| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 29 | B2 | 青森 | 58 | 780 | 276 | 97 | 264 | 36.7 | 63 | 179 | 35.2 | 19 | 21 | 90.5 | 15 | 38 | 53 | 64 | 69 | 33 | 2 | 59 | -278 |
| 2022-23 | 31 | B2 | 青森 | 37 | 143 | 78 | 30 | 81 | 37.0 | 18 | 57 | 31.6 | 0 | 2 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 14 | 5 | 4 | 0 | 19 | -10 |
| 2023-24 | 32 | B2 | 青森 | 14 | 83 | 51 | 18 | 40 | 45.0 | 15 | 32 | 46.9 | 0 | 0 | - | 2 | 0 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5 | -18 |
| 2024-25 | 33 | B2 | 青森 | 54 | 539 | 241 | 88 | 203 | 43.3 | 52 | 135 | 38.5 | 13 | 20 | 65.0 | 6 | 23 | 29 | 29 | 14 | 8 | 1 | 59 | -119 |
| 2025-26 | 34 | B2 | 青森 | 60 | 966 | 326 | 117 | 300 | 39.0 | 81 | 219 | 37.0 | 11 | 17 | 64.7 | 21 | 37 | 58 | 60 | 28 | 27 | 3 | 91 | -296 |
| 2026-27 | 35 | B.ONE | 青森 | 8 | 171 | 50 | 17 | 50 | 34.0 | 15 | 42 | 35.7 | 1 | 1 | 100.0 | 2 | 4 | 6 | 5 | 9 | 4 | 0 | 22 | -42 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 29 | B2 | 青森 | 58 | 13.4 | 4.8 | 1.7 | 4.6 | 36.7 | 1.1 | 3.1 | 35.2 | 0.3 | 0.4 | 90.5 | 0.3 | 0.7 | 0.9 | 1.1 | 1.2 | 0.6 | 0.0 | 1.0 | -4.8 |
| 2022-23 | 31 | B2 | 青森 | 37 | 3.9 | 2.1 | 0.8 | 2.2 | 37.0 | 0.5 | 1.5 | 31.6 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 0.4 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.5 | -0.3 |
| 2023-24 | 32 | B2 | 青森 | 14 | 5.9 | 3.6 | 1.3 | 2.9 | 45.0 | 1.1 | 2.3 | 46.9 | 0.0 | 0.0 | - | 0.1 | 0.0 | 0.1 | 0.3 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.4 | -1.3 |
| 2024-25 | 33 | B2 | 青森 | 54 | 10.0 | 4.5 | 1.6 | 3.8 | 43.3 | 1.0 | 2.5 | 38.5 | 0.2 | 0.4 | 65.0 | 0.1 | 0.4 | 0.5 | 0.5 | 0.3 | 0.1 | 0.0 | 1.1 | -2.2 |
| 2025-26 | 34 | B2 | 青森 | 60 | 16.1 | 5.4 | 1.9 | 5.0 | 39.0 | 1.4 | 3.6 | 37.0 | 0.2 | 0.3 | 64.7 | 0.3 | 0.6 | 1.0 | 1.0 | 0.5 | 0.5 | 0.1 | 1.5 | -4.9 |
| 2026-27 | 35 | B.ONE | 青森 | 8 | 21.4 | 6.2 | 2.1 | 6.2 | 34.0 | 1.9 | 5.2 | 35.7 | 0.1 | 0.1 | 100.0 | 0.2 | 0.5 | 0.8 | 0.6 | 1.1 | 0.5 | 0.0 | 2.8 | -5.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 29 | B2 | 青森 | 58 | 12.7 | 4.5 | 12.2 | 36.7 | 2.9 | 8.3 | 35.2 | 0.9 | 1.0 | 90.5 | 0.7 | 1.8 | 2.4 | 3.0 | 3.2 | 1.5 | 0.1 | 2.7 | -12.8 |
| 2022-23 | 31 | B2 | 青森 | 37 | 19.6 | 7.5 | 20.4 | 37.0 | 4.5 | 14.3 | 31.6 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.3 | 1.0 | 1.3 | 3.5 | 1.3 | 1.0 | 0.0 | 4.8 | -2.5 |
