| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 23 | B2 | 愛媛 | 47 | 388 | 119 | 42 | 97 | 43.3 | 9 | 33 | 27.3 | 26 | 33 | 78.8 | 6 | 23 | 29 | 6 | 27 | 9 | 0 | 66 | -127 |
| 2021-22 | 24 | B3 | 横浜EX | 42 | 744 | 300 | 95 | 257 | 37.0 | 45 | 153 | 29.4 | 65 | 77 | 84.4 | 11 | 50 | 61 | 31 | 24 | 16 | 1 | 79 | 0 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 横浜EX | 51 | 737 | 255 | 95 | 238 | 39.9 | 41 | 148 | 27.7 | 24 | 32 | 75.0 | 16 | 59 | 75 | 19 | 34 | 19 | 4 | 82 | 0 |
| 2023-24 | 26 | B2 | 岩手 | 40 | 238 | 57 | 22 | 72 | 30.6 | 10 | 40 | 25.0 | 3 | 3 | 100.0 | 7 | 18 | 25 | 6 | 7 | 6 | 2 | 25 | -82 |
| 2024-25 | 27 | B3 | 徳島 | 41 | 526 | 113 | 42 | 122 | 34.4 | 17 | 67 | 25.4 | 12 | 19 | 63.2 | 24 | 43 | 67 | 15 | 19 | 11 | 3 | 76 | 0 |
| 2025-26 | 28 | B3 | 立川 | 41 | 513 | 144 | 55 | 126 | 43.7 | 19 | 63 | 30.2 | 15 | 20 | 75.0 | 13 | 46 | 59 | 20 | 16 | 6 | 5 | 73 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 23 | B2 | 愛媛 | 47 | 8.3 | 2.5 | 0.9 | 2.1 | 43.3 | 0.2 | 0.7 | 27.3 | 0.6 | 0.7 | 78.8 | 0.1 | 0.5 | 0.6 | 0.1 | 0.6 | 0.2 | 0.0 | 1.4 | -2.7 |
| 2021-22 | 24 | B3 | 横浜EX | 42 | 17.7 | 7.1 | 2.3 | 6.1 | 37.0 | 1.1 | 3.6 | 29.4 | 1.5 | 1.8 | 84.4 | 0.3 | 1.2 | 1.5 | 0.7 | 0.6 | 0.4 | 0.0 | 1.9 | 0.0 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 横浜EX | 51 | 14.5 | 5.0 | 1.9 | 4.7 | 39.9 | 0.8 | 2.9 | 27.7 | 0.5 | 0.6 | 75.0 | 0.3 | 1.2 | 1.5 | 0.4 | 0.7 | 0.4 | 0.1 | 1.6 | 0.0 |
| 2023-24 | 26 | B2 | 岩手 | 40 | 5.9 | 1.4 | 0.6 | 1.8 | 30.6 | 0.2 | 1.0 | 25.0 | 0.1 | 0.1 | 100.0 | 0.2 | 0.5 | 0.6 | 0.1 | 0.2 | 0.1 | 0.1 | 0.6 | -2.0 |
| 2024-25 | 27 | B3 | 徳島 | 41 | 12.8 | 2.8 | 1.0 | 3.0 | 34.4 | 0.4 | 1.6 | 25.4 | 0.3 | 0.5 | 63.2 | 0.6 | 1.0 | 1.6 | 0.4 | 0.5 | 0.3 | 0.1 | 1.9 | 0.0 |
| 2025-26 | 28 | B3 | 立川 | 41 | 12.5 | 3.5 | 1.3 | 3.1 | 43.7 | 0.5 | 1.5 | 30.2 | 0.4 | 0.5 | 75.0 | 0.3 | 1.1 | 1.4 | 0.5 | 0.4 | 0.1 | 0.1 | 1.8 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 23 | B2 | 愛媛 | 47 | 11.0 | 3.9 | 9.0 | 43.3 | 0.8 | 3.1 | 27.3 | 2.4 | 3.1 | 78.8 | 0.6 | 2.1 | 2.7 | 0.6 | 2.5 | 0.8 | 0.0 | 6.1 | -11.8 |
