| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 23 | B3 | 東京CR | 26 | 527 | 195 | 76 | 208 | 36.5 | 24 | 84 | 28.6 | 19 | 23 | 82.6 | 11 | 35 | 46 | 37 | 25 | 44 | 2 | 48 | 0 |
| 2018-19 | 24 | B3 | 東京CR | 17 | 180 | 49 | 19 | 50 | 38.0 | 6 | 16 | 37.5 | 5 | 9 | 55.6 | 1 | 20 | 21 | 13 | 9 | 10 | 3 | 15 | 0 |
| 2019-20 | 25 | B3 | 金沢 | 38 | 1053 | 458 | 169 | 442 | 38.2 | 46 | 132 | 34.8 | 74 | 101 | 73.3 | 28 | 124 | 152 | 47 | 53 | 56 | 11 | 82 | 0 |
| 2020-21 | 26 | B3 | 八王子 | 33 | 474 | 164 | 69 | 189 | 36.5 | 11 | 47 | 23.4 | 15 | 27 | 55.6 | 8 | 39 | 47 | 29 | 29 | 27 | 2 | 43 | 0 |
| 2021-22 | 27 | B3 | 八王子 | 40 | 642 | 223 | 85 | 215 | 39.5 | 19 | 66 | 28.8 | 34 | 47 | 72.3 | 15 | 37 | 52 | 39 | 29 | 35 | 4 | 60 | 0 |
| 2022-23 | 28 | B3 | 八王子 | 41 | 773 | 253 | 95 | 285 | 33.3 | 24 | 95 | 25.3 | 39 | 70 | 55.7 | 22 | 56 | 78 | 55 | 41 | 41 | 3 | 71 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 23 | B3 | 東京CR | 26 | 20.3 | 7.5 | 2.9 | 8.0 | 36.5 | 0.9 | 3.2 | 28.6 | 0.7 | 0.9 | 82.6 | 0.4 | 1.3 | 1.8 | 1.4 | 1.0 | 1.7 | 0.1 | 1.8 | 0.0 |
| 2018-19 | 24 | B3 | 東京CR | 17 | 10.6 | 2.9 | 1.1 | 2.9 | 38.0 | 0.4 | 0.9 | 37.5 | 0.3 | 0.5 | 55.6 | 0.1 | 1.2 | 1.2 | 0.8 | 0.5 | 0.6 | 0.2 | 0.9 | 0.0 |
| 2019-20 | 25 | B3 | 金沢 | 38 | 27.7 | 12.1 | 4.4 | 11.6 | 38.2 | 1.2 | 3.5 | 34.8 | 1.9 | 2.7 | 73.3 | 0.7 | 3.3 | 4.0 | 1.2 | 1.4 | 1.5 | 0.3 | 2.2 | 0.0 |
| 2020-21 | 26 | B3 | 八王子 | 33 | 14.3 | 5.0 | 2.1 | 5.7 | 36.5 | 0.3 | 1.4 | 23.4 | 0.5 | 0.8 | 55.6 | 0.2 | 1.2 | 1.4 | 0.9 | 0.9 | 0.8 | 0.1 | 1.3 | 0.0 |
| 2021-22 | 27 | B3 | 八王子 | 40 | 16.1 | 5.6 | 2.1 | 5.4 | 39.5 | 0.5 | 1.6 | 28.8 | 0.8 | 1.2 | 72.3 | 0.4 | 0.9 | 1.3 | 1.0 | 0.7 | 0.9 | 0.1 | 1.5 | 0.0 |
| 2022-23 | 28 | B3 | 八王子 | 41 | 18.8 | 6.2 | 2.3 | 7.0 | 33.3 | 0.6 | 2.3 | 25.3 | 1.0 | 1.7 | 55.7 | 0.5 | 1.4 | 1.9 | 1.3 | 1.0 | 1.0 | 0.1 | 1.7 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 23 | B3 | 東京CR | 26 | 13.3 | 5.2 | 14.2 | 36.5 | 1.6 | 5.7 | 28.6 | 1.3 | 1.6 | 82.6 | 0.8 | 2.4 | 3.1 | 2.5 | 1.7 | 3.0 | 0.1 | 3.3 | 0.0 |
