| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B2 | 東京Z | 49 | 699 | 221 | 75 | 211 | 35.5 | 64 | 164 | 39.0 | 7 | 12 | 58.3 | 9 | 39 | 48 | 31 | 32 | 18 | 2 | 56 | -52 |
| 2017-18 | 30 | B2 | 金沢 | 30 | 160 | 13 | 4 | 35 | 11.4 | 3 | 26 | 11.5 | 2 | 2 | 100.0 | 5 | 14 | 19 | 11 | 9 | 5 | 0 | 17 | +10 |
| 2018-19 | 31 | B2 | 熊本 | 13 | 40 | 7 | 2 | 11 | 18.2 | 2 | 10 | 20.0 | 1 | 2 | 50.0 | 2 | 6 | 8 | 4 | 1 | 1 | 0 | 7 | +13 |
| 2019-20 | 32 | B2 | 熊本 | 11 | 51 | 2 | 1 | 11 | 9.1 | 0 | 8 | 0.0 | 0 | 0 | - | 1 | 5 | 6 | 2 | 1 | 2 | 0 | 6 | -20 |
| 2020-21 | 33 | B2 | 熊本 | 8 | 27 | 2 | 1 | 4 | 25.0 | 0 | 3 | 0.0 | 0 | 0 | - | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 0 | 8 | -15 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B2 | 東京Z | 49 | 14.3 | 4.5 | 1.5 | 4.3 | 35.5 | 1.3 | 3.3 | 39.0 | 0.1 | 0.2 | 58.3 | 0.2 | 0.8 | 1.0 | 0.6 | 0.7 | 0.4 | 0.0 | 1.1 | -1.1 |
| 2017-18 | 30 | B2 | 金沢 | 30 | 5.3 | 0.4 | 0.1 | 1.2 | 11.4 | 0.1 | 0.9 | 11.5 | 0.1 | 0.1 | 100.0 | 0.2 | 0.5 | 0.6 | 0.4 | 0.3 | 0.2 | 0.0 | 0.6 | +0.3 |
| 2018-19 | 31 | B2 | 熊本 | 13 | 3.1 | 0.5 | 0.2 | 0.8 | 18.2 | 0.2 | 0.8 | 20.0 | 0.1 | 0.2 | 50.0 | 0.2 | 0.5 | 0.6 | 0.3 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.5 | +1.0 |
| 2019-20 | 32 | B2 | 熊本 | 11 | 4.6 | 0.2 | 0.1 | 1.0 | 9.1 | 0.0 | 0.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.1 | 0.5 | 0.5 | 0.2 | 0.1 | 0.2 | 0.0 | 0.5 | -1.8 |
| 2020-21 | 33 | B2 | 熊本 | 8 | 3.4 | 0.2 | 0.1 | 0.5 | 25.0 | 0.0 | 0.4 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.1 | 0.1 | 0.2 | 0.4 | 0.2 | 0.4 | 0.0 | 1.0 | -1.9 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B2 | 東京Z | 49 | 11.4 | 3.9 | 10.9 | 35.5 | 3.3 | 8.4 | 39.0 | 0.4 | 0.6 | 58.3 | 0.5 | 2.0 | 2.5 | 1.6 | 1.6 | 0.9 | 0.1 | 2.9 | -2.7 |
| 2017-18 | 30 | B2 | 金沢 | 30 | 2.9 | 0.9 | 7.9 | 11.4 | 0.7 | 5.9 | 11.5 | 0.5 | 0.5 | 100.0 | 1.1 | 3.2 | 4.3 | 2.5 | 2.0 | 1.1 | 0.0 | 3.8 | +2.3 |
| 2018-19 | 31 | B2 | 熊本 | 13 | 6.3 | 1.8 | 9.8 | 18.2 | 1.8 | 9.0 | 20.0 | 0.9 | 1.8 | 50.0 | 1.8 | 5.4 | 7.2 | 3.6 | 0.9 | 0.9 | 0.0 | 6.3 | +11.6 |
| 2019-20 | 32 | B2 | 熊本 | 11 | 1.4 | 0.7 | 7.7 | 9.1 | 0.0 | 5.6 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.7 | 3.5 | 4.2 | 1.4 | 0.7 | 1.4 | 0.0 | 4.2 | -14.1 |