| 2023-24 | 32 | B2 | 青森 | 14 | 22.1 | 7.8 | 17.4 | 45.0 | 6.5 | 13.9 | 46.9 | 0.0 | 0.0 | - | 0.9 | 0.0 | 0.9 | 1.7 | 0.4 | 0.4 | 0.0 | 2.2 | -7.8 |
| 2024-25 | 33 | B2 | 青森 | 54 | 16.1 | 5.9 | 13.6 | 43.3 | 3.5 | 9.0 | 38.5 | 0.9 | 1.3 | 65.0 | 0.4 | 1.5 | 1.9 | 1.9 | 0.9 | 0.5 | 0.1 | 3.9 | -7.9 |
| 2025-26 | 34 | B2 | 青森 | 60 | 12.2 | 4.4 | 11.2 | 39.0 | 3.0 | 8.2 | 37.0 | 0.4 | 0.6 | 64.7 | 0.8 | 1.4 | 2.2 | 2.2 | 1.0 | 1.0 | 0.1 | 3.4 | -11.0 |
| 2026-27 | 35 | B.ONE | 青森 | 8 | 10.5 | 3.6 | 10.5 | 34.0 | 3.2 | 8.8 | 35.7 | 0.2 | 0.2 | 100.0 | 0.4 | 0.8 | 1.3 | 1.1 | 1.9 | 0.8 | 0.0 | 4.6 | -8.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 29 | B2 | 青森 | 58 | 18.5 | 6.5 | 17.4 | 37.6 | 4.2 | 11.8 | 35.8 | 1.2 | 1.4 | 89.5 | 1.1 | 2.7 | 3.7 | 4.1 | 4.6 | 2.0 | 0.1 | 3.2 | -20.4 |
| 2022-23 | 31 | B2 | 青森 | 36 | 26.5 | 9.9 | 30.0 | 32.8 | 6.7 | 22.0 | 30.6 | 0.0 | 0.9 | 0.0 | 0.0 | 0.9 | 0.9 | 4.9 | 1.3 | 1.3 | 0.0 | 5.8 | -5.4 |
| 2023-24 | 32 | B2 | 青森 | 14 | 34.4 | 12.2 | 27.5 | 44.4 | 9.9 | 22.9 | 43.3 | 0.0 | 0.0 | - | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 3.1 | 0.8 | 0.8 | 0.0 | 3.8 | -14.5 |
| 2024-25 | 33 | B2 | 青森 | 54 | 22.5 | 8.2 | 18.5 | 44.5 | 4.8 | 12.0 | 40.3 | 1.3 | 1.9 | 65.0 | 0.6 | 2.0 | 2.6 | 2.8 | 1.3 | 0.8 | 0.1 | 5.7 | -10.9 |
| 2025-26 | 34 | B2 | 青森 | 60 | 17.7 | 6.3 | 16.3 | 38.8 | 4.5 | 12.0 | 37.4 | 0.6 | 0.9 | 68.8 | 1.1 | 2.0 | 3.1 | 3.1 | 1.6 | 1.5 | 0.2 | 4.9 | -17.4 |
| 2026-27 | 35 | B.ONE | 青森 | 8 | 15.2 | 5.2 | 14.6 | 35.4 | 4.6 | 12.5 | 36.6 | 0.3 | 0.3 | 100.0 | 0.6 | 1.2 | 1.8 | 1.5 | 2.7 | 1.2 | 0.0 | 6.4 | -12.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 29 | B2 | 青森 | 58 | 780 | 49.8 | 1.036 | 0.7 | 0.1 | 19.8 | 4.0 | 12.3 | 0.89 | 0.62 | 2.3 | 5.9 | 3.6 | 0.2 |
| 2022-23 | 31 | B2 | 青森 | 36 | 143 | 44.0 | 0.881 | 0.7 | 0.0 | 26.4 | 1.1 | 14.9 | 3.67 | 0.56 | 0.0 | 2.2 | 3.3 | 0.0 |
| 2023-24 | 32 | B2 | 青森 | 14 | 83 | 62.5 | 1.250 | 0.8 | 0.0 | 25.2 | 0.7 | 8.5 | 4.00 | 0.34 | 3.1 | 0.0 | 1.3 | 0.0 |
| 2024-25 | 33 | B2 | 青森 | 54 | 539 | 57.6 | 1.171 | 0.6 | 0.1 | 18.1 | 1.1 | 8.1 | 2.23 | 0.45 | 1.2 | 4.6 | 1.4 | 0.2 |
| 2025-26 | 34 | B2 | 青森 | 60 | 966 | 52.6 | 1.064 | 0.7 | 0.1 | 15.9 | 1.4 | 8.9 | 2.00 | 0.56 | 2.1 | 4.5 | 2.5 | 0.3 |