| 2018-19 | 24 | B3 | 東京CR | 17 | 9.8 | 3.8 | 10.0 | 38.0 | 1.2 | 3.2 | 37.5 | 1.0 | 1.8 | 55.6 | 0.2 | 4.0 | 4.2 | 2.6 | 1.8 | 2.0 | 0.6 | 3.0 | 0.0 |
| 2019-20 | 25 | B3 | 金沢 | 38 | 15.7 | 5.8 | 15.1 | 38.2 | 1.6 | 4.5 | 34.8 | 2.5 | 3.5 | 73.3 | 1.0 | 4.2 | 5.2 | 1.6 | 1.8 | 1.9 | 0.4 | 2.8 | 0.0 |
| 2020-21 | 26 | B3 | 八王子 | 33 | 12.5 | 5.2 | 14.4 | 36.5 | 0.8 | 3.6 | 23.4 | 1.1 | 2.1 | 55.6 | 0.6 | 3.0 | 3.6 | 2.2 | 2.2 | 2.1 | 0.2 | 3.3 | 0.0 |
| 2021-22 | 27 | B3 | 八王子 | 40 | 12.5 | 4.8 | 12.0 | 39.5 | 1.1 | 3.7 | 28.8 | 1.9 | 2.6 | 72.3 | 0.8 | 2.1 | 2.9 | 2.2 | 1.6 | 2.0 | 0.2 | 3.4 | 0.0 |
| 2022-23 | 28 | B3 | 八王子 | 41 | 11.8 | 4.4 | 13.3 | 33.3 | 1.1 | 4.4 | 25.3 | 1.8 | 3.3 | 55.7 | 1.0 | 2.6 | 3.6 | 2.6 | 1.9 | 1.9 | 0.1 | 3.3 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 23 | B3 | 東京CR | 26 | 17.7 | 6.8 | 18.7 | 36.5 | 2.2 | 7.8 | 28.9 | 1.8 | 2.1 | 82.6 | 1.0 | 3.1 | 4.1 | 3.4 | 2.2 | 4.0 | 0.2 | 4.1 | -14.6 |
| 2018-19 | 24 | B3 | 東京CR | 17 | 13.5 | 5.3 | 14.1 | 37.5 | 1.5 | 4.4 | 33.3 | 1.5 | 2.6 | 55.6 | 0.3 | 5.6 | 5.9 | 3.8 | 2.6 | 2.9 | 0.6 | 4.1 | +18.2 |
| 2019-20 | 25 | B3 | 金沢 | 38 | 21.3 | 7.8 | 20.7 | 37.9 | 2.1 | 6.0 | 35.0 | 3.5 | 4.9 | 73.0 | 1.3 | 5.9 | 7.2 | 2.3 | 2.6 | 2.7 | 0.5 | 3.5 | -14.2 |
| 2020-21 | 26 | B3 | 八王子 | 33 | 18.4 | 7.8 | 21.1 | 36.7 | 1.2 | 5.3 | 23.4 | 1.7 | 3.0 | 55.6 | 0.9 | 4.3 | 5.2 | 3.3 | 3.1 | 3.0 | 0.2 | 4.5 | -9.2 |
| 2021-22 | 27 | B3 | 八王子 | 40 | 17.8 | 6.8 | 17.2 | 39.5 | 1.5 | 5.3 | 28.8 | 2.7 | 3.8 | 72.3 | 1.2 | 3.0 | 4.2 | 3.1 | 2.3 | 2.7 | 0.3 | 4.6 | +0.5 |
| 2022-23 | 28 | B3 | 八王子 | 41 | 16.6 | 6.3 | 18.7 | 34.0 | 1.6 | 5.9 | 27.4 | 2.3 | 4.4 | 51.6 | 1.6 | 3.7 | 5.2 | 3.7 | 2.8 | 2.7 | 0.1 | 4.5 | -7.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 23 | B3 | 東京CR | 26 | 527 | 42.5 | 0.904 | 0.4 | 0.1 | 19.5 | 2.0 | 9.8 | 1.50 | 0.50 | 2.1 | 8.2 | 6.3 | 0.3 |
| 2018-19 | 24 | B3 | 東京CR | 17 | 180 | 42.7 | 0.902 | 0.3 | 0.2 | 15.3 | 2.3 | 9.0 | 1.44 | 0.59 | 0.6 | 11.0 | 4.3 | 1.1 |
