| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 23 | B1 | 富山 | 46 | 1139 | 460 | 171 | 411 | 41.6 | 36 | 134 | 26.9 | 82 | 108 | 75.9 | 54 | 126 | 180 | 105 | 71 | 52 | 14 | 99 | -182 |
| 2022-23 | 24 | B1 | 北海道 | 41 | 1012 | 388 | 139 | 378 | 36.8 | 48 | 173 | 27.7 | 62 | 84 | 73.8 | 29 | 129 | 158 | 115 | 49 | 68 | 20 | 70 | -140 |
| 2023-24 | 25 | B1 | 北海道 | 43 | 1140 | 461 | 172 | 455 | 37.8 | 62 | 197 | 31.5 | 55 | 71 | 77.5 | 30 | 134 | 164 | 104 | 72 | 65 | 25 | 78 | -114 |
| 2024-25 | 26 | B1 | 北海道 | 53 | 1190 | 611 | 222 | 545 | 40.7 | 103 | 291 | 35.4 | 64 | 78 | 82.1 | 22 | 126 | 148 | 107 | 71 | 38 | 20 | 72 | -71 |
| 2025-26 | 27 | B1 | 北海道 | 60 | 1559 | 734 | 273 | 585 | 46.7 | 84 | 230 | 36.5 | 104 | 145 | 71.7 | 61 | 146 | 207 | 162 | 80 | 67 | 29 | 119 | +233 |
| 2026-27 | 28 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 44 | 16 | 7 | 13 | 53.8 | 2 | 5 | 40.0 | 0 | 0 | - | 0 | 4 | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 5 | -22 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 23 | B1 | 富山 | 46 | 24.8 | 10.0 | 3.7 | 8.9 | 41.6 | 0.8 | 2.9 | 26.9 | 1.8 | 2.3 | 75.9 | 1.2 | 2.7 | 3.9 | 2.3 | 1.5 | 1.1 | 0.3 | 2.2 | -4.0 |
| 2022-23 | 24 | B1 | 北海道 | 41 | 24.7 | 9.5 | 3.4 | 9.2 | 36.8 | 1.2 | 4.2 | 27.7 | 1.5 | 2.0 | 73.8 | 0.7 | 3.1 | 3.9 | 2.8 | 1.2 | 1.7 | 0.5 | 1.7 | -3.4 |
| 2023-24 | 25 | B1 | 北海道 | 43 | 26.5 | 10.7 | 4.0 | 10.6 | 37.8 | 1.4 | 4.6 | 31.5 | 1.3 | 1.7 | 77.5 | 0.7 | 3.1 | 3.8 | 2.4 | 1.7 | 1.5 | 0.6 | 1.8 | -2.7 |
| 2024-25 | 26 | B1 | 北海道 | 53 | 22.4 | 11.5 | 4.2 | 10.3 | 40.7 | 1.9 | 5.5 | 35.4 | 1.2 | 1.5 | 82.1 | 0.4 | 2.4 | 2.8 | 2.0 | 1.3 | 0.7 | 0.4 | 1.4 | -1.3 |
| 2025-26 | 27 | B1 | 北海道 | 60 | 26.0 | 12.2 | 4.5 | 9.8 | 46.7 | 1.4 | 3.8 | 36.5 | 1.7 | 2.4 | 71.7 | 1.0 | 2.4 | 3.5 | 2.7 | 1.3 | 1.1 | 0.5 | 2.0 | +3.9 |
| 2026-27 | 28 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 22.0 | 8.0 | 3.5 | 6.5 | 53.8 | 1.0 | 2.5 | 40.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 2.5 | -11.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 23 | B1 | 富山 | 46 | 14.5 | 5.4 | 13.0 | 41.6 | 1.1 | 4.2 | 26.9 | 2.6 | 3.4 | 75.9 | 1.7 | 4.0 | 5.7 | 3.3 | 2.2 | 1.6 | 0.4 | 3.1 | -5.8 |
| 2022-23 | 24 | B1 | 北海道 | 41 | 13.8 | 4.9 | 13.4 | 36.8 | 1.7 | 6.2 | 27.7 | 2.2 | 3.0 | 73.8 | 1.0 | 4.6 | 5.6 | 4.1 | 1.7 | 2.4 | 0.7 | 2.5 | -5.0 |