| 2026-27 | 35 | B.ONE | 青森 | 8 | 171 | 51.0 | 1.042 | 0.9 | 0.0 | 15.2 | 2.4 | 3.8 | 0.56 | 0.25 | 1.4 | 2.5 | 1.9 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 31 | B2 | 青森 | 36 | 143 | 0.881 | 100.0% | 1.5% | 20.0% | 7.5% | 41.7% | 17.9% | 29.3% | 61.2% | 37.5% | 11.9% | 0.0% | 0.0% |
| 2023-24 | 32 | B2 | 青森 | 14 | 83 | 1.250 | - | 0.0% | 50.0% | 5.6% | 50.0% | 11.1% | 47.6% | 58.3% | 33.3% | 25.0% | - | 0.0% |
| 2024-25 | 33 | B2 | 青森 | 54 | 539 | 1.171 | 85.7% | 3.5% | 40.0% | 17.6% | 60.0% | 12.6% | 41.4% | 49.7% | 36.0% | 12.6% | 65.0% | 4.0% |
| 2025-26 | 34 | B2 | 青森 | 60 | 966 | 1.064 | 50.0% | 2.0% | 47.1% | 11.4% | 37.8% | 12.4% | 34.5% | 57.4% | 48.8% | 14.4% | 68.8% | 2.3% |
| 2026-27 | 35 | B.ONE | 青森 | 8 | 171 | 1.042 | 50.0% | 4.2% | 0.0% | 2.1% | 25.0% | 8.3% | 34.6% | 54.2% | 40.0% | 31.2% | 100.0% | 0.0% |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 29 | B2 | 青森 | 58 | 780 | -2.09 | -1.70 | -0.40 | -0.003 | -0.014 | -0.011 | -0.52 | -0.23 | +0.29 | -0.78 | +0.35 | -0.44 |
| 2022-23 | 31 | B2 | 青森 | 36 | 143 | -0.52 | -0.25 | -0.27 | -0.018 | -0.003 | +0.014 | -0.27 | +0.10 | +0.36 | +0.61 | +0.06 | +0.67 |
| 2023-24 | 32 | B2 | 青森 | 14 | 83 | -0.56 | +0.15 | -0.70 | -0.007 | 0.000 | +0.008 | -1.00 | -0.15 | +0.84 | +0.36 | -0.18 | +0.19 |
| 2024-25 | 33 | B2 | 青森 | 54 | 539 | -1.68 | -0.72 | -0.96 | -0.004 | -0.001 | +0.003 | -3.57 | -1.64 | +1.94 | +0.15 | -0.26 | -0.11 |
| 2025-26 | 34 | B2 | 青森 | 60 | 966 | -2.27 | -0.68 | -1.59 | -0.042 | -0.009 | +0.034 | -1.20 | -0.85 | +0.35 | 0.00 | -0.36 | -0.37 |
| 2026-27 | 35 | B.ONE | 青森 | 8 | 171 | -0.75 | -0.36 | -0.39 | +0.001 | +0.004 | +0.003 | -0.73 | -0.37 | +0.36 | -0.59 | +0.40 | -0.18 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 29 | B2 | 青森 | 2.0 | 58 | 780 | -1.41 | -0.73 | -2.14 | -2.19 | -0.77 | -2.96 | +0.01 |
| 2022-23 | 31 | B2 | 青森 | 1.6 | 36 | 143 | +1.17 | -1.08 | +0.09 | +0.85 | -1.34 | -0.49 | +0.21 |
| 2023-24 | 32 | B2 | 青森 | 1.9 | 14 | 83 | +1.95 | -0.31 | +1.64 | +1.99 | -1.04 | +0.95 | +0.18 |
| 2024-25 | 33 | B2 | 青森 | 2.4 | 54 | 539 | +0.86 | -1.36 | -0.50 | +0.23 | -2.11 | -1.89 | +0.35 |
| 2025-26 | 34 | B2 | 青森 | 2.3 | 60 | 966 | +0.01 | -0.87 | -0.86 | +0.01 | -2.32 | -2.32 | +0.39 |
| 2026-27 | 35 | B.ONE | 青森 | 2.2 | 8 | 171 | -1.77 | -1.86 | -3.63 | -1.80 | -2.06 | -3.86 | -0.08 |