| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 33 | B2 | 群馬 | 60 | 1365 | 780 | 282 | 548 | 51.5 | 0 | 3 | 0.0 | 216 | 318 | 67.9 | 184 | 337 | 521 | 87 | 129 | 51 | 109 | 165 | +337 |
| 2017-18 | 34 | B2 | 香川 | 60 | 882 | 462 | 162 | 343 | 47.2 | 0 | 1 | 0.0 | 138 | 192 | 71.9 | 116 | 194 | 310 | 62 | 87 | 50 | 67 | 139 | +3 |
| 2018-19 | 35 | B2 | 群馬 | 59 | 1865 | 927 | 338 | 644 | 52.5 | 0 | 0 | - | 251 | 351 | 71.5 | 236 | 401 | 637 | 184 | 140 | 80 | 104 | 187 | +596 |
| 2019-20 | 36 | B2 | 群馬 | 39 | 1123 | 504 | 187 | 371 | 50.4 | 0 | 2 | 0.0 | 130 | 199 | 65.3 | 118 | 250 | 368 | 103 | 95 | 48 | 46 | 122 | +195 |
| 2020-21 | 37 | B2 | 茨城 | 57 | 789 | 315 | 121 | 231 | 52.4 | 0 | 0 | - | 73 | 97 | 75.3 | 90 | 151 | 241 | 46 | 64 | 38 | 26 | 152 | +165 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 33 | B2 | 群馬 | 60 | 22.8 | 13.0 | 4.7 | 9.1 | 51.5 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 3.6 | 5.3 | 67.9 | 3.1 | 5.6 | 8.7 | 1.4 | 2.1 | 0.8 | 1.8 | 2.8 | +5.6 |
| 2017-18 | 34 | B2 | 香川 | 60 | 14.7 | 7.7 | 2.7 | 5.7 | 47.2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.3 | 3.2 | 71.9 | 1.9 | 3.2 | 5.2 | 1.0 | 1.4 | 0.8 | 1.1 | 2.3 | +0.1 |
| 2018-19 | 35 | B2 | 群馬 | 59 | 31.6 | 15.7 | 5.7 | 10.9 | 52.5 | 0.0 | 0.0 | - | 4.3 | 5.9 | 71.5 | 4.0 | 6.8 | 10.8 | 3.1 | 2.4 | 1.4 | 1.8 | 3.2 | +10.1 |
| 2019-20 | 36 | B2 | 群馬 | 39 | 28.8 | 12.9 | 4.8 | 9.5 | 50.4 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 3.3 | 5.1 | 65.3 | 3.0 | 6.4 | 9.4 | 2.6 | 2.4 | 1.2 | 1.2 | 3.1 | +5.0 |
| 2020-21 | 37 | B2 | 茨城 | 57 | 13.8 | 5.5 | 2.1 | 4.1 | 52.4 | 0.0 | 0.0 | - | 1.3 | 1.7 | 75.3 | 1.6 | 2.6 | 4.2 | 0.8 | 1.1 | 0.7 | 0.5 | 2.7 | +2.9 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 33 | B2 | 群馬 | 60 | 20.6 | 7.4 | 14.4 | 51.5 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 5.7 | 8.4 | 67.9 | 4.9 | 8.9 | 13.7 | 2.3 | 3.4 | 1.3 | 2.9 | 4.4 | +8.9 |
| 2017-18 | 34 | B2 | 香川 | 60 | 18.8 | 6.6 | 14.0 | 47.2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.6 | 7.8 | 71.9 | 4.7 | 7.9 | 12.6 | 2.5 | 3.5 | 2.0 | 2.7 | 5.7 | +0.1 |
| 2018-19 | 35 | B2 | 群馬 | 59 | 17.9 | 6.5 | 12.4 | 52.5 | 0.0 | 0.0 | - | 4.8 | 6.8 | 71.5 | 4.6 | 7.7 | 12.3 | 3.6 | 2.7 | 1.5 | 2.0 | 3.6 | +11.5 |
| 2019-20 | 36 | B2 | 群馬 | 39 | 16.2 | 6.0 | 11.9 | 50.4 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 4.2 | 6.4 | 65.3 | 3.8 | 8.0 | 11.8 | 3.3 | 3.0 | 1.5 | 1.5 | 3.9 | +6.3 |
| 2020-21 | 37 | B2 | 茨城 | 57 | 14.4 | 5.5 | 10.5 | 52.4 | 0.0 | 0.0 | - | 3.3 | 4.4 | 75.3 | 4.1 | 6.9 | 11.0 | 2.1 | 2.9 | 1.7 | 1.2 | 6.9 | +7.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 33 | B2 | 群馬 | 60 | 31.4 | 11.3 | 22.0 | 51.5 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 8.7 | 12.8 | 67.9 | 7.4 | 13.5 | 20.9 | 3.5 | 5.2 | 2.1 | 4.4 | 5.8 | +13.3 |