| 2023-24 | 25 | B1 | 北海道 | 43 | 14.6 | 5.4 | 14.4 | 37.8 | 2.0 | 6.2 | 31.5 | 1.7 | 2.2 | 77.5 | 0.9 | 4.2 | 5.2 | 3.3 | 2.3 | 2.1 | 0.8 | 2.5 | -3.6 |
| 2024-25 | 26 | B1 | 北海道 | 53 | 18.5 | 6.7 | 16.5 | 40.7 | 3.1 | 8.8 | 35.4 | 1.9 | 2.4 | 82.1 | 0.7 | 3.8 | 4.5 | 3.2 | 2.1 | 1.1 | 0.6 | 2.2 | -2.1 |
| 2025-26 | 27 | B1 | 北海道 | 60 | 17.0 | 6.3 | 13.5 | 46.7 | 1.9 | 5.3 | 36.5 | 2.4 | 3.3 | 71.7 | 1.4 | 3.4 | 4.8 | 3.7 | 1.8 | 1.5 | 0.7 | 2.7 | +5.4 |
| 2026-27 | 28 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 13.1 | 5.7 | 10.6 | 53.8 | 1.6 | 4.1 | 40.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 3.3 | 3.3 | 3.3 | 0.8 | 0.0 | 0.8 | 4.1 | -18.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 23 | B1 | 富山 | 46 | 22.3 | 8.3 | 20.1 | 41.1 | 1.7 | 6.5 | 26.2 | 4.1 | 5.4 | 75.9 | 2.7 | 6.1 | 8.8 | 5.1 | 3.4 | 2.6 | 0.7 | 4.6 | -9.1 |
| 2022-23 | 24 | B1 | 北海道 | 41 | 21.7 | 7.8 | 20.8 | 37.4 | 2.7 | 9.4 | 28.4 | 3.5 | 4.7 | 73.8 | 1.6 | 7.2 | 8.7 | 6.4 | 2.7 | 3.7 | 1.1 | 3.7 | -7.3 |
| 2023-24 | 25 | B1 | 北海道 | 43 | 22.8 | 8.5 | 22.3 | 38.1 | 3.1 | 9.6 | 32.5 | 2.7 | 3.5 | 76.8 | 1.5 | 6.4 | 7.8 | 5.1 | 3.5 | 3.2 | 1.2 | 3.6 | -5.5 |
| 2024-25 | 26 | B1 | 北海道 | 53 | 29.6 | 10.7 | 25.9 | 41.5 | 5.0 | 13.7 | 36.5 | 3.1 | 3.8 | 82.1 | 1.0 | 6.1 | 7.1 | 5.2 | 3.5 | 1.8 | 1.0 | 3.4 | -3.5 |
| 2025-26 | 27 | B1 | 北海道 | 60 | 26.3 | 9.8 | 20.9 | 46.7 | 3.0 | 8.2 | 36.8 | 3.7 | 5.2 | 71.7 | 2.2 | 5.2 | 7.4 | 5.8 | 2.9 | 2.4 | 1.0 | 4.2 | +8.2 |
| 2026-27 | 28 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 19.8 | 8.6 | 16.0 | 53.8 | 2.5 | 6.2 | 40.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 4.9 | 4.9 | 4.9 | 1.2 | 0.0 | 1.2 | 4.9 | -27.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 23 | B1 | 富山 | 46 | 1139 | 45.3 | 0.987 | 0.3 | 0.3 | 22.1 | 2.9 | 12.9 | 1.49 | 0.58 | 5.9 | 12.9 | 3.8 | 1.2 |
| 2022-23 | 24 | B1 | 北海道 | 41 | 1012 | 43.8 | 0.944 | 0.5 | 0.2 | 21.7 | 2.3 | 15.7 | 2.38 | 0.72 | 3.1 | 15.6 | 5.4 | 1.9 |
| 2023-24 | 25 | B1 | 北海道 | 43 | 1140 | 45.0 | 0.962 | 0.4 | 0.2 | 22.8 | 2.9 | 13.8 | 1.48 | 0.61 | 2.7 | 13.4 | 5.0 | 2.2 |
| 2024-25 | 26 | B1 | 北海道 | 53 | 1190 | 51.1 | 1.076 | 0.5 | 0.1 | 25.9 | 2.9 | 14.8 | 1.51 | 0.57 | 1.9 | 12.2 | 2.6 | 1.6 |
| 2025-26 | 27 | B1 | 北海道 | 60 | 1559 | 54.0 | 1.133 | 0.4 | 0.2 | 21.5 | 2.4 | 13.4 | 2.01 | 0.62 | 4.7 | 11.1 | 3.6 | 2.0 |