| 2019-20 | 25 | B3 | 金沢 | 38 | 1053 | 42.9 | 0.936 | 0.3 | 0.2 | 22.3 | 2.3 | 7.2 | 0.89 | 0.32 | 2.7 | 13.8 | 4.4 | 0.8 |
| 2020-21 | 26 | B3 | 八王子 | 33 | 474 | 39.6 | 0.828 | 0.3 | 0.1 | 22.0 | 2.7 | 10.6 | 1.04 | 0.48 | 1.8 | 9.5 | 4.8 | 0.4 |
| 2021-22 | 27 | B3 | 八王子 | 40 | 642 | 44.0 | 0.949 | 0.3 | 0.2 | 18.4 | 2.0 | 8.1 | 1.34 | 0.44 | 2.7 | 6.4 | 3.8 | 0.6 |
| 2022-23 | 28 | B3 | 八王子 | 41 | 773 | 38.3 | 0.799 | 0.3 | 0.2 | 20.2 | 2.4 | 10.5 | 1.33 | 0.52 | 3.1 | 7.4 | 4.4 | 0.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 23 | B3 | 東京CR | 26 | 527 | -0.73 | +0.85 | -1.58 | -0.034 | +0.012 | +0.046 | -1.08 | -1.24 | -0.16 | +1.35 | -0.41 | +0.94 |
| 2018-19 | 24 | B3 | 東京CR | 17 | 180 | +0.89 | -0.01 | +0.89 | +0.015 | -0.001 | -0.015 | -0.53 | -0.67 | -0.15 | +0.81 | -0.24 | +0.57 |
| 2019-20 | 25 | B3 | 金沢 | 38 | 1053 | -1.71 | -0.37 | -1.34 | -0.021 | -0.002 | +0.019 | -0.70 | +0.43 | +1.13 | +0.41 | +0.18 | +0.59 |
| 2020-21 | 26 | B3 | 八王子 | 33 | 474 | -0.80 | -2.32 | +1.52 | -0.007 | -0.023 | -0.016 | -0.76 | -0.40 | +0.36 | +0.47 | +0.19 | +0.66 |
| 2021-22 | 27 | B3 | 八王子 | 40 | 642 | -0.66 | -0.18 | -0.48 | -0.003 | -0.003 | 0.000 | -0.27 | +0.11 | +0.38 | +0.79 | -0.17 | +0.62 |
| 2022-23 | 28 | B3 | 八王子 | 41 | 773 | -0.35 | -0.75 | +0.40 | -0.011 | -0.016 | -0.005 | +0.09 | +0.30 | +0.21 | +1.04 | -0.28 | +0.76 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 23 | B3 | 東京CR | 1.9 | 26 | 527 | -0.18 | +0.36 | +0.18 | +0.85 | -1.21 | -0.37 | +0.86 |
| 2018-19 | 24 | B3 | 東京CR | 2.5 | 17 | 180 | -1.91 | -0.35 | -2.26 | -1.86 | +0.49 | -1.37 | +0.17 |
| 2019-20 | 25 | B3 | 金沢 | 2.8 | 38 | 1053 | -1.31 | -0.14 | -1.45 | -0.66 | -1.13 | -1.79 | +0.75 |
| 2020-21 | 26 | B3 | 八王子 | 2.1 | 33 | 474 | -2.77 | -0.76 | -3.54 | -3.84 | +1.01 | -2.83 | +0.03 |
| 2021-22 | 27 | B3 | 八王子 | 2.1 | 40 | 642 | -1.09 | -0.51 | -1.59 | -1.16 | -0.92 | -2.09 | +0.35 |
| 2022-23 | 28 | B3 | 八王子 | 1.9 | 41 | 773 | -2.44 | -0.59 | -3.04 | -2.14 | +0.22 | -1.91 | +0.48 |