| 2017-18 | 34 | B2 | 香川 | 60 | 28.9 | 10.2 | 21.3 | 47.7 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 8.5 | 11.8 | 72.3 | 7.2 | 11.8 | 19.0 | 3.9 | 5.4 | 2.8 | 4.2 | 7.4 | -0.7 |
| 2018-19 | 35 | B2 | 群馬 | 59 | 27.9 | 10.2 | 19.3 | 52.6 | 0.0 | 0.0 | - | 7.5 | 10.5 | 71.5 | 7.1 | 12.0 | 19.1 | 5.5 | 4.2 | 2.4 | 3.1 | 4.8 | +17.8 |
| 2019-20 | 36 | B2 | 群馬 | 39 | 25.1 | 9.3 | 18.4 | 50.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.5 | 9.9 | 65.3 | 5.9 | 12.5 | 18.3 | 5.1 | 4.7 | 2.4 | 2.3 | 5.1 | +9.6 |
| 2020-21 | 37 | B2 | 茨城 | 57 | 21.4 | 8.4 | 16.0 | 52.3 | 0.0 | 0.0 | - | 4.7 | 6.1 | 75.9 | 6.4 | 10.0 | 16.4 | 3.2 | 4.4 | 2.7 | 1.6 | 9.6 | +11.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 33 | B2 | 群馬 | 60 | 1365 | 51.5 | 1.132 | 0.0 | 0.6 | 28.3 | 4.4 | 12.5 | 0.68 | 0.44 | 14.8 | 24.9 | 3.2 | 7.9 |
| 2017-18 | 34 | B2 | 香川 | 60 | 882 | 47.7 | 1.082 | 0.0 | 0.6 | 26.7 | 4.5 | 13.8 | 0.73 | 0.52 | 14.2 | 23.5 | 4.6 | 8.3 |
| 2018-19 | 35 | B2 | 群馬 | 59 | 1865 | 52.6 | 1.168 | 0.0 | 0.5 | 23.9 | 3.6 | 15.0 | 1.32 | 0.63 | 14.6 | 25.1 | 3.6 | 6.0 |
| 2019-20 | 36 | B2 | 群馬 | 39 | 1123 | 50.5 | 1.108 | 0.0 | 0.5 | 23.3 | 4.0 | 14.2 | 1.07 | 0.61 | 12.1 | 26.2 | 3.4 | 4.5 |
| 2020-21 | 37 | B2 | 茨城 | 57 | 789 | 52.3 | 1.133 | 0.0 | 0.4 | 20.6 | 3.9 | 7.9 | 0.72 | 0.38 | 14.4 | 23.2 | 4.3 | 3.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 33 | B2 | 群馬 | 60 | 1365 | +4.13 | +0.15 | +3.98 | +0.048 | -0.001 | -0.049 | +2.23 | +1.76 | -0.46 | +0.87 | +0.53 | +1.40 |
| 2017-18 | 34 | B2 | 香川 | 60 | 882 | +1.48 | -1.01 | +2.49 | +0.024 | -0.013 | -0.037 | +3.04 | +3.24 | +0.21 | +0.22 | +0.81 | +1.03 |
| 2018-19 | 35 | B2 | 群馬 | 59 | 1865 | +5.38 | +2.71 | +2.67 | +0.038 | +0.016 | -0.022 | +1.98 | +2.30 | +0.32 | +1.52 | -0.07 | +1.45 |
| 2019-20 | 36 | B2 | 群馬 | 39 | 1123 | +2.10 | +0.62 | +1.47 | +0.005 | -0.001 | -0.006 | +3.22 | +2.25 | -0.97 | +0.76 | +0.16 | +0.92 |
| 2020-21 | 37 | B2 | 茨城 | 57 | 789 | +1.34 | +0.73 | +0.62 | -0.004 | +0.013 | +0.017 | +1.40 | +0.90 | -0.49 | +2.14 | +0.17 | +2.30 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 33 | B2 | 群馬 | 5.0 | 60 | 1365 | +0.02 | +1.72 | +1.73 | +0.18 | +5.14 | +5.32 | +7.09 |
| 2017-18 | 34 | B2 | 香川 | 4.9 | 60 | 882 | -1.27 | +1.54 | +0.27 | -1.21 | +3.81 | +2.61 | +3.03 |
| 2018-19 | 35 | B2 | 群馬 | 5.0 | 59 | 1865 | +0.05 | +2.77 | +2.82 | +1.02 | +4.11 | +5.13 | +8.85 |
| 2019-20 | 36 | B2 | 群馬 | 5.0 | 39 | 1123 | -1.35 | +1.28 | -0.07 | -1.31 | +2.22 | +0.91 | +2.60 |
| 2020-21 | 37 | B2 | 茨城 | 4.9 | 57 | 789 | -1.70 | +0.06 | -1.64 | -0.85 | +0.61 | -0.24 | +1.25 |