| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 24 | B3 | 埼玉 | 17 | 115 | 14 | 5 | 16 | 31.2 | 3 | 13 | 23.1 | 1 | 6 | 16.7 | 7 | 7 | 14 | 14 | 5 | 4 | 0 | 16 | 0 |
| 2017-18 | 25 | B3 | 埼玉 | 31 | 509 | 90 | 32 | 90 | 35.6 | 16 | 50 | 32.0 | 10 | 14 | 71.4 | 28 | 44 | 72 | 48 | 30 | 25 | 0 | 44 | 0 |
| 2018-19 | 26 | B3 | 岩手 | 34 | 781 | 160 | 55 | 175 | 31.4 | 36 | 114 | 31.6 | 14 | 26 | 53.8 | 21 | 68 | 89 | 86 | 36 | 39 | 0 | 65 | 0 |
| 2019-20 | 27 | B3 | 岩手 | 40 | 745 | 135 | 50 | 130 | 38.5 | 24 | 76 | 31.6 | 11 | 20 | 55.0 | 16 | 72 | 88 | 114 | 40 | 32 | 1 | 89 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 24 | B3 | 埼玉 | 17 | 6.8 | 0.8 | 0.3 | 0.9 | 31.2 | 0.2 | 0.8 | 23.1 | 0.1 | 0.4 | 16.7 | 0.4 | 0.4 | 0.8 | 0.8 | 0.3 | 0.2 | 0.0 | 0.9 | 0.0 |
| 2017-18 | 25 | B3 | 埼玉 | 31 | 16.4 | 2.9 | 1.0 | 2.9 | 35.6 | 0.5 | 1.6 | 32.0 | 0.3 | 0.5 | 71.4 | 0.9 | 1.4 | 2.3 | 1.5 | 1.0 | 0.8 | 0.0 | 1.4 | 0.0 |
| 2018-19 | 26 | B3 | 岩手 | 34 | 23.0 | 4.7 | 1.6 | 5.1 | 31.4 | 1.1 | 3.4 | 31.6 | 0.4 | 0.8 | 53.8 | 0.6 | 2.0 | 2.6 | 2.5 | 1.1 | 1.1 | 0.0 | 1.9 | 0.0 |
| 2019-20 | 27 | B3 | 岩手 | 40 | 18.6 | 3.4 | 1.2 | 3.2 | 38.5 | 0.6 | 1.9 | 31.6 | 0.3 | 0.5 | 55.0 | 0.4 | 1.8 | 2.2 | 2.9 | 1.0 | 0.8 | 0.0 | 2.2 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 24 | B3 | 埼玉 | 17 | 4.4 | 1.6 | 5.0 | 31.2 | 0.9 | 4.1 | 23.1 | 0.3 | 1.9 | 16.7 | 2.2 | 2.2 | 4.4 | 4.4 | 1.6 | 1.3 | 0.0 | 5.0 | 0.0 |
| 2017-18 | 25 | B3 | 埼玉 | 31 | 6.4 | 2.3 | 6.4 | 35.6 | 1.1 | 3.5 | 32.0 | 0.7 | 1.0 | 71.4 | 2.0 | 3.1 | 5.1 | 3.4 | 2.1 | 1.8 | 0.0 | 3.1 | 0.0 |
| 2018-19 | 26 | B3 | 岩手 | 34 | 7.4 | 2.5 | 8.1 | 31.4 | 1.7 | 5.3 | 31.6 | 0.6 | 1.2 | 53.8 | 1.0 | 3.1 | 4.1 | 4.0 | 1.7 | 1.8 | 0.0 | 3.0 | 0.0 |
| 2019-20 | 27 | B3 | 岩手 | 40 | 6.5 | 2.4 | 6.3 | 38.5 | 1.2 | 3.7 | 31.6 | 0.5 | 1.0 | 55.0 | 0.8 | 3.5 | 4.3 | 5.5 | 1.9 | 1.5 | 0.0 | 4.3 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 24 | B3 | 埼玉 | 15 | 7.7 | 2.8 | 6.6 | 41.7 | 1.7 | 5.0 | 33.3 | 0.6 | 2.2 | 25.0 | 2.8 | 2.8 | 5.5 | 7.2 | 1.1 | 2.2 | 0.0 | 6.6 | +6.1 |
| 2017-18 | 25 | B3 | 埼玉 | 31 | 9.2 | 3.3 | 9.2 | 35.6 | 1.6 | 5.1 | 32.0 | 1.0 | 1.4 | 71.4 | 2.7 | 4.2 | 6.9 | 4.9 | 2.9 | 2.5 | 0.0 | 4.0 | +1.8 |
| 2018-19 | 26 | B3 | 岩手 | 34 | 11.3 | 3.9 | 12.3 | 31.8 | 2.6 | 7.9 | 32.1 | 1.0 | 1.8 | 53.8 | 1.5 | 4.8 | 6.2 | 6.0 | 2.6 | 2.8 | 0.0 | 4.1 | -9.8 |
| 2019-20 | 27 | B3 | 岩手 | 40 | 9.7 | 3.6 | 9.4 | 38.5 | 1.7 | 5.5 | 31.6 | 0.7 | 1.3 | 55.6 | 1.2 | 5.2 | 6.3 | 8.1 | 2.8 | 2.2 | 0.1 | 5.8 | +11.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 24 | B3 | 埼玉 | 15 | 115 | -0.11 | +0.62 | -0.73 | -0.018 | +0.004 | +0.022 | -0.43 | +0.22 | +0.65 | +0.94 | -0.28 | +0.66 |
| 2017-18 | 25 | B3 | 埼玉 | 31 | 509 | +0.52 | +0.93 | -0.41 | -0.009 | +0.006 | +0.015 | -0.45 | -0.15 | +0.30 | +0.64 | -0.22 | +0.42 |
| 2018-19 | 26 | B3 | 岩手 | 34 | 781 | -1.72 | -1.70 | -0.02 | -0.024 | -0.011 | +0.013 | -0.05 | -0.24 | -0.19 | +0.26 | +0.39 | +0.65 |
| 2019-20 | 27 | B3 | 岩手 | 40 | 745 | +1.63 | -0.39 | +2.01 | +0.031 | -0.001 | -0.032 | -0.13 | -0.11 | +0.01 | +0.20 | +0.11 | +0.31 |