| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 21 | B2 | 東京Z | 10 | 49 | 5 | 2 | 10 | 20.0 | 0 | 2 | 0.0 | 1 | 2 | 50.0 | 5 | 4 | 9 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | +6 |
| 2021-22 | 24 | B3 | 品川 | 51 | 1357 | 346 | 141 | 368 | 38.3 | 43 | 171 | 25.1 | 21 | 42 | 50.0 | 91 | 140 | 231 | 132 | 70 | 68 | 11 | 128 | 0 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 立川 | 23 | 287 | 59 | 21 | 54 | 38.9 | 8 | 31 | 25.8 | 9 | 18 | 50.0 | 14 | 30 | 44 | 28 | 14 | 10 | 3 | 28 | 0 |
| 2023-24 | 26 | B3 | 品川 | 51 | 1106 | 240 | 89 | 213 | 41.8 | 45 | 125 | 36.0 | 17 | 34 | 50.0 | 29 | 84 | 113 | 105 | 67 | 39 | 2 | 126 | 0 |
| 2024-25 | 27 | B3 | 品川 | 52 | 780 | 172 | 69 | 198 | 34.8 | 27 | 113 | 23.9 | 7 | 15 | 46.7 | 35 | 61 | 96 | 55 | 42 | 22 | 2 | 73 | 0 |
| 2025-26 | 28 | B3 | 品川 | 51 | 657 | 111 | 42 | 137 | 30.7 | 15 | 60 | 25.0 | 12 | 23 | 52.2 | 30 | 48 | 78 | 47 | 44 | 21 | 11 | 77 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 21 | B2 | 東京Z | 10 | 4.9 | 0.5 | 0.2 | 1.0 | 20.0 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 0.1 | 0.2 | 50.0 | 0.5 | 0.4 | 0.9 | 0.6 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.6 | +0.6 |
| 2021-22 | 24 | B3 | 品川 | 51 | 26.6 | 6.8 | 2.8 | 7.2 | 38.3 | 0.8 | 3.4 | 25.1 | 0.4 | 0.8 | 50.0 | 1.8 | 2.7 | 4.5 | 2.6 | 1.4 | 1.3 | 0.2 | 2.5 | 0.0 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 立川 | 23 | 12.5 | 2.6 | 0.9 | 2.3 | 38.9 | 0.3 | 1.3 | 25.8 | 0.4 | 0.8 | 50.0 | 0.6 | 1.3 | 1.9 | 1.2 | 0.6 | 0.4 | 0.1 | 1.2 | 0.0 |
| 2023-24 | 26 | B3 | 品川 | 51 | 21.7 | 4.7 | 1.7 | 4.2 | 41.8 | 0.9 | 2.5 | 36.0 | 0.3 | 0.7 | 50.0 | 0.6 | 1.6 | 2.2 | 2.1 | 1.3 | 0.8 | 0.0 | 2.5 | 0.0 |
| 2024-25 | 27 | B3 | 品川 | 52 | 15.0 | 3.3 | 1.3 | 3.8 | 34.8 | 0.5 | 2.2 | 23.9 | 0.1 | 0.3 | 46.7 | 0.7 | 1.2 | 1.8 | 1.1 | 0.8 | 0.4 | 0.0 | 1.4 | 0.0 |
| 2025-26 | 28 | B3 | 品川 | 51 | 12.9 | 2.2 | 0.8 | 2.7 | 30.7 | 0.3 | 1.2 | 25.0 | 0.2 | 0.5 | 52.2 | 0.6 | 0.9 | 1.5 | 0.9 | 0.9 | 0.4 | 0.2 | 1.5 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 21 | B2 | 東京Z | 10 | 3.7 | 1.5 | 7.4 | 20.0 | 0.0 | 1.5 | 0.0 | 0.7 | 1.5 | 50.0 | 3.7 | 3.0 | 6.7 | 4.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.5 | +4.5 |
| 2021-22 | 24 | B3 | 品川 | 51 | 9.2 | 3.7 | 9.8 | 38.3 | 1.1 | 4.5 | 25.1 | 0.6 | 1.1 | 50.0 | 2.4 | 3.7 | 6.1 | 3.5 | 1.9 | 1.8 | 0.3 | 3.4 | 0.0 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 立川 | 23 | 7.4 | 2.6 | 6.8 | 38.9 | 1.0 | 3.9 | 25.8 | 1.1 | 2.3 | 50.0 | 1.8 | 3.8 | 5.5 | 3.5 | 1.8 | 1.3 | 0.4 | 3.5 | 0.0 |
| 2023-24 | 26 | B3 | 品川 | 51 | 7.8 | 2.9 | 6.9 | 41.8 | 1.5 | 4.1 | 36.0 | 0.6 | 1.1 | 50.0 | 0.9 | 2.7 | 3.7 | 3.4 | 2.2 | 1.3 | 0.1 | 4.1 | 0.0 |
| 2024-25 | 27 | B3 | 品川 | 52 | 7.9 | 3.2 | 9.1 | 34.8 | 1.2 | 5.2 | 23.9 | 0.3 | 0.7 | 46.7 | 1.6 | 2.8 | 4.4 | 2.5 | 1.9 | 1.0 | 0.1 | 3.4 | 0.0 |
| 2025-26 | 28 | B3 | 品川 | 51 | 6.1 | 2.3 | 7.5 | 30.7 | 0.8 | 3.3 | 25.0 | 0.7 | 1.3 | 52.2 | 1.6 | 2.6 | 4.3 | 2.6 | 2.4 | 1.2 | 0.6 | 4.2 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 21 | B2 | 東京Z | 9 | 4.6 | 2.3 | 9.2 | 25.0 | 0.0 | 2.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 4.6 | 3.4 | 8.0 | 6.9 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.9 | +6.9 |
