| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 23 | B3 | 立川 | 48 | 1205 | 433 | 160 | 406 | 39.4 | 59 | 178 | 33.1 | 54 | 75 | 72.0 | 19 | 89 | 108 | 130 | 94 | 63 | 6 | 88 | 0 |
| 2023-24 | 24 | B3 | 立川 | 49 | 1263 | 390 | 148 | 333 | 44.4 | 45 | 130 | 34.6 | 49 | 66 | 74.2 | 31 | 98 | 129 | 178 | 86 | 42 | 8 | 108 | 0 |
| 2024-25 | 25 | B3 | 立川 | 37 | 960 | 246 | 92 | 215 | 42.8 | 32 | 83 | 38.6 | 30 | 42 | 71.4 | 14 | 67 | 81 | 109 | 52 | 40 | 10 | 72 | 0 |
| 2025-26 | 26 | B3 | 立川 | 47 | 1005 | 294 | 103 | 237 | 43.5 | 29 | 93 | 31.2 | 59 | 73 | 80.8 | 27 | 88 | 115 | 219 | 60 | 46 | 9 | 112 | 0 |
| 2026-27 | 27 | B.ONE | 立川 | 2 | 27 | 2 | 1 | 7 | 14.3 | 0 | 3 | 0.0 | 0 | 0 | - | 1 | 3 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | +1 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 23 | B3 | 立川 | 48 | 25.1 | 9.0 | 3.3 | 8.5 | 39.4 | 1.2 | 3.7 | 33.1 | 1.1 | 1.6 | 72.0 | 0.4 | 1.9 | 2.2 | 2.7 | 2.0 | 1.3 | 0.1 | 1.8 | 0.0 |
| 2023-24 | 24 | B3 | 立川 | 49 | 25.8 | 8.0 | 3.0 | 6.8 | 44.4 | 0.9 | 2.7 | 34.6 | 1.0 | 1.3 | 74.2 | 0.6 | 2.0 | 2.6 | 3.6 | 1.8 | 0.9 | 0.2 | 2.2 | 0.0 |
| 2024-25 | 25 | B3 | 立川 | 37 | 25.9 | 6.6 | 2.5 | 5.8 | 42.8 | 0.9 | 2.2 | 38.6 | 0.8 | 1.1 | 71.4 | 0.4 | 1.8 | 2.2 | 2.9 | 1.4 | 1.1 | 0.3 | 1.9 | 0.0 |
| 2025-26 | 26 | B3 | 立川 | 47 | 21.4 | 6.3 | 2.2 | 5.0 | 43.5 | 0.6 | 2.0 | 31.2 | 1.3 | 1.6 | 80.8 | 0.6 | 1.9 | 2.4 | 4.7 | 1.3 | 1.0 | 0.2 | 2.4 | 0.0 |
| 2026-27 | 27 | B.ONE | 立川 | 2 | 13.6 | 1.0 | 0.5 | 3.5 | 14.3 | 0.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.5 | 1.5 | 2.0 | 2.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 1.5 | +0.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 23 | B3 | 立川 | 48 | 12.9 | 4.8 | 12.1 | 39.4 | 1.8 | 5.3 | 33.1 | 1.6 | 2.2 | 72.0 | 0.6 | 2.7 | 3.2 | 3.9 | 2.8 | 1.9 | 0.2 | 2.6 | 0.0 |
| 2023-24 | 24 | B3 | 立川 | 49 | 11.1 | 4.2 | 9.5 | 44.4 | 1.3 | 3.7 | 34.6 | 1.4 | 1.9 | 74.2 | 0.9 | 2.8 | 3.7 | 5.1 | 2.5 | 1.2 | 0.2 | 3.1 | 0.0 |
| 2024-25 | 25 | B3 | 立川 | 37 | 9.2 | 3.4 | 8.1 | 42.8 | 1.2 | 3.1 | 38.6 | 1.1 | 1.6 | 71.4 | 0.5 | 2.5 | 3.0 | 4.1 | 1.9 | 1.5 | 0.4 | 2.7 | 0.0 |
| 2025-26 | 26 | B3 | 立川 | 47 | 10.5 | 3.7 | 8.5 | 43.5 | 1.0 | 3.3 | 31.2 | 2.1 | 2.6 | 80.8 | 1.0 | 3.2 | 4.1 | 7.8 | 2.1 | 1.6 | 0.3 | 4.0 | 0.0 |
