| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 34 | B2 | 群馬 | 60 | 1714 | 506 | 186 | 423 | 44.0 | 46 | 133 | 34.6 | 88 | 109 | 80.7 | 41 | 161 | 202 | 163 | 119 | 81 | 5 | 140 | +294 |
| 2017-18 | 35 | B2 | 群馬 | 60 | 1440 | 353 | 98 | 265 | 37.0 | 32 | 105 | 30.5 | 125 | 155 | 80.6 | 34 | 136 | 170 | 270 | 99 | 54 | 7 | 126 | +149 |
| 2018-19 | 36 | B2 | 群馬 | 60 | 1216 | 290 | 107 | 262 | 40.8 | 28 | 85 | 32.9 | 48 | 61 | 78.7 | 28 | 130 | 158 | 218 | 71 | 74 | 0 | 145 | +301 |
| 2019-20 | 37 | B2 | 群馬 | 4 | 43 | 12 | 4 | 9 | 44.4 | 0 | 3 | 0.0 | 4 | 4 | 100.0 | 1 | 7 | 8 | 9 | 2 | 3 | 0 | 6 | +16 |
| 2019-20 | 37 | B3 | 八王子 | 36 | 730 | 250 | 82 | 201 | 40.8 | 24 | 98 | 24.5 | 62 | 75 | 82.7 | 12 | 84 | 96 | 103 | 43 | 38 | 1 | 87 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 34 | B2 | 群馬 | 60 | 28.6 | 8.4 | 3.1 | 7.0 | 44.0 | 0.8 | 2.2 | 34.6 | 1.5 | 1.8 | 80.7 | 0.7 | 2.7 | 3.4 | 2.7 | 2.0 | 1.4 | 0.1 | 2.3 | +4.9 |
| 2017-18 | 35 | B2 | 群馬 | 60 | 24.0 | 5.9 | 1.6 | 4.4 | 37.0 | 0.5 | 1.8 | 30.5 | 2.1 | 2.6 | 80.6 | 0.6 | 2.3 | 2.8 | 4.5 | 1.6 | 0.9 | 0.1 | 2.1 | +2.5 |
| 2018-19 | 36 | B2 | 群馬 | 60 | 20.3 | 4.8 | 1.8 | 4.4 | 40.8 | 0.5 | 1.4 | 32.9 | 0.8 | 1.0 | 78.7 | 0.5 | 2.2 | 2.6 | 3.6 | 1.2 | 1.2 | 0.0 | 2.4 | +5.0 |
| 2019-20 | 37 | B2 | 群馬 | 4 | 10.8 | 3.0 | 1.0 | 2.2 | 44.4 | 0.0 | 0.8 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 100.0 | 0.2 | 1.8 | 2.0 | 2.2 | 0.5 | 0.8 | 0.0 | 1.5 | +4.0 |
| 2019-20 | 37 | B3 | 八王子 | 36 | 20.3 | 6.9 | 2.3 | 5.6 | 40.8 | 0.7 | 2.7 | 24.5 | 1.7 | 2.1 | 82.7 | 0.3 | 2.3 | 2.7 | 2.9 | 1.2 | 1.1 | 0.0 | 2.4 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 34 | B2 | 群馬 | 60 | 10.6 | 3.9 | 8.9 | 44.0 | 1.0 | 2.8 | 34.6 | 1.8 | 2.3 | 80.7 | 0.9 | 3.4 | 4.2 | 3.4 | 2.5 | 1.7 | 0.1 | 2.9 | +6.2 |
| 2017-18 | 35 | B2 | 群馬 | 60 | 8.8 | 2.5 | 6.6 | 37.0 | 0.8 | 2.6 | 30.5 | 3.1 | 3.9 | 80.6 | 0.9 | 3.4 | 4.3 | 6.8 | 2.5 | 1.4 | 0.2 | 3.2 | +3.7 |
| 2018-19 | 36 | B2 | 群馬 | 60 | 8.6 | 3.2 | 7.8 | 40.8 | 0.8 | 2.5 | 32.9 | 1.4 | 1.8 | 78.7 | 0.8 | 3.8 | 4.7 | 6.5 | 2.1 | 2.2 | 0.0 | 4.3 | +8.9 |
| 2019-20 | 37 | B2 | 群馬 | 4 | 10.0 | 3.3 | 7.5 | 44.4 | 0.0 | 2.5 | 0.0 | 3.3 | 3.3 | 100.0 | 0.8 | 5.8 | 6.7 | 7.5 | 1.7 | 2.5 | 0.0 | 5.0 | +13.3 |
