| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 29 | B1 | 仙台 | 60 | 1708 | 813 | 311 | 677 | 45.9 | 115 | 300 | 38.3 | 76 | 96 | 79.2 | 121 | 273 | 394 | 142 | 92 | 54 | 42 | 141 | -42 |
| 2023-24 | 30 | B1 | 仙台 | 60 | 1834 | 1014 | 411 | 779 | 52.8 | 102 | 236 | 43.2 | 90 | 109 | 82.6 | 132 | 286 | 418 | 207 | 90 | 60 | 57 | 134 | +140 |
| 2024-25 | 31 | B1 | 仙台 | 60 | 1721 | 733 | 299 | 612 | 48.9 | 71 | 170 | 41.8 | 64 | 77 | 83.1 | 129 | 210 | 339 | 201 | 88 | 89 | 59 | 135 | -297 |
| 2025-26 | 32 | B1 | 仙台 | 55 | 1423 | 670 | 246 | 473 | 52.0 | 112 | 237 | 47.3 | 66 | 70 | 94.3 | 123 | 194 | 317 | 151 | 75 | 50 | 54 | 131 | +148 |
| 2026-27 | 33 | B.PREMIER | 仙台 | 2 | 55 | 23 | 8 | 13 | 61.5 | 5 | 8 | 62.5 | 2 | 2 | 100.0 | 2 | 5 | 7 | 6 | 0 | 0 | 2 | 3 | +36 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 29 | B1 | 仙台 | 60 | 28.5 | 13.6 | 5.2 | 11.3 | 45.9 | 1.9 | 5.0 | 38.3 | 1.3 | 1.6 | 79.2 | 2.0 | 4.5 | 6.6 | 2.4 | 1.5 | 0.9 | 0.7 | 2.4 | -0.7 |
| 2023-24 | 30 | B1 | 仙台 | 60 | 30.6 | 16.9 | 6.8 | 13.0 | 52.8 | 1.7 | 3.9 | 43.2 | 1.5 | 1.8 | 82.6 | 2.2 | 4.8 | 7.0 | 3.5 | 1.5 | 1.0 | 0.9 | 2.2 | +2.3 |
| 2024-25 | 31 | B1 | 仙台 | 60 | 28.7 | 12.2 | 5.0 | 10.2 | 48.9 | 1.2 | 2.8 | 41.8 | 1.1 | 1.3 | 83.1 | 2.1 | 3.5 | 5.7 | 3.4 | 1.5 | 1.5 | 1.0 | 2.2 | -5.0 |
| 2025-26 | 32 | B1 | 仙台 | 55 | 25.9 | 12.2 | 4.5 | 8.6 | 52.0 | 2.0 | 4.3 | 47.3 | 1.2 | 1.3 | 94.3 | 2.2 | 3.5 | 5.8 | 2.7 | 1.4 | 0.9 | 1.0 | 2.4 | +2.7 |
| 2026-27 | 33 | B.PREMIER | 仙台 | 2 | 27.4 | 11.5 | 4.0 | 6.5 | 61.5 | 2.5 | 4.0 | 62.5 | 1.0 | 1.0 | 100.0 | 1.0 | 2.5 | 3.5 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 1.5 | +18.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 29 | B1 | 仙台 | 60 | 17.1 | 6.6 | 14.3 | 45.9 | 2.4 | 6.3 | 38.3 | 1.6 | 2.0 | 79.2 | 2.6 | 5.8 | 8.3 | 3.0 | 1.9 | 1.1 | 0.9 | 3.0 | -0.9 |
| 2023-24 | 30 | B1 | 仙台 | 60 | 19.9 | 8.1 | 15.3 | 52.8 | 2.0 | 4.6 | 43.2 | 1.8 | 2.1 | 82.6 | 2.6 | 5.6 | 8.2 | 4.1 | 1.8 | 1.2 | 1.1 | 2.6 | +2.7 |
