| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 18 | B2 | 東京Z | 56 | 583 | 221 | 79 | 200 | 39.5 | 33 | 96 | 34.4 | 30 | 43 | 69.8 | 20 | 42 | 62 | 32 | 56 | 21 | 3 | 89 | -202 |
| 2023-24 | 21 | B1 | 広島 | 20 | 109 | 46 | 17 | 41 | 41.5 | 11 | 28 | 39.3 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 1 | 3 | 2 | 8 | 4 | 0 | 17 | +47 |
| 2024-25 | 22 | B1 | 広島 | 59 | 482 | 151 | 57 | 151 | 37.7 | 23 | 81 | 28.4 | 14 | 27 | 51.9 | 20 | 28 | 48 | 15 | 21 | 18 | 5 | 68 | -44 |
| 2025-26 | 23 | B1 | 広島 | 45 | 470 | 149 | 55 | 139 | 39.6 | 26 | 80 | 32.5 | 13 | 23 | 56.5 | 11 | 27 | 38 | 23 | 24 | 15 | 4 | 70 | -73 |
| 2026-27 | 24 | B.PREMIER | 広島 | 2 | 3 | 4 | 1 | 1 | 100.0 | 1 | 1 | 100.0 | 1 | 2 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | +1 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 18 | B2 | 東京Z | 56 | 10.4 | 3.9 | 1.4 | 3.6 | 39.5 | 0.6 | 1.7 | 34.4 | 0.5 | 0.8 | 69.8 | 0.4 | 0.8 | 1.1 | 0.6 | 1.0 | 0.4 | 0.1 | 1.6 | -3.6 |
| 2023-24 | 21 | B1 | 広島 | 20 | 5.4 | 2.3 | 0.8 | 2.0 | 41.5 | 0.6 | 1.4 | 39.3 | 0.1 | 0.1 | 33.3 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.4 | 0.2 | 0.0 | 0.8 | +2.4 |
| 2024-25 | 22 | B1 | 広島 | 59 | 8.2 | 2.6 | 1.0 | 2.6 | 37.7 | 0.4 | 1.4 | 28.4 | 0.2 | 0.5 | 51.9 | 0.3 | 0.5 | 0.8 | 0.3 | 0.4 | 0.3 | 0.1 | 1.2 | -0.7 |
| 2025-26 | 23 | B1 | 広島 | 45 | 10.4 | 3.3 | 1.2 | 3.1 | 39.6 | 0.6 | 1.8 | 32.5 | 0.3 | 0.5 | 56.5 | 0.2 | 0.6 | 0.8 | 0.5 | 0.5 | 0.3 | 0.1 | 1.6 | -1.6 |
| 2026-27 | 24 | B.PREMIER | 広島 | 2 | 1.2 | 2.0 | 0.5 | 0.5 | 100.0 | 0.5 | 0.5 | 100.0 | 0.5 | 1.0 | 50.0 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | +0.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 18 | B2 | 東京Z | 56 | 13.6 | 4.9 | 12.3 | 39.5 | 2.0 | 5.9 | 34.4 | 1.9 | 2.7 | 69.8 | 1.2 | 2.6 | 3.8 | 2.0 | 3.5 | 1.3 | 0.2 | 5.5 | -12.5 |
| 2023-24 | 21 | B1 | 広島 | 20 | 15.2 | 5.6 | 13.6 | 41.5 | 3.6 | 9.3 | 39.3 | 0.3 | 1.0 | 33.3 | 0.7 | 0.3 | 1.0 | 0.7 | 2.6 | 1.3 | 0.0 | 5.6 | +15.5 |
| 2024-25 | 22 | B1 | 広島 | 59 | 11.3 | 4.3 | 11.3 | 37.7 | 1.7 | 6.1 | 28.4 | 1.0 | 2.0 | 51.9 | 1.5 | 2.1 | 3.6 | 1.1 | 1.6 | 1.3 | 0.4 | 5.1 | -3.3 |
| 2025-26 | 23 | B1 | 広島 | 45 | 11.4 | 4.2 | 10.6 | 39.6 | 2.0 | 6.1 | 32.5 | 1.0 | 1.8 | 56.5 | 0.8 | 2.1 | 2.9 | 1.8 | 1.8 | 1.1 | 0.3 | 5.4 | -5.6 |