| 2019-20 | 37 | B3 | 八王子 | 36 | 12.3 | 4.0 | 9.9 | 40.8 | 1.2 | 4.8 | 24.5 | 3.1 | 3.7 | 82.7 | 0.6 | 4.1 | 4.7 | 5.1 | 2.1 | 1.9 | 0.0 | 4.3 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 34 | B2 | 群馬 | 60 | 16.2 | 6.0 | 13.5 | 44.1 | 1.5 | 4.3 | 34.6 | 2.8 | 3.5 | 80.7 | 1.3 | 5.2 | 6.5 | 5.2 | 3.8 | 2.5 | 0.2 | 4.2 | +9.5 |
| 2017-18 | 35 | B2 | 群馬 | 60 | 13.3 | 3.7 | 9.9 | 37.7 | 1.2 | 3.8 | 32.0 | 4.7 | 5.8 | 80.4 | 1.2 | 5.1 | 6.3 | 10.1 | 3.7 | 2.0 | 0.3 | 4.4 | +5.5 |
| 2018-19 | 36 | B2 | 群馬 | 60 | 13.3 | 5.0 | 11.9 | 41.6 | 1.3 | 3.8 | 34.1 | 2.1 | 2.6 | 78.9 | 1.3 | 5.8 | 7.1 | 10.0 | 3.1 | 3.4 | 0.0 | 6.6 | +13.8 |
| 2019-20 | 37 | B2 | 群馬 | 4 | 13.5 | 5.4 | 12.2 | 44.4 | 0.0 | 4.1 | 0.0 | 2.7 | 2.7 | 100.0 | 1.4 | 8.1 | 9.5 | 9.5 | 2.7 | 2.7 | 0.0 | 5.4 | +18.9 |
| 2019-20 | 37 | B3 | 八王子 | 36 | 17.9 | 5.9 | 14.2 | 41.5 | 1.7 | 6.8 | 25.5 | 4.4 | 5.3 | 82.2 | 0.9 | 6.0 | 6.9 | 7.5 | 3.1 | 2.8 | 0.1 | 5.9 | +10.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 34 | B2 | 群馬 | 60 | 1714 | 49.5 | 1.079 | 0.3 | 0.3 | 16.3 | 3.3 | 14.2 | 1.38 | 0.87 | 2.6 | 9.7 | 4.0 | 0.3 |
| 2017-18 | 35 | B2 | 群馬 | 60 | 1440 | 43.8 | 1.048 | 0.4 | 0.6 | 14.2 | 3.2 | 24.7 | 2.72 | 1.74 | 2.5 | 11.3 | 3.0 | 0.5 |
| 2018-19 | 36 | B2 | 群馬 | 60 | 1216 | 47.1 | 1.011 | 0.3 | 0.2 | 14.1 | 2.7 | 23.6 | 3.18 | 1.67 | 2.7 | 12.3 | 5.2 | 0.0 |
| 2019-20 | 37 | B2 | 群馬 | 4 | 43 | 44.4 | 1.000 | 0.3 | 0.2 | 14.3 | 2.4 | 21.9 | 3.50 | 1.53 | 3.3 | 19.4 | 3.6 | 0.0 |
| 2019-20 | 37 | B3 | 八王子 | 36 | 730 | 47.7 | 1.079 | 0.5 | 0.4 | 17.6 | 2.8 | 20.3 | 2.40 | 1.15 | 2.0 | 13.9 | 4.7 | 0.1 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 34 | B2 | 群馬 | 60 | 1714 | +2.60 | +0.70 | +1.90 | +0.030 | +0.001 | -0.028 | +0.59 | +0.05 | -0.54 | +0.69 | -0.38 | +0.31 |
| 2017-18 | 35 | B2 | 群馬 | 60 | 1440 | +1.91 | +1.37 | +0.54 | -0.002 | +0.009 | +0.011 | +1.02 | +0.02 | -1.01 | +1.46 | -0.54 | +0.92 |
| 2018-19 | 36 | B2 | 群馬 | 60 | 1216 | +1.96 | +0.67 | +1.28 | +0.021 | +0.005 | -0.017 | -0.13 | +0.05 | +0.19 | +1.49 | -0.16 | +1.34 |
| 2019-20 | 37 | B2 | 群馬 | 4 | 43 | +0.24 | +0.05 | +0.19 | -0.005 | +0.001 | +0.006 | +0.45 | +0.07 | -0.38 | +0.14 | 0.00 | +0.14 |
| 2019-20 | 37 | B3 | 八王子 | 36 | 730 | +3.02 | +0.71 | +2.31 | +0.020 | +0.015 | -0.005 | +0.27 | -0.90 | -1.17 | +1.49 | +0.03 | +1.53 |