| 2024-25 | 31 | B1 | 仙台 | 60 | 15.3 | 6.3 | 12.8 | 48.9 | 1.5 | 3.6 | 41.8 | 1.3 | 1.6 | 83.1 | 2.7 | 4.4 | 7.1 | 4.2 | 1.8 | 1.9 | 1.2 | 2.8 | -6.2 |
| 2025-26 | 32 | B1 | 仙台 | 55 | 16.9 | 6.2 | 12.0 | 52.0 | 2.8 | 6.0 | 47.3 | 1.7 | 1.8 | 94.3 | 3.1 | 4.9 | 8.0 | 3.8 | 1.9 | 1.3 | 1.4 | 3.3 | +3.7 |
| 2026-27 | 33 | B.PREMIER | 仙台 | 2 | 15.1 | 5.3 | 8.5 | 61.5 | 3.3 | 5.3 | 62.5 | 1.3 | 1.3 | 100.0 | 1.3 | 3.3 | 4.6 | 3.9 | 0.0 | 0.0 | 1.3 | 2.0 | +23.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 29 | B1 | 仙台 | 60 | 26.9 | 10.3 | 22.5 | 45.8 | 3.8 | 10.0 | 38.2 | 2.5 | 3.1 | 79.3 | 3.9 | 9.2 | 13.1 | 4.7 | 3.1 | 1.8 | 1.4 | 4.0 | -2.2 |
| 2023-24 | 30 | B1 | 仙台 | 60 | 30.2 | 12.3 | 23.2 | 52.7 | 3.0 | 6.9 | 43.7 | 2.6 | 3.2 | 82.9 | 4.0 | 8.5 | 12.5 | 6.1 | 2.7 | 1.8 | 1.6 | 3.6 | +3.6 |
| 2024-25 | 31 | B1 | 仙台 | 60 | 24.5 | 10.0 | 20.4 | 48.8 | 2.4 | 5.6 | 42.5 | 2.2 | 2.6 | 83.1 | 4.3 | 7.0 | 11.3 | 6.7 | 2.9 | 2.9 | 1.9 | 3.9 | -10.6 |
| 2025-26 | 32 | B1 | 仙台 | 55 | 26.3 | 9.7 | 18.4 | 52.4 | 4.5 | 9.2 | 48.3 | 2.5 | 2.7 | 94.1 | 4.9 | 7.6 | 12.4 | 6.0 | 2.9 | 2.0 | 2.1 | 4.5 | +6.7 |
| 2026-27 | 33 | B.PREMIER | 仙台 | 2 | 24.5 | 8.5 | 13.8 | 61.5 | 5.3 | 8.5 | 62.5 | 2.1 | 2.1 | 100.0 | 2.1 | 5.3 | 7.4 | 6.4 | 0.0 | 0.0 | 2.1 | 3.2 | +38.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 29 | B1 | 仙台 | 60 | 1708 | 54.2 | 1.136 | 0.4 | 0.1 | 22.8 | 2.6 | 13.9 | 1.53 | 0.61 | 8.1 | 19.0 | 3.0 | 2.5 |
| 2023-24 | 30 | B1 | 仙台 | 60 | 1834 | 59.3 | 1.228 | 0.3 | 0.1 | 22.5 | 2.3 | 17.1 | 2.24 | 0.76 | 8.0 | 17.8 | 2.8 | 3.1 |
| 2024-25 | 31 | B1 | 仙台 | 60 | 1721 | 54.7 | 1.142 | 0.3 | 0.1 | 20.3 | 2.5 | 19.3 | 2.29 | 0.95 | 8.0 | 15.5 | 4.5 | 3.7 |
| 2025-26 | 32 | B1 | 仙台 | 55 | 1423 | 64.4 | 1.351 | 0.5 | 0.1 | 18.7 | 2.4 | 15.8 | 2.05 | 0.84 | 9.5 | 15.6 | 2.9 | 4.3 |
| 2026-27 | 33 | B.PREMIER | 仙台 | 2 | 55 | 80.8 | 1.643 | 0.6 | 0.2 | 11.7 | 0.0 | 16.2 | - | 1.38 | 3.2 | 10.2 | 0.0 | 4.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 29 | B1 | 仙台 | 60 | 1708 | 1.136 | 69.3% | 12.6% | 46.5% | 20.4% | 46.0% | 20.0% | 38.3% | 41.2% | 33.3% | 0.9% | 79.3% | 4.9% |
| 2023-24 | 30 | B1 | 仙台 | 60 | 1834 | 1.227 | 72.3% | 12.5% | 53.8% | 23.0% | 52.4% | 30.9% | 43.0% | 27.3% | 62.5% | 1.0% | 82.7% | 5.4% |
| 2024-25 | 31 | B1 | 仙台 | 60 | 1721 | 1.140 | 65.6% | 10.1% | 44.0% | 27.6% | 53.0% | 31.2% | 43.1% | 25.2% | 28.6% | 1.1% | 82.9% | 4.9% |
| 2025-26 | 32 | B1 | 仙台 | 55 | 1423 | 1.351 | 67.1% | 16.7% | 52.1% | 24.3% | 45.2% | 6.3% | 46.5% | 44.3% | 73.3% | 3.1% | 94.1% | 5.3% |
| 2026-27 | 33 | B.PREMIER | 仙台 | 2 | 55 | 1.643 | 50.0% | 14.3% | 100.0% | 14.3% | 0.0% | 7.1% | 62.5% | 57.1% | - | 0.0% | 100.0% | 7.1% |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 29 | B1 | 仙台 | 60 | 1708 | +1.86 | -0.51 | +2.37 | +0.038 | +0.004 | -0.033 | +1.14 | +0.53 | -0.61 | +0.15 | +0.63 | +0.78 |
| 2023-24 | 30 | B1 | 仙台 | 60 | 1833 | +4.02 | +1.90 | +2.12 | +0.027 | +0.017 | -0.011 | +2.45 | +1.32 | -1.12 | +1.02 | +0.18 | +1.21 |
| 2024-25 | 31 | B1 | 仙台 | 60 | 1721 | +0.35 | +0.31 | +0.04 | -0.014 | 0.000 | +0.013 | +1.21 | +0.31 | -0.89 | +1.19 | -0.23 | +0.96 |
| 2025-26 | 32 | B1 | 仙台 | 55 | 1423 | +0.99 | -0.34 | +1.33 | -0.009 | -0.004 | +0.005 | +0.94 | -0.08 | -1.02 | +1.37 | -0.31 | +1.06 |
| 2026-27 | 33 | B.PREMIER | 仙台 | 2 | 55 | +1.00 | +0.38 | +0.62 | +0.009 | 0.000 | -0.008 | +0.85 | +0.41 | -0.44 | +0.37 | -0.14 | +0.23 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 29 | B1 | 仙台 | 4.1 | 60 | 1708 | +1.06 | +0.49 | +1.55 | +1.40 | +3.19 | +4.59 | +7.30 |
| 2023-24 | 30 | B1 | 仙台 | 3.7 | 60 | 1833 | +3.55 | +1.15 | +4.70 | +4.88 | +3.10 | +7.98 | +11.04 |
| 2024-25 | 31 | B1 | 仙台 | 3.4 | 60 | 1721 | +1.45 | +2.36 | +3.81 | +2.59 | +2.31 | +4.91 | +7.64 |
| 2025-26 | 32 | B1 | 仙台 | 3.9 | 55 | 1423 | +2.52 | +1.99 | +4.51 | +1.27 | +2.59 | +3.86 | +5.40 |
| 2026-27 | 33 | B.PREMIER | 仙台 | 4.3 | 2 | 55 | 0.00 | -0.00 | -0.00 | +0.38 | +0.62 | +1.00 | +0.12 |