| 2026-27 | 28 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 44 | 61.5 | 1.231 | 0.4 | 0.0 | 15.4 | 1.1 | 12.5 | 4.00 | 0.81 | 0.0 | 9.1 | 0.0 | 1.9 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 24 | B1 | 北海道 | 41 | 1012 | 0.944 | 57.6% | 16.1% | 42.6% | 22.9% | 30.2% | 10.5% | 27.3% | 33.8% | 33.3% | 7.3% | 73.8% | 9.5% |
| 2023-24 | 25 | B1 | 北海道 | 43 | 1140 | 0.962 | 72.3% | 13.8% | 32.3% | 28.2% | 30.9% | 11.7% | 31.4% | 35.9% | 40.9% | 4.7% | 76.8% | 5.7% |
| 2024-25 | 26 | B1 | 北海道 | 53 | 1190 | 1.076 | 71.4% | 8.7% | 44.8% | 27.2% | 29.2% | 8.5% | 36.5% | 43.1% | 36.8% | 6.7% | 82.1% | 5.8% |
| 2025-26 | 27 | B1 | 北海道 | 60 | 1559 | 1.133 | 67.0% | 15.9% | 49.5% | 33.7% | 33.3% | 5.1% | 35.6% | 30.0% | 44.1% | 5.3% | 71.7% | 9.9% |
| 2026-27 | 28 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 44 | 1.231 | 66.7% | 23.1% | 50.0% | 30.8% | 100.0% | 7.7% | 50.0% | 30.8% | 0.0% | 7.7% | - | 0.0% |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 23 | B1 | 富山 | 46 | 1139 | -1.37 | +0.59 | -1.95 | -0.021 | 0.000 | +0.021 | +1.47 | +1.04 | -0.44 | -0.57 | -0.10 | -0.67 |
| 2022-23 | 24 | B1 | 北海道 | 41 | 1012 | -0.40 | +0.68 | -1.07 | -0.013 | -0.003 | +0.010 | +1.99 | +0.62 | -1.37 | -0.39 | -0.66 | -1.05 |
| 2023-24 | 25 | B1 | 北海道 | 43 | 1139 | +0.77 | +0.02 | +0.76 | -0.002 | -0.016 | -0.014 | +0.68 | +0.49 | -0.19 | +0.88 | -0.52 | +0.37 |
| 2024-25 | 26 | B1 | 北海道 | 53 | 1190 | +0.31 | +0.68 | -0.37 | +0.005 | +0.003 | -0.002 | +0.96 | +0.92 | -0.03 | -0.08 | -0.22 | -0.30 |
| 2025-26 | 27 | B1 | 北海道 | 60 | 1559 | +3.63 | +4.02 | -0.39 | +0.018 | +0.019 | 0.000 | +3.76 | +2.42 | -1.34 | +0.59 | -0.66 | -0.07 |
| 2026-27 | 28 | B.PREMIER | 北海道 | 2 | 44 | -0.71 | -0.03 | -0.68 | -0.006 | 0.000 | +0.007 | -0.95 | -0.33 | +0.61 | -0.46 | -0.10 | -0.56 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | 23 | B1 | 富山 | 2.7 | 46 | 1139 | -1.32 | -0.08 | -1.40 | -0.56 | -1.69 | -2.24 | +0.49 |
| 2022-23 | 24 | B1 | 北海道 | 2.7 | 41 | 1012 | -0.49 | +1.58 | +1.10 | -0.19 | +0.16 | -0.03 | +1.69 |
| 2023-24 | 25 | B1 | 北海道 | 2.5 | 43 | 1139 | -1.26 | +0.74 | -0.53 | -0.63 | +1.27 | +0.65 | +2.36 |
| 2024-25 | 26 | B1 | 北海道 | 2.6 | 53 | 1190 | +0.46 | -0.73 | -0.27 | +1.10 | -0.84 | +0.26 | +2.19 |
| 2025-26 | 27 | B1 | 北海道 | 2.7 | 60 | 1559 | +0.59 | +0.45 | +1.04 | +3.67 | +0.10 | +3.78 | +5.78 |