7 | 48.8 | 0.5 | 4.0 | 12.5 | 6.8 | 10.3 | 65.9 | 4.3 | 12.1 | 16.4 | 2.5 | 1.5 | 2.5 | 1.3 | 5.8 | +17.1 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 横浜EX | 20 | 34.6 | 13.6 | 25.0 | 54.3 | 2.4 | 7.1 | 34.6 | 5.0 | 8.0 | 62.7 | 6.9 | 10.6 | 17.5 | 2.2 | 3.7 | 1.5 | 0.4 | 4.2 | +3.0 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 合計 | 32 | 32.1 | 12.3 | 23.5 | 52.6 | 1.8 | 6.0 | 29.4 | 5.6 | 8.8 | 64.0 | 6.0 | 11.1 | 17.1 | 2.3 | 2.9 | 1.9 | 0.7 | 4.8 | +7.9 |
| 2023-24 | 26 | B3 | 岐阜 | 42 | 36.0 | 13.9 | 25.7 | 54.1 | 2.4 | 6.4 | 37.9 | 5.8 | 7.9 | 73.4 | 5.8 | 14.7 | 20.4 | 2.5 | 3.6 | 1.3 | 1.4 | 2.9 | -2.9 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 25 | B1 | 仙台 | 9 | 128 | 52.5 | 1.125 | 0.2 | 0.4 | 23.7 | 4.7 | 1.6 | 0.08 | 0.07 | 18.9 | 29.2 | 0.0 | 0.8 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 岩手 | 12 | 227 | 50.0 | 1.090 | 0.2 | 0.5 | 22.6 | 1.3 | 7.1 | 1.67 | 0.31 | 9.0 | 27.0 | 4.8 | 2.5 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 横浜EX | 20 | 393 | 59.2 | 1.220 | 0.3 | 0.3 | 27.5 | 3.1 | 7.3 | 0.59 | 0.27 | 14.8 | 22.2 | 2.4 | 0.8 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 合計 | 32 | 620 | 56.4 | 1.178 | 0.3 | 0.4 | 25.8 | 2.5 | 7.2 | 0.79 | 0.28 | 12.8 | 23.8 | 3.2 | 1.4 |
| 2023-24 | 26 | B3 | 岐阜 | 42 | 1247 | 58.9 | 1.246 | 0.3 | 0.3 | 28.1 | 3.1 | 8.2 | 0.70 | 0.29 | 12.5 | 32.3 | 1.8 | 2.6 |