| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B3 | 大塚商会 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 2017-18 | 28 | B3 | 大塚商会 | 20 | 3.8 | 0.9 | 0.3 | 1.6 | 22.6 | 0.2 | 1.0 | 25.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.1 | 0.2 | 0.3 | 0.1 | 0.1 | 0.4 | 0.0 | 0.3 | 0.0 |
| 2018-19 | 29 | B3 | 越谷 | 18 | 4.4 | 1.1 | 0.4 | 1.8 | 24.2 | 0.2 | 1.1 | 15.8 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.4 | 0.4 | 0.2 | 0.1 | 0.2 | 0.0 | 0.6 | 0.0 |
| 2019-20 | 30 | B2 | 越谷 | 4 | 5.2 | 1.5 | 0.8 | 2.8 | 27.3 | 0.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.2 | 0.5 | 0.8 | 0.2 | 0.2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B3 | 大塚商会 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 2017-18 | 28 | B3 | 大塚商会 | 20 | 9.1 | 3.3 | 14.8 | 22.6 | 2.4 | 9.6 | 25.0 | 0.0 | 0.0 | - | 1.0 | 1.9 | 2.9 | 1.4 | 1.4 | 3.8 | 0.0 | 3.3 | 0.0 |
| 2018-19 | 29 | B3 | 越谷 | 18 | 8.6 | 3.6 | 15.0 | 24.2 | 1.4 | 8.6 | 15.8 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 3.2 | 3.2 | 1.4 | 0.5 | 1.4 | 0.0 | 4.5 | 0.0 |
| 2019-20 | 30 | B2 | 越谷 | 4 | 10.3 | 5.1 | 18.9 | 27.3 | 0.0 | 10.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 1.7 | 3.4 | 5.1 | 1.7 | 1.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |