| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 31 | B1 | 富山 | 47 | 408 | 97 | 38 | 90 | 42.2 | 11 | 38 | 28.9 | 10 | 15 | 66.7 | 23 | 46 | 69 | 17 | 15 | 10 | 6 | 86 | -85 |
| 2017-18 | 32 | B1 | 三遠 | 32 | 121 | 35 | 12 | 18 | 66.7 | 1 | 1 | 100.0 | 10 | 16 | 62.5 | 4 | 15 | 19 | 4 | 4 | 1 | 0 | 28 | -9 |
| 2018-19 | 33 | B1 | 富山 | 33 | 137 | 30 | 10 | 22 | 45.5 | 1 | 7 | 14.3 | 9 | 12 | 75.0 | 5 | 17 | 22 | 9 | 11 | 2 | 2 | 28 | -20 |
| 2019-20 | 34 | B3 | 岡山 | 10 | 245 | 65 | 23 | 47 | 48.9 | 5 | 14 | 35.7 | 14 | 31 | 45.2 | 16 | 28 | 44 | 23 | 17 | 4 | 0 | 29 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 31 | B1 | 富山 | 47 | 8.7 | 2.1 | 0.8 | 1.9 | 42.2 | 0.2 | 0.8 | 28.9 | 0.2 | 0.3 | 66.7 | 0.5 | 1.0 | 1.5 | 0.4 | 0.3 | 0.2 | 0.1 | 1.8 | -1.8 |
| 2017-18 | 32 | B1 | 三遠 | 32 | 3.8 | 1.1 | 0.4 | 0.6 | 66.7 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 0.3 | 0.5 | 62.5 | 0.1 | 0.5 | 0.6 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.9 | -0.3 |
| 2018-19 | 33 | B1 | 富山 | 33 | 4.2 | 0.9 | 0.3 | 0.7 | 45.5 | 0.0 | 0.2 | 14.3 | 0.3 | 0.4 | 75.0 | 0.2 | 0.5 | 0.7 | 0.3 | 0.3 | 0.1 | 0.1 | 0.8 | -0.6 |
| 2019-20 | 34 | B3 | 岡山 | 10 | 24.4 | 6.5 | 2.3 | 4.7 | 48.9 | 0.5 | 1.4 | 35.7 | 1.4 | 3.1 | 45.2 | 1.6 | 2.8 | 4.4 | 2.3 | 1.7 | 0.4 | 0.0 | 2.9 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 31 | B1 | 富山 | 47 | 8.6 | 3.4 | 7.9 | 42.2 | 1.0 | 3.4 | 28.9 | 0.9 | 1.3 | 66.7 | 2.0 | 4.1 | 6.1 | 1.5 | 1.3 | 0.9 | 0.5 | 7.6 | -7.5 |
| 2017-18 | 32 | B1 | 三遠 | 32 | 10.4 | 3.6 | 5.3 | 66.7 | 0.3 | 0.3 | 100.0 | 3.0 | 4.7 | 62.5 | 1.2 | 4.4 | 5.6 | 1.2 | 1.2 | 0.3 | 0.0 | 8.3 | -2.7 |
| 2018-19 | 33 | B1 | 富山 | 33 | 7.9 | 2.6 | 5.8 | 45.5 | 0.3 | 1.8 | 14.3 | 2.4 | 3.2 | 75.0 | 1.3 | 4.5 | 5.8 | 2.4 | 2.9 | 0.5 | 0.5 | 7.4 | -5.3 |
| 2019-20 | 34 | B3 | 岡山 | 10 | 9.6 | 3.4 | 6.9 | 48.9 | 0.7 | 2.1 | 35.7 | 2.1 | 4.6 | 45.2 | 2.4 | 4.1 | 6.5 | 3.4 | 2.5 | 0.6 | 0.0 | 4.3 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 31 | B1 | 富山 | 46 | 12.5 | 4.9 | 11.9 | 41.6 | 1.3 | 4.9 | 27.0 | 1.3 | 2.0 | 66.7 | 2.9 | 6.0 | 8.9 | 2.3 | 2.0 | 1.3 | 0.8 | 9.5 | -10.9 |
| 2017-18 | 32 | B1 | 三遠 | 31 | 16.6 | 5.5 | 8.8 | 62.5 | 0.6 | 0.6 | 100.0 | 5.0 | 7.7 | 64.3 | 2.2 | 6.6 | 8.8 | 2.2 | 1.7 | 0.0 | 0.0 | 11.0 | -5.5 |
| 2018-19 | 33 | B1 | 富山 | 32 | 9.5 | 3.2 | 8.5 | 37.5 | 0.5 | 3.2 | 16.7 | 2.6 | 3.2 | 83.3 | 1.6 | 5.8 | 7.4 | 3.2 | 4.2 | 1.1 | 0.5 | 9.5 | -16.4 |
| 2019-20 | 34 | B3 | 岡山 | 10 | 14.3 | 5.0 | 10.3 | 48.9 | 1.1 | 3.1 | 35.7 | 3.1 | 6.8 | 45.2 | 3.5 | 6.1 | 9.6 | 5.0 | 3.7 | 0.9 | 0.0 | 5.5 | +1.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 31 | B1 | 富山 | 46 | 408 | -1.06 | -0.04 | -1.02 | +0.001 | 0.000 | -0.001 | -1.76 | -0.80 | +0.96 | -0.36 | -0.37 | -0.73 |
| 2017-18 | 32 | B1 | 三遠 | 31 | 121 | +0.07 | -0.17 | +0.24 | 0.000 | -0.002 | -0.002 | -0.25 | -0.72 | -0.47 | +0.17 | -0.32 | -0.15 |
| 2018-19 | 33 | B1 | 富山 | 32 | 137 | -0.70 | -0.42 | -0.27 | -0.005 | -0.002 | +0.003 | -0.37 | -0.15 | +0.22 | -0.16 | +0.13 | -0.03 |
| 2019-20 | 34 | B3 | 岡山 | 10 | 244 | -0.31 | -0.62 | +0.32 | -0.004 | -0.007 | -0.003 | +0.53 | +0.06 | -0.46 | +0.55 | +0.05 | +0.60 |