| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 34 | B2 | 東京Z | 29 | 5.1 | 1.0 | 0.4 | 1.2 | 35.3 | 0.1 | 0.4 | 18.2 | 0.1 | 0.3 | 25.0 | 0.3 | 0.5 | 0.8 | 0.1 | 0.2 | 0.1 | 0.2 | 1.1 | -2.7 |
| 2017-18 | 35 | B2 | 東京Z | 29 | 6.2 | 1.5 | 0.6 | 1.3 | 46.2 | 0.1 | 0.3 | 25.0 | 0.2 | 0.4 | 54.5 | 0.5 | 0.9 | 1.4 | 0.1 | 0.3 | 0.1 | 0.2 | 1.7 | -2.2 |
| 2018-19 | 36 | B3 | 東京CR | 23 | 8.8 | 2.0 | 0.8 | 2.2 | 38.0 | 0.1 | 0.7 | 20.0 | 0.2 | 0.3 | 83.3 | 1.0 | 1.1 | 2.1 | 0.3 | 0.4 | 0.2 | 0.2 | 1.2 | 0.0 |
| 2019-20 | 37 | B3 | 埼玉 | 23 | 7.1 | 2.0 | 0.8 | 1.9 | 41.9 | 0.2 | 0.7 | 23.5 | 0.2 | 0.3 | 62.5 | 0.6 | 1.0 | 1.6 | 0.2 | 0.1 | 0.3 | 0.1 | 1.0 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 34 | B2 | 東京Z | 29 | 6.8 | 2.9 | 8.2 | 35.3 | 0.5 | 2.7 | 18.2 | 0.5 | 1.9 | 25.0 | 2.4 | 3.4 | 5.8 | 0.7 | 1.4 | 0.5 | 1.7 | 7.5 | -18.8 |
| 2017-18 | 35 | B2 | 東京Z | 29 | 8.8 | 3.6 | 7.8 | 46.2 | 0.4 | 1.6 | 25.0 | 1.2 | 2.2 | 54.5 | 3.0 | 5.2 | 8.2 | 0.8 | 1.6 | 0.8 | 1.2 | 10.0 | -12.6 |
| 2018-19 | 36 | B3 | 東京CR | 23 | 8.2 | 3.4 | 8.9 | 38.0 | 0.5 | 2.7 | 20.0 | 0.9 | 1.1 | 83.3 | 4.3 | 4.4 | 8.7 | 1.1 | 1.6 | 0.9 | 0.7 | 5.0 | 0.0 |
| 2019-20 | 37 | B3 | 埼玉 | 23 | 10.0 | 4.0 | 9.5 | 41.9 | 0.9 | 3.8 | 23.5 | 1.1 | 1.8 | 62.5 | 2.9 | 5.1 | 8.0 | 1.1 | 0.7 | 1.3 | 0.7 | 5.3 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 34 | B2 | 東京Z | 28 | 10.1 | 4.3 | 11.9 | 36.4 | 0.7 | 3.6 | 20.0 | 0.7 | 2.9 | 25.0 | 3.6 | 5.1 | 8.7 | 1.1 | 1.8 | 0.7 | 2.5 | 10.1 | -27.4 |
| 2017-18 | 35 | B2 | 東京Z | 28 | 13.2 | 5.4 | 12.0 | 44.7 | 0.6 | 2.5 | 25.0 | 1.9 | 3.5 | 54.5 | 4.1 | 7.6 | 11.7 | 1.3 | 2.5 | 0.9 | 1.9 | 14.5 | -17.7 |
| 2018-19 | 36 | B3 | 東京CR | 23 | 12.4 | 5.1 | 12.4 | 41.3 | 0.8 | 3.8 | 21.4 | 1.3 | 1.6 | 83.3 | 5.4 | 6.5 | 11.8 | 1.6 | 1.9 | 0.8 | 1.1 | 7.0 | -8.3 |
| 2019-20 | 37 | B3 | 埼玉 | 23 | 13.7 | 5.4 | 13.4 | 40.5 | 1.3 | 5.4 | 23.5 | 1.6 | 2.5 | 62.5 | 4.1 | 7.3 | 11.5 | 1.6 | 1.0 | 1.9 | 1.0 | 7.6 | +3.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 34 | B2 | 東京Z | 28 | 149 | -1.69 | -0.12 | -1.57 | -0.018 | 0.000 | +0.018 | -1.39 | +0.06 | +1.45 | -0.74 | +0.03 | -0.71 |
| 2017-18 | 35 | B2 | 東京Z | 28 | 180 | -1.09 | -0.15 | -0.94 | -0.006 | +0.004 | +0.010 | -0.96 | -0.17 | +0.79 | -0.53 | +0.23 | -0.30 |
| 2018-19 | 36 | B3 | 東京CR | 23 | 203 | -0.83 | -1.24 | +0.41 | -0.002 | -0.011 | -0.009 | +0.07 | -0.03 | -0.10 | -0.55 | +0.22 | -0.33 |
| 2019-20 | 37 | B3 | 埼玉 | 23 | 163 | +0.72 | -0.57 | +1.29 | +0.023 | -0.005 | -0.028 | 0.00 | 0.00 | -0.01 | -0.03 | -0.11 | -0.14 |