| 2026-27 | 24 | B.PREMIER | 広島 | 2 | 58.4 | 14.6 | 14.6 | 100.0 | 14.6 | 14.6 | 100.0 | 14.6 | 29.2 | 50.0 | 0.0 | 14.6 | 14.6 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | +14.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 18 | B2 | 東京Z | 56 | 20.0 | 7.3 | 18.5 | 39.5 | 3.1 | 8.9 | 35.3 | 2.3 | 2.8 | 81.5 | 1.7 | 4.0 | 5.6 | 2.9 | 5.2 | 2.0 | 0.3 | 7.5 | -21.7 |
| 2023-24 | 21 | B1 | 広島 | 18 | 24.4 | 8.9 | 19.3 | 46.2 | 5.9 | 13.3 | 44.4 | 0.7 | 2.2 | 33.3 | 0.7 | 0.7 | 1.5 | 0.7 | 3.7 | 1.5 | 0.0 | 8.1 | +43.0 |
| 2024-25 | 22 | B1 | 広島 | 59 | 17.0 | 6.4 | 17.2 | 37.1 | 2.8 | 9.6 | 28.7 | 1.4 | 2.8 | 52.2 | 2.4 | 3.4 | 5.8 | 1.7 | 2.3 | 1.9 | 0.5 | 7.2 | -5.8 |
| 2025-26 | 23 | B1 | 広島 | 44 | 17.0 | 6.4 | 16.0 | 40.2 | 3.0 | 9.3 | 32.4 | 1.1 | 1.9 | 60.0 | 1.4 | 3.1 | 4.5 | 2.4 | 2.3 | 1.6 | 0.5 | 7.8 | -8.6 |
| 2026-27 | 24 | B.PREMIER | 広島 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 18 | B2 | 東京Z | 56 | 583 | 48.0 | 1.021 | 0.5 | 0.2 | 21.0 | 4.4 | 8.7 | 0.56 | 0.41 | 3.2 | 8.2 | 3.0 | 0.5 |
| 2023-24 | 21 | B1 | 広島 | 18 | 109 | 61.5 | 1.222 | 0.7 | 0.1 | 19.9 | 3.1 | 1.6 | 0.20 | 0.08 | 1.7 | 1.4 | 2.3 | 0.0 |
| 2024-25 | 22 | B1 | 広島 | 59 | 482 | 45.1 | 0.922 | 0.6 | 0.2 | 17.6 | 1.9 | 4.3 | 0.74 | 0.24 | 4.9 | 6.7 | 3.3 | 0.9 |
| 2025-26 | 23 | B1 | 広島 | 44 | 470 | 49.6 | 1.015 | 0.6 | 0.1 | 15.5 | 1.9 | 5.8 | 1.06 | 0.37 | 2.9 | 6.7 | 3.1 | 0.9 |
| 2026-27 | 24 | B.PREMIER | 広島 | 1 | 3 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | 18 | B2 | 東京Z | 56 | 583 | -1.82 | -0.94 | -0.88 | -0.014 | -0.007 | +0.006 | +0.20 | +0.21 | +0.01 | -1.27 | +0.49 | -0.78 |
| 2023-24 | 21 | B1 | 広島 | 18 | 109 | +1.66 | +1.16 | +0.50 | +0.016 | +0.009 | -0.007 | +0.38 | +0.09 | -0.29 | +0.17 | -0.20 | -0.03 |
| 2024-25 | 22 | B1 | 広島 | 59 | 482 | -1.46 | -0.73 | -0.73 | +0.003 | -0.004 | -0.007 | -2.44 | -0.67 | +1.77 | +0.38 | -0.07 | +0.31 |
| 2025-26 | 23 | B1 | 広島 | 44 | 470 | -2.17 | -0.42 | -1.75 | -0.032 | -0.006 | +0.027 | +0.22 | +0.44 | +0.23 | -0.68 | +0.30 | -0.38 |
| 2026-27 | 24 | B.PREMIER | 広島 | 1 | 2 | -0.06 | 0.00 | -0.06 | -0.002 | 0.000 | +0.002 | - | - | - | -0.02 | 0.00 | -0.02 |