| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 36 | B3 | 大塚商会 | 20 | 6.5 | 0.8 | 0.3 | 0.8 | 40.0 | 0.1 | 0.2 | 60.0 | 0.1 | 0.1 | 100.0 | 0.2 | 0.4 | 0.6 | 0.2 | 0.5 | 0.1 | 0.0 | 1.1 | 0.0 |
| 2017-18 | 37 | B3 | 大塚商会 | 16 | 6.6 | 1.0 | 0.4 | 1.2 | 36.8 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.1 | 0.4 | 33.3 | 0.3 | 0.4 | 0.7 | 0.5 | 0.4 | 0.2 | 0.1 | 0.9 | 0.0 |
| 2018-19 | 38 | B3 | 越谷 | 3 | 2.9 | 0.7 | 0.3 | 0.7 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | 0.0 |
| 2019-20 | 39 | B2 | 越谷 | 2 | 2.3 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.5 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | -2.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 36 | B3 | 大塚商会 | 20 | 4.7 | 1.7 | 4.2 | 40.0 | 0.8 | 1.4 | 60.0 | 0.6 | 0.6 | 100.0 | 1.1 | 2.2 | 3.3 | 1.1 | 2.5 | 0.3 | 0.0 | 5.8 | 0.0 |
| 2017-18 | 37 | B3 | 大塚商会 | 16 | 5.5 | 2.4 | 6.5 | 36.8 | 0.0 | 0.7 | 0.0 | 0.7 | 2.1 | 33.3 | 1.7 | 2.1 | 3.8 | 2.7 | 2.1 | 1.4 | 0.3 | 4.8 | 0.0 |
| 2018-19 | 38 | B3 | 越谷 | 3 | 8.2 | 4.1 | 8.2 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 8.2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.1 | 0.0 |
| 2019-20 | 39 | B2 | 越谷 | 2 | 0.0 | 0.0 | 7.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 7.7 | 7.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.7 | -38.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 36 | B3 | 大塚商会 | 20 | 7.0 | 2.5 | 6.2 | 40.0 | 1.2 | 2.1 | 60.0 | 0.8 | 0.8 | 100.0 | 1.7 | 3.3 | 5.0 | 1.7 | 3.3 | 0.4 | 0.0 | 8.3 | -2.9 |
| 2017-18 | 37 | B3 | 大塚商会 | 16 | 8.6 | 3.7 | 10.2 | 36.8 | 0.0 | 1.1 | 0.0 | 1.1 | 3.2 | 33.3 | 2.7 | 3.2 | 5.9 | 4.3 | 3.2 | 2.1 | 0.5 | 5.9 | +27.8 |
| 2018-19 | 38 | B3 | 越谷 | 3 | 11.8 | 5.9 | 11.8 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 11.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.9 | -58.8 |
| 2019-20 | 39 | B2 | 越谷 | 2 | 0.0 | 0.0 | 12.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 12.5 | 12.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 12.5 | -62.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 36 | B3 | 大塚商会 | 20 | 130 | -0.08 | -0.16 | +0.08 | -0.001 | -0.002 | -0.002 | +2.25 | +1.71 | -0.54 | -1.03 | +0.44 | -0.59 |
| 2017-18 | 37 | B3 | 大塚商会 | 16 | 105 | +1.20 | +0.61 | +0.59 | +0.023 | +0.002 | -0.021 | +0.21 | +0.52 | +0.31 | +0.12 | -0.12 | 0.00 |
| 2018-19 | 38 | B3 | 越谷 | 3 | 9 | -0.37 | -0.22 | -0.15 | -0.003 | -0.001 | +0.002 | -0.27 | -0.25 | +0.02 | -0.32 | +0.01 | -0.31 |
| 2019-20 | 39 | B2 | 越谷 | 2 | 5 | -0.22 | -0.01 | -0.21 | -0.003 | 0.000 | +0.003 | -0.19 | -0.10 | +0.09 | -0.10 | -0.01 | -0.12 |