| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 30 | B3 | 鹿児島 | 30 | 757 | 509 | 182 | 365 | 49.9 | 36 | 112 | 32.1 | 109 | 135 | 80.7 | 58 | 108 | 166 | 43 | 87 | 17 | 10 | 65 | 0 |
| 2022-23 | 32 | B3 | 品川 | 52 | 1389 | 642 | 243 | 508 | 47.8 | 63 | 179 | 35.2 | 93 | 113 | 82.3 | 97 | 194 | 291 | 109 | 116 | 59 | 45 | 138 | 0 |
| 2023-24 | 33 | B3 | 品川 | 51 | 1403 | 731 | 266 | 533 | 49.9 | 66 | 176 | 37.5 | 133 | 169 | 78.7 | 81 | 184 | 265 | 91 | 119 | 54 | 28 | 114 | 0 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 品川 | 20 | 259 | 86 | 33 | 86 | 38.4 | 10 | 38 | 26.3 | 10 | 19 | 52.6 | 15 | 41 | 56 | 17 | 14 | 13 | 7 | 25 | 0 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 岡山 | 8 | 132 | 42 | 14 | 42 | 33.3 | 4 | 19 | 21.1 | 10 | 14 | 71.4 | 7 | 7 | 14 | 8 | 14 | 3 | 5 | 11 | 0 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 湘南 | 7 | 97 | 16 | 6 | 20 | 30.0 | 2 | 10 | 20.0 | 2 | 2 | 100.0 | 6 | 6 | 12 | 3 | 8 | 2 | 5 | 6 | 0 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 合計 | 35 | 488 | 144 | 53 | 148 | 35.8 | 16 | 67 | 23.9 | 22 | 35 | 62.9 | 28 | 54 | 82 | 28 | 36 | 18 | 17 | 42 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 30 | B3 | 鹿児島 | 30 | 25.2 | 17.0 | 6.1 | 12.2 | 49.9 | 1.2 | 3.7 | 32.1 | 3.6 | 4.5 | 80.7 | 1.9 | 3.6 | 5.5 | 1.4 | 2.9 | 0.6 | 0.3 | 2.2 | 0.0 |
| 2022-23 | 32 | B3 | 品川 | 52 | 26.7 | 12.3 | 4.7 | 9.8 | 47.8 | 1.2 | 3.4 | 35.2 | 1.8 | 2.2 | 82.3 | 1.9 | 3.7 | 5.6 | 2.1 | 2.2 | 1.1 | 0.9 | 2.7 | 0.0 |
| 2023-24 | 33 | B3 | 品川 | 51 | 27.5 | 14.3 | 5.2 | 10.5 | 49.9 | 1.3 | 3.5 | 37.5 | 2.6 | 3.3 | 78.7 | 1.6 | 3.6 | 5.2 | 1.8 | 2.3 | 1.1 | 0.5 | 2.2 | 0.0 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 品川 | 20 | 12.9 | 4.3 | 1.6 | 4.3 | 38.4 | 0.5 | 1.9 | 26.3 | 0.5 | 0.9 | 52.6 | 0.8 | 2.0 | 2.8 | 0.8 | 0.7 | 0.7 | 0.3 | 1.2 | 0.0 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 岡山 | 8 | 16.5 | 5.2 | 1.8 | 5.2 | 33.3 | 0.5 | 2.4 | 21.1 | 1.2 | 1.8 | 71.4 | 0.9 | 0.9 | 1.8 | 1.0 | 1.8 | 0.4 | 0.6 | 1.4 | 0.0 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 湘南 | 7 | 13.9 | 2.3 | 0.9 | 2.9 | 30.0 | 0.3 | 1.4 | 20.0 | 0.3 | 0.3 | 100.0 | 0.9 | 0.9 | 1.7 | 0.4 | 1.1 | 0.3 | 0.7 | 0.9 | 0.0 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 合計 | 35 | 13.9 | 4.1 | 1.5 | 4.2 | 35.8 | 0.5 | 1.9 | 23.9 | 0.6 | 1.0 | 62.9 | 0.8 | 1.5 | 2.3 | 0.8 | 1.0 | 0.5 | 0.5 | 1.2 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 30 | B3 | 鹿児島 | 30 | 24.2 | 8.7 | 17.4 | 49.9 | 1.7 | 5.3 | 32.1 | 5.2 | 6.4 | 80.7 | 2.8 | 5.1 | 7.9 | 2.0 | 4.1 | 0.8 | 0.5 | 3.1 | 0.0 |
| 2022-23 | 32 | B3 | 品川 | 52 | 16.6 | 6.3 | 13.2 | 47.8 | 1.6 | 4.6 | 35.2 | 2.4 | 2.9 | 82.3 | 2.5 | 5.0 | 7.5 | 2.8 | 3.0 | 1.5 | 1.2 | 3.6 | 0.0 |
| 2023-24 | 33 | B3 | 品川 | 51 | 18.8 | 6.8 | 13.7 | 49.9 | 1.7 | 4.5 | 37.5 | 3.4 | 4.3 | 78.7 | 2.1 | 4.7 | 6.8 | 2.3 | 3.1 | 1.4 | 0.7 | 2.9 | 0.0 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 品川 | 20 | 12.0 | 4.6 | 12.0 | 38.4 | 1.4 | 5.3 | 26.3 | 1.4 | 2.6 | 52.6 | 2.1 | 5.7 | 7.8 | 2.4 | 1.9 | 1.8 | 1.0 | 3.5 | 0.0 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 岡山 | 8 | 11.4 | 3.8 | 11.4 | 33.3 | 1.1 | 5.2 | 21.1 | 2.7 | 3.8 | 71.4 | 1.9 | 1.9 | 3.8 | 2.2 | 3.8 | 