| 2021-22 | 24 | B3 | 横浜EX | 42 | 14.5 | 4.6 | 12.4 | 37.0 | 2.2 | 7.4 | 29.4 | 3.1 | 3.7 | 84.4 | 0.5 | 2.4 | 3.0 | 1.5 | 1.2 | 0.8 | 0.0 | 3.8 | 0.0 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 横浜EX | 51 | 12.5 | 4.6 | 11.6 | 39.9 | 2.0 | 7.2 | 27.7 | 1.2 | 1.6 | 75.0 | 0.8 | 2.9 | 3.7 | 0.9 | 1.7 | 0.9 | 0.2 | 4.0 | 0.0 |
| 2023-24 | 26 | B2 | 岩手 | 40 | 8.6 | 3.3 | 10.9 | 30.6 | 1.5 | 6.1 | 25.0 | 0.5 | 0.5 | 100.0 | 1.1 | 2.7 | 3.8 | 0.9 | 1.1 | 0.9 | 0.3 | 3.8 | -12.4 |
| 2024-25 | 27 | B3 | 徳島 | 41 | 7.7 | 2.9 | 8.4 | 34.4 | 1.2 | 4.6 | 25.4 | 0.8 | 1.3 | 63.2 | 1.6 | 2.9 | 4.6 | 1.0 | 1.3 | 0.8 | 0.2 | 5.2 | 0.0 |
| 2025-26 | 28 | B3 | 立川 | 41 | 10.1 | 3.9 | 8.8 | 43.7 | 1.3 | 4.4 | 30.2 | 1.1 | 1.4 | 75.0 | 0.9 | 3.2 | 4.1 | 1.4 | 1.1 | 0.4 | 0.4 | 5.1 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 23 | B2 | 愛媛 | 46 | 14.4 | 5.1 | 12.5 | 40.9 | 1.1 | 4.4 | 25.8 | 3.0 | 3.8 | 77.8 | 0.9 | 3.1 | 4.0 | 0.9 | 3.4 | 1.3 | 0.0 | 7.8 | -19.5 |
| 2021-22 | 24 | B3 | 横浜EX | 42 | 21.5 | 6.9 | 18.5 | 37.1 | 3.3 | 11.1 | 29.4 | 4.6 | 5.4 | 84.0 | 0.8 | 3.5 | 4.3 | 2.2 | 1.7 | 1.2 | 0.1 | 5.1 | +3.1 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 横浜EX | 51 | 17.4 | 6.4 | 15.6 | 41.3 | 2.9 | 9.6 | 30.4 | 1.6 | 2.1 | 75.9 | 1.1 | 4.2 | 5.3 | 1.3 | 2.4 | 1.2 | 0.3 | 5.5 | +12.1 |
| 2023-24 | 26 | B2 | 岩手 | 40 | 12.6 | 4.9 | 16.5 | 30.0 | 2.2 | 9.1 | 24.2 | 0.5 | 0.5 | 100.0 | 1.6 | 3.6 | 5.2 | 1.1 | 1.4 | 1.6 | 0.5 | 5.8 | -26.6 |
| 2024-25 | 27 | B3 | 徳島 | 41 | 11.9 | 4.4 | 12.2 | 35.7 | 1.9 | 6.8 | 27.4 | 1.3 | 2.1 | 63.2 | 2.6 | 4.5 | 7.1 | 1.6 | 2.1 | 1.0 | 0.3 | 7.4 | -10.2 |
| 2025-26 | 28 | B3 | 立川 | 41 | 14.6 | 5.6 | 12.8 | 43.7 | 1.9 | 6.4 | 30.2 | 1.5 | 2.0 | 75.0 | 1.3 | 4.7 | 6.0 | 1.9 | 1.6 | 0.6 | 0.5 | 7.0 | -1.4 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 23 | B2 | 愛媛 | 46 | 388 | 45.5 | 1.010 | 0.4 | 0.3 | 16.2 | 3.1 | 2.4 | 0.25 | 0.15 | 2.1 | 7.1 | 2.2 | 0.0 |
