| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B1 | 栃木 | 3 | 6 | 8 | 3 | 5 | 60.0 | 2 | 4 | 50.0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | +6 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 茨城 | 45 | 194 | 61 | 22 | 68 | 32.4 | 17 | 56 | 30.4 | 0 | 0 | - | 5 | 6 | 11 | 3 | 5 | 1 | 0 | 22 | -38 |
| 2019-20 | 24 | B3 | 金沢 | 40 | 884 | 211 | 68 | 232 | 29.3 | 45 | 175 | 25.7 | 30 | 43 | 69.8 | 21 | 48 | 69 | 31 | 26 | 14 | 2 | 109 | 0 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 金沢 | 40 | 1047 | 330 | 118 | 344 | 34.3 | 62 | 190 | 32.6 | 32 | 42 | 76.2 | 31 | 85 | 116 | 55 | 46 | 26 | 2 | 103 | 0 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 金沢 | 45 | 1069 | 284 | 101 | 344 | 29.4 | 65 | 235 | 27.7 | 17 | 27 | 63.0 | 20 | 59 | 79 | 59 | 35 | 43 | 1 | 69 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B1 | 栃木 | 3 | 1.9 | 2.7 | 1.0 | 1.7 | 60.0 | 0.7 | 1.3 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.7 | 0.0 | 0.7 | +2.0 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 茨城 | 45 | 4.3 | 1.4 | 0.5 | 1.5 | 32.4 | 0.4 | 1.2 | 30.4 | 0.0 | 0.0 | - | 0.1 | 0.1 | 0.2 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | -0.8 |
| 2019-20 | 24 | B3 | 金沢 | 40 | 22.1 | 5.3 | 1.7 | 5.8 | 29.3 | 1.1 | 4.4 | 25.7 | 0.8 | 1.1 | 69.8 | 0.5 | 1.2 | 1.7 | 0.8 | 0.7 | 0.3 | 0.1 | 2.7 | 0.0 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 金沢 | 40 | 26.2 | 8.2 | 3.0 | 8.6 | 34.3 | 1.6 | 4.8 | 32.6 | 0.8 | 1.1 | 76.2 | 0.8 | 2.1 | 2.9 | 1.4 | 1.1 | 0.7 | 0.1 | 2.6 | 0.0 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 金沢 | 45 | 23.8 | 6.3 | 2.2 | 7.6 | 29.4 | 1.4 | 5.2 | 27.7 | 0.4 | 0.6 | 63.0 | 0.4 | 1.3 | 1.8 | 1.3 | 0.8 | 1.0 | 0.0 | 1.5 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B1 | 栃木 | 3 | 51.4 | 19.3 | 32.1 | 60.0 | 12.9 | 25.7 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 12.9 | 0.0 | 12.9 | +38.6 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 茨城 | 45 | 11.3 | 4.1 | 12.6 | 32.4 | 3.2 | 10.4 | 30.4 | 0.0 | 0.0 | - | 0.9 | 1.1 | 2.0 | 0.6 | 0.9 | 0.2 | 0.0 | 4.1 | -7.1 |
