| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B3 | 八王子 | 30 | 901 | 243 | 84 | 210 | 40.0 | 40 | 112 | 35.7 | 35 | 46 | 76.1 | 14 | 57 | 71 | 81 | 60 | 23 | 0 | 55 | 0 |
| 2017-18 | 31 | B3 | 大塚商会 | 31 | 888 | 277 | 95 | 215 | 44.2 | 52 | 129 | 40.3 | 35 | 41 | 85.4 | 10 | 71 | 81 | 120 | 45 | 35 | 0 | 43 | 0 |
| 2018-19 | 32 | B3 | 越谷 | 36 | 925 | 329 | 123 | 300 | 41.0 | 57 | 160 | 35.6 | 26 | 33 | 78.8 | 25 | 49 | 74 | 97 | 41 | 21 | 0 | 50 | 0 |
| 2019-20 | 33 | B2 | 越谷 | 46 | 1127 | 319 | 114 | 302 | 37.7 | 54 | 163 | 33.1 | 37 | 57 | 64.9 | 31 | 69 | 100 | 131 | 69 | 34 | 1 | 112 | -129 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B3 | 八王子 | 30 | 30.0 | 8.1 | 2.8 | 7.0 | 40.0 | 1.3 | 3.7 | 35.7 | 1.2 | 1.5 | 76.1 | 0.5 | 1.9 | 2.4 | 2.7 | 2.0 | 0.8 | 0.0 | 1.8 | 0.0 |
| 2017-18 | 31 | B3 | 大塚商会 | 31 | 28.6 | 8.9 | 3.1 | 6.9 | 44.2 | 1.7 | 4.2 | 40.3 | 1.1 | 1.3 | 85.4 | 0.3 | 2.3 | 2.6 | 3.9 | 1.5 | 1.1 | 0.0 | 1.4 | 0.0 |
| 2018-19 | 32 | B3 | 越谷 | 36 | 25.7 | 9.1 | 3.4 | 8.3 | 41.0 | 1.6 | 4.4 | 35.6 | 0.7 | 0.9 | 78.8 | 0.7 | 1.4 | 2.1 | 2.7 | 1.1 | 0.6 | 0.0 | 1.4 | 0.0 |
| 2019-20 | 33 | B2 | 越谷 | 46 | 24.5 | 6.9 | 2.5 | 6.6 | 37.7 | 1.2 | 3.5 | 33.1 | 0.8 | 1.2 | 64.9 | 0.7 | 1.5 | 2.2 | 2.8 | 1.5 | 0.7 | 0.0 | 2.4 | -2.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B3 | 八王子 | 30 | 9.7 | 3.4 | 8.4 | 40.0 | 1.6 | 4.5 | 35.7 | 1.4 | 1.8 | 76.1 | 0.6 | 2.3 | 2.8 | 3.2 | 2.4 | 0.9 | 0.0 | 2.2 | 0.0 |
| 2017-18 | 31 | B3 | 大塚商会 | 31 | 11.2 | 3.9 | 8.7 | 44.2 | 2.1 | 5.2 | 40.3 | 1.4 | 1.7 | 85.4 | 0.4 | 2.9 | 3.3 | 4.9 | 1.8 | 1.4 | 0.0 | 1.7 | 0.0 |
| 2018-19 | 32 | B3 | 越谷 | 36 | 12.8 | 4.8 | 11.7 | 41.0 | 2.2 | 6.2 | 35.6 | 1.0 | 1.3 | 78.8 | 1.0 | 1.9 | 2.9 | 3.8 | 1.6 | 0.8 | 0.0 | 1.9 | 0.0 |
| 2019-20 | 33 | B2 | 越谷 | 46 | 10.2 | 3.6 | 9.7 | 37.7 | 1.7 | 5.2 | 33.1 | 1.2 | 1.8 | 64.9 | 1.0 | 2.2 | 3.2 | 4.2 | 2.2 | 1.1 | 0.0 | 3.6 | -4.1 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B3 | 八王子 | 30 | 14.6 | 5.0 | 12.6 | 39.9 | 2.4 | 6.8 | 35.7 | 2.1 | 2.8 | 76.1 | 0.9 | 3.3 | 4.1 | 4.9 | 3.5 | 1.4 | 0.0 | 3.0 | +16.1 |
| 2017-18 | 31 | B3 | 大塚商会 | 31 | 16.1 | 5.5 | 12.5 | 44.4 | 3.0 | 7.5 | 40.6 | 2.0 | 2.4 | 85.4 | 0.6 | 4.1 | 4.7 | 7.0 | 2.6 | 2.0 | 0.0 | 2.3 | +11.8 |
| 2018-19 | 32 | B3 | 越谷 | 36 | 18.6 | 7.0 | 17.0 | 40.8 | 3.2 | 9.1 | 35.6 | 1.5 | 1.9 | 78.8 | 1.4 | 2.8 | 4.2 | 5.5 | 2.3 | 1.1 | 0.0 | 2.7 | +15.0 |
| 2019-20 | 33 | B2 | 越谷 | 46 | 15.2 | 5.4 | 14.4 | 37.7 | 2.6 | 7.8 | 33.1 | 1.8 | 2.7 | 64.9 | 1.5 | 3.3 | 4.8 | 6.2 | 3.3 | 1.6 | 0.0 | 4.8 | -6.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B3 | 八王子 | 30 | 901 | +3.42 | +2.25 | +1.17 | +0.040 | +0.017 | -0.023 | +1.53 | +1.01 | -0.52 | +0.68 | -0.45 | +0.22 |
| 2017-18 | 31 | B3 | 大塚商会 | 31 | 888 | +2.39 | +2.64 | -0.25 | +0.021 | +0.022 | +0.001 | +1.10 | +0.48 | -0.62 | -0.99 | -0.05 | -1.04 |
| 2018-19 | 32 | B3 | 越谷 | 36 | 925 | +1.77 | +0.89 | +0.88 | +0.019 | -0.002 | -0.021 | +1.31 | +1.23 | -0.08 | -0.27 | -0.41 | -0.69 |
| 2019-20 | 33 | B2 | 越谷 | 46 | 1126 | -0.28 | +0.04 | -0.32 | +0.006 | +0.003 | -0.003 | +0.91 | -0.56 | -1.47 | -1.26 | -0.10 | -1.36 |