| 2021-22 | 24 | B3 | 横浜EX | 42 | 744 | 45.9 | 1.038 | 0.6 | 0.3 | 19.8 | 1.5 | 6.3 | 1.29 | 0.32 | 1.6 | 7.2 | 1.8 | 0.1 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 横浜EX | 51 | 737 | 50.7 | 1.052 | 0.6 | 0.1 | 16.8 | 2.1 | 3.2 | 0.55 | 0.19 | 2.6 | 8.1 | 1.9 | 0.5 |
| 2023-24 | 26 | B2 | 岩手 | 40 | 238 | 36.7 | 0.754 | 0.6 | 0.0 | 16.1 | 1.2 | 3.1 | 0.80 | 0.19 | 3.4 | 7.6 | 3.6 | 1.1 |
| 2024-25 | 27 | B3 | 徳島 | 41 | 526 | 43.3 | 0.908 | 0.6 | 0.2 | 13.0 | 1.8 | 4.2 | 0.79 | 0.32 | 5.4 | 8.7 | 1.4 | 0.6 |
| 2025-26 | 28 | B3 | 立川 | 41 | 513 | 51.2 | 1.059 | 0.5 | 0.2 | 13.6 | 1.4 | 4.5 | 1.19 | 0.33 | 2.9 | 9.7 | 0.8 | 0.9 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 23 | B2 | 愛媛 | 46 | 388 | -2.42 | -0.79 | -1.62 | -0.012 | +0.004 | +0.016 | -1.46 | -0.50 | +0.96 | -0.53 | +0.37 | -0.16 |
| 2021-22 | 24 | B3 | 横浜EX | 42 | 744 | +1.08 | +1.10 | -0.01 | +0.021 | +0.011 | -0.010 | -0.68 | -0.49 | +0.19 | -0.18 | -0.45 | -0.63 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 横浜EX | 51 | 737 | +1.14 | -0.04 | +1.17 | +0.038 | +0.005 | -0.033 | -1.00 | -0.70 | +0.29 | -0.70 | +0.14 | -0.56 |
| 2023-24 | 26 | B2 | 岩手 | 40 | 238 | -2.23 | -1.36 | -0.87 | -0.009 | -0.006 | +0.003 | -1.95 | -1.09 | +0.85 | -0.84 | +0.30 | -0.54 |
| 2024-25 | 27 | B3 | 徳島 | 41 | 525 | -1.60 | -0.29 | -1.30 | -0.018 | -0.009 | +0.009 | -0.53 | +0.52 | +1.05 | -0.45 | -0.11 | -0.56 |
| 2025-26 | 28 | B3 | 立川 | 41 | 513 | -1.84 | -0.19 | -1.65 | -0.033 | +0.001 | +0.033 | +0.11 | -0.01 | -0.11 | -0.60 | +0.12 | -0.48 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 23 | B2 | 愛媛 | 2.6 | 46 | 388 | -3.28 | -2.21 | -5.49 | -3.39 | -3.52 | -6.91 | -0.83 |
| 2021-22 | 24 | B3 | 横浜EX | 2.5 | 42 | 744 | -0.24 | -1.27 | -1.51 | +1.07 | -0.88 | +0.19 | +1.41 |
| 2022-23 | 25 | B3 | 横浜EX | 2.9 | 51 | 737 | -1.52 | -1.90 | -3.43 | -1.80 | -0.54 | -2.34 | +0.28 |
| 2023-24 | 26 | B2 | 岩手 | 2.9 | 40 | 238 | -2.41 | -0.88 | -3.28 | -3.38 | -1.66 | -5.04 | -0.27 |
| 2024-25 | 27 | B3 | 徳島 | 3.1 | 41 | 525 | -2.57 | -1.40 | -3.97 | -2.46 | -2.33 | -4.79 | -0.55 |
| 2025-26 | 28 | B3 | 立川 | 3.2 | 41 | 513 | -1.93 | -1.47 | -3.40 | -2.54 | -3.09 | -5.63 | -0.76 |