| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B1 | 新潟 | 56 | 714 | 92 | 42 | 132 | 31.8 | 5 | 22 | 22.7 | 3 | 5 | 60.0 | 33 | 39 | 72 | 25 | 18 | 19 | 1 | 69 | -155 |
| 2017-18 | 31 | B1 | 新潟 | 25 | 130 | 17 | 6 | 22 | 27.3 | 3 | 10 | 30.0 | 2 | 3 | 66.7 | 10 | 10 | 20 | 6 | 3 | 1 | 0 | 9 | -31 |
| 2018-19 | 32 | B2 | 広島 | 37 | 264 | 59 | 23 | 71 | 32.4 | 9 | 31 | 29.0 | 4 | 6 | 66.7 | 8 | 14 | 22 | 15 | 1 | 6 | 0 | 21 | -61 |
| 2019-20 | 33 | B3 | 東京CR | 16 | 201 | 44 | 17 | 50 | 34.0 | 6 | 26 | 23.1 | 4 | 5 | 80.0 | 2 | 14 | 16 | 12 | 2 | 6 | 0 | 23 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B1 | 新潟 | 56 | 12.7 | 1.6 | 0.8 | 2.4 | 31.8 | 0.1 | 0.4 | 22.7 | 0.1 | 0.1 | 60.0 | 0.6 | 0.7 | 1.3 | 0.4 | 0.3 | 0.3 | 0.0 | 1.2 | -2.8 |
| 2017-18 | 31 | B1 | 新潟 | 25 | 5.2 | 0.7 | 0.2 | 0.9 | 27.3 | 0.1 | 0.4 | 30.0 | 0.1 | 0.1 | 66.7 | 0.4 | 0.4 | 0.8 | 0.2 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.4 | -1.2 |
| 2018-19 | 32 | B2 | 広島 | 37 | 7.1 | 1.6 | 0.6 | 1.9 | 32.4 | 0.2 | 0.8 | 29.0 | 0.1 | 0.2 | 66.7 | 0.2 | 0.4 | 0.6 | 0.4 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 0.6 | -1.6 |
| 2019-20 | 33 | B3 | 東京CR | 16 | 12.5 | 2.8 | 1.1 | 3.1 | 34.0 | 0.4 | 1.6 | 23.1 | 0.2 | 0.3 | 80.0 | 0.1 | 0.9 | 1.0 | 0.8 | 0.1 | 0.4 | 0.0 | 1.4 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B1 | 新潟 | 56 | 4.6 | 2.1 | 6.7 | 31.8 | 0.3 | 1.1 | 22.7 | 0.2 | 0.3 | 60.0 | 1.7 | 2.0 | 3.6 | 1.3 | 0.9 | 1.0 | 0.1 | 3.5 | -7.8 |
| 2017-18 | 31 | B1 | 新潟 | 25 | 4.7 | 1.7 | 6.1 | 27.3 | 0.8 | 2.8 | 30.0 | 0.6 | 0.8 | 66.7 | 2.8 | 2.8 | 5.6 | 1.7 | 0.8 | 0.3 | 0.0 | 2.5 | -8.6 |
| 2018-19 | 32 | B2 | 広島 | 37 | 8.0 | 3.1 | 9.7 | 32.4 | 1.2 | 4.2 | 29.0 | 0.5 | 0.8 | 66.7 | 1.1 | 1.9 | 3.0 | 2.0 | 0.1 | 0.8 | 0.0 | 2.9 | -8.3 |
| 2019-20 | 33 | B3 | 東京CR | 16 | 7.9 | 3.1 | 9.0 | 34.0 | 1.1 | 4.7 | 23.1 | 0.7 | 0.9 | 80.0 | 0.4 | 2.5 | 2.9 | 2.2 | 0.4 | 1.1 | 0.0 | 4.1 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B1 | 新潟 | 56 | 7.0 | 3.2 | 10.1 | 31.8 | 0.4 | 1.7 | 22.7 | 0.2 | 0.2 | 66.7 | 2.6 | 3.0 | 5.6 | 1.9 | 1.4 | 1.5 | 0.1 | 5.3 | -11.7 |
| 2017-18 | 31 | B1 | 新潟 | 25 | 6.8 | 2.6 | 9.4 | 27.3 | 1.3 | 4.3 | 30.0 | 0.4 | 0.4 | 100.0 | 4.3 | 4.3 | 8.5 | 2.6 | 1.3 | 0.4 | 0.0 | 3.4 | -14.5 |
| 2018-19 | 32 | B2 | 広島 | 36 | 12.6 | 4.8 | 13.7 | 35.5 | 2.0 | 6.2 | 32.1 | 0.9 | 1.3 | 66.7 | 1.5 | 3.1 | 4.6 | 3.1 | 0.2 | 1.3 | 0.0 | 4.6 | -8.8 |
| 2019-20 | 33 | B3 | 東京CR | 16 | 11.8 | 4.6 | 13.4 | 34.0 | 1.6 | 7.0 | 23.1 | 1.1 | 1.3 | 80.0 | 0.5 | 3.8 | 4.3 | 3.2 | 0.5 | 1.6 | 0.0 | 5.9 | -8.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B1 | 新潟 | 56 | 714 | -2.35 | -1.75 | -0.60 | -0.006 | -0.018 | -0.013 | -2.03 | -0.65 | +1.38 | +0.35 | -0.46 | -0.11 |
| 2017-18 | 31 | B1 | 新潟 | 25 | 130 | -0.50 | +0.07 | -0.57 | -0.002 | +0.001 | +0.003 | -0.61 | +0.17 | +0.78 | -0.24 | +0.10 | -0.14 |
| 2018-19 | 32 | B2 | 広島 | 36 | 264 | -0.23 | +0.43 | -0.66 | +0.005 | +0.004 | -0.001 | -0.87 | -0.32 | +0.55 | -0.88 | -0.19 | -1.07 |
| 2019-20 | 33 | B3 | 東京CR | 16 | 200 | -1.03 | -0.06 | -0.97 | -0.015 | +0.003 | +0.018 | +0.03 | -0.23 | -0.26 | -0.65 | -0.07 | -0.72 |