| 2021-22 | 24 | B3 | 品川 | 51 | 12.4 | 5.1 | 13.2 | 38.2 | 1.5 | 5.9 | 25.5 | 0.8 | 1.6 | 51.2 | 3.4 | 5.3 | 8.7 | 5.0 | 2.6 | 2.4 | 0.4 | 4.5 | -27.7 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 立川 | 23 | 11.2 | 3.9 | 10.2 | 38.0 | 1.6 | 5.9 | 27.6 | 1.8 | 3.7 | 50.0 | 2.9 | 5.5 | 8.4 | 5.7 | 2.9 | 1.8 | 0.6 | 5.5 | -14.1 |
| 2023-24 | 26 | B3 | 品川 | 51 | 11.4 | 4.2 | 10.2 | 41.8 | 2.1 | 6.0 | 36.0 | 0.8 | 1.6 | 50.0 | 1.4 | 4.0 | 5.4 | 5.0 | 3.2 | 1.8 | 0.1 | 5.6 | -7.2 |
| 2024-25 | 27 | B3 | 品川 | 52 | 12.0 | 4.8 | 13.8 | 35.0 | 1.9 | 7.8 | 24.1 | 0.5 | 1.0 | 46.7 | 2.4 | 4.3 | 6.7 | 3.8 | 2.9 | 1.5 | 0.1 | 4.8 | -0.1 |
| 2025-26 | 28 | B3 | 品川 | 51 | 9.3 | 3.5 | 11.0 | 31.5 | 1.3 | 4.7 | 27.3 | 1.0 | 1.8 | 57.1 | 2.4 | 3.6 | 5.9 | 3.7 | 3.5 | 1.7 | 0.9 | 5.8 | -11.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 21 | B2 | 東京Z | 9 | 49 | 25.0 | 0.500 | 0.3 | 0.0 | 7.8 | 0.0 | 17.1 | - | 2.19 | 9.3 | 6.1 | 0.0 | 0.0 |
| 2021-22 | 24 | B3 | 品川 | 51 | 1357 | 44.0 | 0.891 | 0.5 | 0.1 | 14.3 | 2.2 | 14.5 | 1.95 | 1.01 | 6.8 | 12.3 | 3.8 | 0.8 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 立川 | 23 | 287 | 46.0 | 0.932 | 0.6 | 0.4 | 12.9 | 2.5 | 16.6 | 2.00 | 1.29 | 5.7 | 12.5 | 2.6 | 1.1 |
| 2023-24 | 26 | B3 | 品川 | 51 | 1106 | 52.3 | 1.057 | 0.6 | 0.2 | 12.4 | 2.8 | 12.6 | 1.55 | 1.02 | 3.1 | 8.4 | 2.7 | 0.2 |
| 2024-25 | 27 | B3 | 品川 | 52 | 780 | 41.9 | 0.843 | 0.6 | 0.1 | 15.1 | 2.6 | 9.8 | 1.31 | 0.65 | 5.0 | 7.8 | 2.0 | 0.2 |
| 2025-26 | 28 | B3 | 品川 | 51 | 657 | 37.3 | 0.779 | 0.4 | 0.2 | 12.9 | 2.9 | 9.8 | 1.07 | 0.76 | 4.7 | 7.9 | 2.7 | 1.7 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 21 | B2 | 東京Z | 9 | 49 | +0.07 | -0.34 | +0.41 | +0.012 | -0.005 | -0.017 | -0.19 | -0.06 | +0.12 | +0.03 | -0.06 | -0.03 |
| 2021-22 | 24 | B3 | 品川 | 51 | 1357 | -4.67 | -1.66 | -3.01 | -0.067 | -0.021 | +0.046 | -0.24 | +0.38 | +0.62 | +0.13 | -0.06 | +0.07 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 立川 | 23 | 287 | -0.17 | -0.46 | +0.30 | -0.025 | -0.007 | +0.018 | +2.37 | +0.62 | -1.75 | -0.07 | +0.10 | +0.03 |
| 2023-24 | 26 | B3 | 品川 | 51 | 1106 | -1.42 | -0.95 | -0.47 | -0.022 | +0.001 | +0.023 | -0.37 | -0.24 | +0.14 | +0.03 | +0.59 | +0.63 |
| 2024-25 | 27 | B3 | 品川 | 52 | 780 | +0.19 | -0.37 | +0.56 | +0.010 | 0.000 | -0.010 | -0.92 | -0.80 | +0.11 | +0.72 | -0.33 | +0.39 |
| 2025-26 | 28 | B3 | 品川 | 51 | 657 | -0.18 | +0.44 | -0.62 | -0.009 | +0.002 | +0.010 | +2.02 | +1.70 | -0.31 | -0.27 | +0.34 | +0.07 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 24 | B3 | 品川 | 2.6 | 51 | 1357 | -0.89 | +0.87 | -0.02 | -1.47 | -2.08 | -3.55 | -0.43 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 立川 | 2.7 | 23 | 287 | -1.10 | +0.45 | -0.64 | -1.11 | +0.84 | -0.27 | +0.46 |
| 2023-24 | 26 | B3 | 品川 | 2.2 | 51 | 1106 | -1.75 | -0.40 | -2.14 | -2.35 | -1.22 | -3.57 | -0.37 |
| 2024-25 | 27 | B3 | 品川 | 2.6 | 52 | 780 | -2.43 | -0.74 | -3.17 | -2.53 | -0.44 | -2.97 | -0.00 |
| 2025-26 | 28 | B3 | 品川 | 2.7 | 51 | 657 | -3.81 | -0.35 | -4.15 | -2.51 | -0.96 | -3.47 | -0.19 |