| 2019-20 | 24 | B3 | 金沢 | 40 | 8.6 | 2.8 | 9.4 | 29.3 | 1.8 | 7.1 | 25.7 | 1.2 | 1.8 | 69.8 | 0.9 | 2.0 | 2.8 | 1.3 | 1.1 | 0.6 | 0.1 | 4.4 | 0.0 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 金沢 | 40 | 11.3 | 4.1 | 11.8 | 34.3 | 2.1 | 6.5 | 32.6 | 1.1 | 1.4 | 76.2 | 1.1 | 2.9 | 4.0 | 1.9 | 1.6 | 0.9 | 0.1 | 3.5 | 0.0 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 金沢 | 45 | 9.6 | 3.4 | 11.6 | 29.4 | 2.2 | 7.9 | 27.7 | 0.6 | 0.9 | 63.0 | 0.7 | 2.0 | 2.7 | 2.0 | 1.2 | 1.4 | 0.0 | 2.3 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B1 | 栃木 | 2 | 0.0 | 0.0 | 33.3 | 0.0 | 0.0 | 33.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 茨城 | 44 | 14.5 | 5.2 | 18.5 | 28.3 | 4.0 | 15.4 | 26.0 | 0.0 | 0.0 | - | 1.2 | 1.9 | 3.1 | 0.6 | 1.5 | 0.3 | 0.0 | 5.6 | -13.9 |
| 2019-20 | 24 | B3 | 金沢 | 40 | 12.2 | 4.0 | 13.3 | 29.8 | 2.6 | 10.0 | 26.3 | 1.6 | 2.3 | 71.8 | 1.2 | 2.7 | 4.0 | 1.8 | 1.5 | 0.8 | 0.1 | 5.8 | -15.2 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 金沢 | 40 | 16.0 | 5.7 | 16.4 | 34.7 | 3.0 | 9.0 | 33.0 | 1.6 | 2.0 | 76.2 | 1.5 | 4.1 | 5.6 | 2.6 | 2.2 | 1.3 | 0.1 | 4.8 | -15.4 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 金沢 | 45 | 13.4 | 4.7 | 16.4 | 29.0 | 3.2 | 11.3 | 28.2 | 0.7 | 1.2 | 60.0 | 1.0 | 2.6 | 3.6 | 2.8 | 1.7 | 2.0 | 0.0 | 3.3 | -34.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B1 | 栃木 | 2 | 6 | 0.0 | 0.000 | 1.0 | 0.0 | 33.3 | 0.0 | 0.0 | - | 0.00 | 0.0 | - | - | - |
| 2018-19 | 23 | B2 | 茨城 | 44 | 194 | 39.2 | 0.783 | 0.8 | 0.0 | 18.3 | 1.4 | 1.7 | 0.40 | 0.09 | 2.5 | 4.0 | 0.5 | 0.0 |
| 2019-20 | 24 | B3 | 金沢 | 40 | 884 | 39.7 | 0.850 | 0.8 | 0.2 | 14.0 | 1.3 | 5.0 | 1.24 | 0.36 | 2.6 | 6.3 | 1.4 | 0.2 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 金沢 | 40 | 1047 | 43.8 | 0.921 | 0.5 | 0.1 | 17.2 | 1.9 | 7.3 | 1.18 | 0.42 | 3.2 | 9.6 | 2.4 | 0.2 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 金沢 | 45 | 1069 | 38.7 | 0.796 | 0.7 | 0.1 | 16.1 | 1.5 | 9.1 | 1.68 | 0.57 | 1.9 | 6.2 | 3.3 | 0.1 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B1 | 栃木 | 2 | 6 | -0.10 | -0.04 | -0.07 | -0.002 | 0.000 | +0.002 | +0.04 | +0.04 | 0.00 | -0.01 | -0.01 | -0.02 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 茨城 | 44 | 194 | -1.50 | -0.77 | -0.73 | -0.022 | -0.008 | +0.014 | -1.20 | -0.50 | +0.69 | -0.25 | -0.03 | -0.28 |
| 2019-20 | 24 | B3 | 金沢 | 40 | 884 | -1.47 | -0.54 | -0.93 | -0.012 | -0.003 | +0.009 | -1.90 | -0.93 | +0.97 | +0.73 | -0.25 | +0.47 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 金沢 | 40 | 1047 | -1.26 | +0.18 | -1.45 | +0.006 | +0.006 | 0.000 | -2.72 | -1.11 | +1.61 | +0.41 | 0.00 | +0.41 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 金沢 | 45 | 1069 | -5.71 | -2.67 | -3.04 | -0.052 | -0.028 | +0.024 | -2.55 | -0.68 | +1.87 | -1.05 | +0.22 | -0.83 |