| 2026-27 | 27 | B.ONE | 立川 | 2 | 2.6 | 1.3 | 9.3 | 14.3 | 0.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 1.3 | 4.0 | 5.3 | 5.3 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 4.0 | +1.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 23 | B3 | 立川 | 48 | 15.1 | 5.6 | 14.1 | 39.5 | 2.1 | 6.2 | 33.3 | 1.9 | 2.6 | 72.0 | 0.7 | 3.1 | 3.8 | 4.5 | 3.2 | 2.2 | 0.2 | 2.9 | -13.2 |
| 2023-24 | 24 | B3 | 立川 | 49 | 16.6 | 6.3 | 14.0 | 44.8 | 1.9 | 5.4 | 35.4 | 2.1 | 2.8 | 74.2 | 1.3 | 4.2 | 5.5 | 7.6 | 3.7 | 1.8 | 0.3 | 4.1 | +3.0 |
| 2024-25 | 25 | B3 | 立川 | 37 | 13.8 | 5.2 | 12.1 | 42.7 | 1.8 | 4.6 | 39.0 | 1.7 | 2.4 | 71.4 | 0.8 | 3.8 | 4.6 | 6.2 | 2.9 | 2.3 | 0.6 | 3.6 | -5.5 |
| 2025-26 | 26 | B3 | 立川 | 47 | 15.4 | 5.4 | 12.3 | 43.6 | 1.5 | 4.8 | 31.9 | 3.1 | 3.8 | 80.8 | 1.4 | 4.6 | 6.0 | 11.4 | 3.1 | 2.4 | 0.5 | 5.6 | +9.7 |
| 2026-27 | 27 | B.ONE | 立川 | 2 | 4.4 | 2.2 | 15.6 | 14.3 | 0.0 | 6.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 2.2 | 6.7 | 8.9 | 8.9 | 6.7 | 0.0 | 0.0 | 6.7 | +4.4 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 23 | B3 | 立川 | 48 | 1205 | 46.8 | 0.989 | 0.4 | 0.2 | 16.0 | 2.8 | 13.4 | 1.39 | 0.84 | 1.3 | 6.3 | 3.3 | 0.4 |
| 2023-24 | 24 | B3 | 立川 | 49 | 1263 | 51.7 | 1.089 | 0.4 | 0.2 | 16.3 | 3.2 | 17.9 | 2.07 | 1.10 | 2.8 | 8.9 | 2.5 | 0.6 |
| 2024-25 | 25 | B3 | 立川 | 37 | 960 | 50.2 | 1.056 | 0.4 | 0.2 | 14.1 | 2.5 | 15.4 | 2.14 | 1.09 | 1.6 | 7.8 | 3.0 | 1.0 |
| 2025-26 | 26 | B3 | 立川 | 47 | 1005 | 49.8 | 1.098 | 0.4 | 0.3 | 14.9 | 2.7 | 25.6 | 3.66 | 1.72 | 3.1 | 8.8 | 3.5 | 0.9 |
| 2026-27 | 27 | B.ONE | 立川 | 2 | 27 | 14.3 | 0.286 | 0.4 | 0.0 | 18.5 | 5.6 | 28.6 | 1.33 | 1.55 | 3.8 | 10.3 | 0.0 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 23 | B3 | 立川 | 48 | 1205 | -1.97 | -2.25 | +0.28 | -0.006 | -0.018 | -0.011 | -1.13 | -0.29 | +0.84 | -0.44 | +0.29 | -0.15 |
| 2023-24 | 24 | B3 | 立川 | 49 | 1263 | +0.79 | +1.71 | -0.92 | +0.001 | +0.008 | +0.007 | +0.50 | -0.08 | -0.59 | +0.29 | -0.61 | -0.32 |
| 2024-25 | 25 | B3 | 立川 | 37 | 960 | -0.42 | +0.88 | -1.30 | -0.008 | +0.007 | +0.015 | -0.18 | -0.76 | -0.59 | -0.22 | -0.58 | -0.79 |
| 2025-26 | 26 | B3 | 立川 | 47 | 1005 | +3.83 | +2.70 | +1.13 | +0.053 | +0.025 | -0.028 | -0.07 | -0.38 | -0.31 | +1.43 | -0.87 | +0.56 |
| 2026-27 | 27 | B.ONE | 立川 | 2 | 27 | +0.13 | -0.31 | +0.43 | +0.011 | -0.003 | -0.014 | +0.22 | +0.01 | -0.21 | -0.16 | +0.05 | -0.11 |