| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 35 | B3 | 東京CR | 30 | 12.2 | 2.6 | 1.0 | 3.4 | 29.7 | 0.5 | 2.0 | 26.7 | 0.1 | 0.1 | 100.0 | 0.2 | 1.6 | 1.7 | 0.5 | 0.4 | 0.5 | 0.1 | 1.6 | 0.0 |
| 2017-18 | 36 | B3 | 埼玉 | 24 | 5.1 | 2.0 | 0.7 | 1.9 | 37.8 | 0.5 | 1.5 | 36.1 | 0.1 | 0.1 | 100.0 | 0.1 | 0.6 | 0.7 | 0.1 | 0.1 | 0.3 | 0.0 | 0.8 | 0.0 |
| 2018-19 | 37 | B3 | 埼玉 | 5 | 2.0 | 1.0 | 0.2 | 1.0 | 20.0 | 0.2 | 0.8 | 25.0 | 0.4 | 0.4 | 100.0 | 0.4 | 0.2 | 0.6 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 0.0 |
| 2019-20 | 38 | B3 | 埼玉 | 5 | 1.9 | 1.2 | 0.4 | 0.6 | 66.7 | 0.4 | 0.6 | 66.7 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.6 | 0.6 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 0.0 | 0.4 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 35 | B3 | 東京CR | 30 | 7.8 | 3.0 | 9.9 | 29.7 | 1.6 | 5.9 | 26.7 | 0.3 | 0.3 | 100.0 | 0.5 | 4.6 | 5.1 | 1.4 | 1.3 | 1.4 | 0.4 | 4.8 | 0.0 |
| 2017-18 | 36 | B3 | 埼玉 | 24 | 14.4 | 5.0 | 13.2 | 37.8 | 3.8 | 10.6 | 36.1 | 0.6 | 0.6 | 100.0 | 0.6 | 4.4 | 5.0 | 0.9 | 0.9 | 2.1 | 0.0 | 5.9 | 0.0 |
| 2018-19 | 37 | B3 | 埼玉 | 5 | 18.4 | 3.7 | 18.4 | 20.0 | 3.7 | 14.7 | 25.0 | 7.3 | 7.3 | 100.0 | 7.3 | 3.7 | 11.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.7 | 0.0 |
| 2019-20 | 38 | B3 | 埼玉 | 5 | 22.9 | 7.6 | 11.5 | 66.7 | 7.6 | 11.5 | 66.7 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 11.5 | 11.5 | 0.0 | 3.8 | 0.0 | 0.0 | 7.6 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 35 | B3 | 東京CR | 30 | 11.1 | 4.2 | 14.5 | 29.3 | 2.2 | 8.5 | 25.9 | 0.4 | 0.4 | 100.0 | 0.7 | 6.6 | 7.3 | 2.0 | 1.9 | 2.0 | 0.6 | 7.0 | -8.2 |
| 2017-18 | 36 | B3 | 埼玉 | 23 | 18.6 | 6.3 | 18.1 | 35.0 | 5.0 | 14.5 | 34.4 | 0.9 | 0.9 | 100.0 | 0.9 | 5.0 | 5.9 | 1.4 | 1.4 | 3.2 | 0.0 | 8.1 | -0.9 |
| 2018-19 | 37 | B3 | 埼玉 | 1 | 0.0 | 0.0 | 14.3 | 0.0 | 0.0 | 14.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | +14.3 |
| 2019-20 | 38 | B3 | 埼玉 | 3 | 0.0 | 0.0 | 6.2 | 0.0 | 0.0 | 6.2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 12.5 | 12.5 | 0.0 | 6.2 | 0.0 | 0.0 | 12.5 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 35 | B3 | 東京CR | 30 | 366 | -1.26 | -1.17 | -0.09 | -0.012 | -0.009 | +0.003 | +0.29 | -0.56 | -0.84 | -0.02 | +0.21 | +0.19 |
| 2017-18 | 36 | B3 | 埼玉 | 23 | 123 | -0.40 | -0.22 | -0.18 | -0.010 | -0.006 | +0.003 | -0.58 | -0.07 | +0.51 | +0.50 | -0.23 | +0.28 |
| 2018-19 | 37 | B3 | 埼玉 | 1 | 10 | -0.03 | -0.07 | +0.03 | +0.002 | 0.000 | -0.001 | -0.23 | -0.07 | +0.16 | +0.08 | +0.03 | +0.11 |
| 2019-20 | 38 | B3 | 埼玉 | 3 | 9 | +0.11 | +0.13 | -0.02 | -0.003 | +0.002 | +0.005 | +0.06 | -0.08 | -0.14 | +0.13 | -0.03 | +0.10 |