| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 26 | B2 | 福島 | 47 | 1738 | 1053 | 410 | 904 | 45.4 | 46 | 201 | 22.9 | 187 | 305 | 61.3 | 168 | 387 | 555 | 184 | 136 | 60 | 22 | 123 | -243 |
| 2020-21 | 27 | B2 | 熊本 | 30 | 823 | 447 | 169 | 362 | 46.7 | 35 | 115 | 30.4 | 74 | 102 | 72.5 | 55 | 176 | 231 | 52 | 35 | 23 | 11 | 72 | -141 |
| 2020-21 | 27 | B2 | 福島 | 22 | 535 | 248 | 84 | 220 | 38.2 | 13 | 58 | 22.4 | 67 | 98 | 68.4 | 41 | 85 | 126 | 30 | 40 | 19 | 8 | 46 | -200 |
| 2020-21 | 27 | B2 | 合計 | 52 | 1358 | 695 | 253 | 582 | 43.5 | 48 | 173 | 27.7 | 141 | 200 | 70.5 | 96 | 261 | 357 | 82 | 75 | 42 | 19 | 118 | -341 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 26 | B2 | 福島 | 47 | 37.0 | 22.4 | 8.7 | 19.2 | 45.4 | 1.0 | 4.3 | 22.9 | 4.0 | 6.5 | 61.3 | 3.6 | 8.2 | 11.8 | 3.9 | 2.9 | 1.3 | 0.5 | 2.6 | -5.2 |
| 2020-21 | 27 | B2 | 熊本 | 30 | 27.4 | 14.9 | 5.6 | 12.1 | 46.7 | 1.2 | 3.8 | 30.4 | 2.5 | 3.4 | 72.5 | 1.8 | 5.9 | 7.7 | 1.7 | 1.2 | 0.8 | 0.4 | 2.4 | -4.7 |
| 2020-21 | 27 | B2 | 福島 | 22 | 24.3 | 11.3 | 3.8 | 10.0 | 38.2 | 0.6 | 2.6 | 22.4 | 3.0 | 4.5 | 68.4 | 1.9 | 3.9 | 5.7 | 1.4 | 1.8 | 0.9 | 0.4 | 2.1 | -9.1 |
| 2020-21 | 27 | B2 | 合計 | 52 | 26.1 | 13.4 | 4.9 | 11.2 | 43.5 | 0.9 | 3.3 | 27.7 | 2.7 | 3.8 | 70.5 | 1.8 | 5.0 | 6.9 | 1.6 | 1.4 | 0.8 | 0.4 | 2.3 | -6.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 26 | B2 | 福島 | 47 | 21.8 | 8.5 | 18.7 | 45.4 | 1.0 | 4.2 | 22.9 | 3.9 | 6.3 | 61.3 | 3.5 | 8.0 | 11.5 | 3.8 | 2.8 | 1.2 | 0.5 | 2.5 | -5.0 |
| 2020-21 | 27 | B2 | 熊本 | 30 | 19.6 | 7.4 | 15.8 | 46.7 | 1.5 | 5.0 | 30.4 | 3.2 | 4.5 | 72.5 | 2.4 | 7.7 | 10.1 | 2.3 | 1.5 | 1.0 | 0.5 | 3.1 | -6.2 |
| 2020-21 | 27 | B2 | 福島 | 22 | 16.7 | 5.7 | 14.8 | 38.2 | 0.9 | 3.9 | 22.4 | 4.5 | 6.6 | 68.4 | 2.8 | 5.7 | 8.5 | 2.0 | 2.7 | 1.3 | 0.5 | 3.1 | -13.5 |
| 2020-21 | 27 | B2 | 合計 | 52 | 18.4 | 6.7 | 15.4 | 43.5 | 1.3 | 4.6 | 27.7 | 3.7 | 5.3 | 70.5 | 2.5 | 6.9 | 9.5 | 2.2 | 2.0 | 1.1 | 0.5 | 3.1 | -9.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 26 | B2 | 福島 | 47 | 31.8 | 12.4 | 27.2 | 45.4 | 1.4 | 6.1 | 23.1 | 5.7 | 9.2 | 61.4 | 5.1 | 11.7 | 16.8 | 5.6 | 4.0 | 1.8 | 0.7 | 3.2 | -7.4 |
| 2020-21 | 27 | B2 | 熊本 | 30 | 27.9 | 10.6 | 22.6 | 46.6 | 2.2 | 7.1 | 31.2 | 4.5 | 6.2 | 72.4 | 3.5 | 11.0 | 14.5 | 3.3 | 2.2 | 1.4 | 0.7 | 4.0 | -8.3 |
| 2020-21 | 27 | B2 | 福島 | 22 | 24.5 | 8.3 | 21.4 | 39.0 | 1.3 | 5.6 | 23.6 | 6.5 | 9.4 | 69.6 | 4.1 | 8.4 | 12.5 | 3.0 | 4.0 | 1.7 | 0.8 | 4.0 | -21.8 |
| 2020-21 | 27 | B2 | 合計 | 52 | 26.6 | 9.7 | 22.2 | 43.8 | 1.9 | 6.5 | 28.7 | 5.3 | 7.4 | 71.1 | 3.7 | 10.0 | 13.7 | 3.2 | 2.9 | 1.5 | 0.7 | 4.0 | -13.5 |