0.8 | 1.4 | 3.0 | 0.0 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 湘南 | 7 | 5.9 | 2.2 | 7.4 | 30.0 | 0.7 | 3.7 | 20.0 | 0.7 | 0.7 | 100.0 | 2.2 | 2.2 | 4.5 | 1.1 | 3.0 | 0.7 | 1.9 | 2.2 | 0.0 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 合計 | 35 | 10.6 | 3.9 | 10.9 | 35.8 | 1.2 | 4.9 | 23.9 | 1.6 | 2.6 | 62.9 | 2.1 | 4.0 | 6.1 | 2.1 | 2.7 | 1.3 | 1.3 | 3.1 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 30 | B3 | 鹿児島 | 30 | 33.9 | 12.1 | 24.2 | 50.0 | 2.4 | 7.4 | 32.1 | 7.4 | 9.1 | 80.7 | 3.9 | 7.2 | 11.1 | 2.8 | 5.8 | 1.1 | 0.6 | 3.2 | -14.7 |
| 2022-23 | 32 | B3 | 品川 | 52 | 24.7 | 9.4 | 19.5 | 48.1 | 2.4 | 6.9 | 35.2 | 3.5 | 4.3 | 81.8 | 3.7 | 7.4 | 11.1 | 4.0 | 4.5 | 2.2 | 1.7 | 4.5 | -14.0 |
| 2023-24 | 33 | B3 | 品川 | 51 | 27.7 | 10.1 | 20.2 | 49.7 | 2.5 | 6.7 | 37.4 | 5.1 | 6.4 | 78.6 | 3.1 | 7.0 | 10.1 | 3.4 | 4.5 | 2.1 | 1.0 | 3.7 | -6.4 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 品川 | 20 | 19.0 | 7.3 | 19.0 | 38.4 | 2.2 | 8.4 | 26.3 | 2.2 | 4.0 | 55.6 | 3.3 | 9.1 | 12.4 | 3.5 | 3.1 | 2.9 | 1.5 | 4.4 | -21.9 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 岡山 | 8 | 17.9 | 6.0 | 17.9 | 33.3 | 1.7 | 8.1 | 21.1 | 4.3 | 6.0 | 71.4 | 3.0 | 3.0 | 6.0 | 3.4 | 6.0 | 0.9 | 2.1 | 3.4 | -14.1 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 湘南 | 7 | 9.4 | 3.5 | 11.8 | 30.0 | 1.2 | 5.9 | 20.0 | 1.2 | 1.2 | 100.0 | 3.5 | 3.5 | 7.1 | 1.8 | 4.7 | 0.6 | 2.9 | 3.5 | -18.2 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 合計 | 35 | 16.8 | 6.2 | 17.3 | 35.8 | 1.9 | 7.8 | 23.9 | 2.6 | 4.0 | 64.7 | 3.3 | 6.3 | 9.6 | 3.2 | 4.2 | 1.9 | 2.0 | 4.0 | -19.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 30 | B3 | 鹿児島 | 30 | 757 | 54.9 | 1.221 | 0.3 | 0.4 | 29.5 | 5.1 | 10.6 | 0.49 | 0.36 | 8.5 | 17.0 | 1.8 | 1.0 |
| 2022-23 | 32 | B3 | 品川 | 52 | 1389 | 54.4 | 1.165 | 0.4 | 0.2 | 22.8 | 4.0 | 12.5 | 0.90 | 0.55 | 8.0 | 15.0 | 3.3 | 3.1 |
| 2023-24 | 33 | B3 | 品川 | 51 | 1403 | 55.9 | 1.200 | 0.3 | 0.3 | 24.4 | 4.0 | 10.8 | 0.75 | 0.44 | 6.8 | 14.1 | 3.2 | 2.1 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 品川 | 20 | 259 | 44.2 | 0.915 | 0.4 | 0.2 | 20.5 | 2.7 | 12.1 | 1.14 | 0.59 | 6.0 | 16.9 | 4.6 | 2.6 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 岡山 | 8 | 132 | 38.1 | 0.857 | 0.5 | 0.3 | 24.0 | 5.3 | 10.8 | 0.57 | 0.45 | 5.9 | 6.3 | 1.6 | 3.7 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 湘南 | 7 | 97 | 35.0 | 0.762 | 0.5 | 0.1 | 14.9 | 4.1 | 5.4 | 0.38 | 0.36 | 7.8 | 6.9 | 1.0 | 5.7 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 合計 | 35 | 488 | 41.2 | 0.878 | 0.5 | 0.2 | 20.3 | 3.7 | 10.3 | 0.75 | 0.51 | 6.3 | 12.2 | 3.1 | 3.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 30 | B3 | 鹿児島 | 30 | 757 | -3.11 | +0.01 | -3.12 | -0.045 | -0.001 | +0.044 | -1.39 | +0.88 | +2.26 | -0.42 | +0.19 | -0.23 |
| 2022-23 | 32 | B3 | 品川 | 52 | 1389 | -2.76 | -1.19 | -1.57 | -0.013 | -0.005 | +0.008 | -0.91 | -0.33 | +0.58 | -1.18 | +0.32 | -0.86 |
| 2023-24 | 33 | B3 | 品川 | 51 | 1402 | -0.74 | +0.39 | -1.12 | +0.001 | +0.011 | +0.010 | -1.97 | -0.51 | +1.46 | -0.53 | +0.11 | -0.42 |
| 2024-25 | 34 | B3 | 品川 | 35 | 488 | -3.24 | -2.63 | -0.61 | -0.024 | -0.019 | +0.005 | -2.32 | -1.08 | +1.24 | -0.33 | +0.33 | -0.01 |