| 2020-21 | 33 | B2 | 熊本 | 8 | 2.6 | 1.3 | 5.3 | 25.0 | 0.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 1.3 | 1.3 | 2.6 | 4.0 | 2.6 | 4.0 | 0.0 | 10.5 | -19.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B2 | 東京Z | 49 | 17.7 | 6.0 | 17.0 | 35.2 | 5.2 | 13.3 | 39.0 | 0.6 | 1.0 | 58.3 | 0.7 | 3.2 | 3.9 | 2.4 | 2.5 | 1.3 | 0.2 | 4.3 | -3.8 |
| 2017-18 | 30 | B2 | 金沢 | 30 | 3.8 | 1.4 | 11.6 | 11.8 | 1.0 | 8.9 | 11.5 | 0.0 | 0.0 | - | 1.7 | 4.8 | 6.5 | 3.8 | 2.4 | 1.4 | 0.0 | 5.1 | +7.2 |
| 2018-19 | 31 | B2 | 熊本 | 11 | 1.8 | 0.0 | 10.9 | 0.0 | 0.0 | 10.9 | 0.0 | 1.8 | 3.6 | 50.0 | 0.0 | 7.3 | 7.3 | 1.8 | 1.8 | 1.8 | 0.0 | 12.7 | +16.4 |
| 2019-20 | 32 | B2 | 熊本 | 6 | 0.0 | 0.0 | 8.7 | 0.0 | 0.0 | 8.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 4.3 | 0.0 | 4.3 | 8.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.7 | -65.2 |
| 2020-21 | 33 | B2 | 熊本 | 7 | 4.3 | 2.2 | 6.5 | 33.3 | 0.0 | 4.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 2.2 | 2.2 | 2.2 | 0.0 | 6.5 | 0.0 | 15.2 | -26.1 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B2 | 東京Z | 49 | 699 | 50.5 | 1.019 | 0.8 | 0.1 | 17.6 | 2.2 | 7.0 | 0.97 | 0.40 | 1.4 | 6.1 | 1.8 | 0.3 |
| 2017-18 | 30 | B2 | 金沢 | 30 | 160 | 16.2 | 0.324 | 0.8 | 0.0 | 12.3 | 2.1 | 10.5 | 1.57 | 0.85 | 3.3 | 10.9 | 2.2 | 0.0 |
| 2018-19 | 31 | B2 | 熊本 | 11 | 40 | 0.0 | 0.143 | 1.0 | 0.3 | 13.8 | 1.7 | 4.3 | 1.00 | 0.31 | 0.0 | 13.8 | 7.7 | 0.0 |
| 2019-20 | 32 | B2 | 熊本 | 6 | 51 | 0.0 | 0.000 | 1.0 | 0.0 | 7.4 | 0.0 | 20.0 | - | 2.70 | 7.1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 2020-21 | 33 | B2 | 熊本 | 7 | 27 | 33.3 | 0.667 | 0.7 | 0.0 | 6.1 | 0.0 | 5.0 | - | 0.82 | 0.0 | 10.0 | 21.4 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B2 | 東京Z | 49 | 699 | -0.91 | -0.60 | -0.31 | -0.007 | +0.001 | +0.008 | -0.96 | -1.37 | -0.41 | -1.47 | +0.21 | -1.26 |
| 2017-18 | 30 | B2 | 金沢 | 30 | 160 | +0.35 | -0.58 | +0.93 | +0.001 | -0.007 | -0.008 | +0.44 | -0.28 | -0.72 | +0.36 | +0.03 | +0.39 |
| 2018-19 | 31 | B2 | 熊本 | 11 | 40 | +0.41 | +0.02 | +0.38 | +0.012 | 0.000 | -0.012 | +0.25 | -0.02 | -0.27 | -0.12 | 0.00 | -0.12 |
| 2019-20 | 32 | B2 | 熊本 | 6 | 51 | -0.41 | -0.12 | -0.29 | -0.007 | -0.002 | +0.005 | -0.11 | -0.06 | +0.05 | -0.14 | -0.04 | -0.18 |
| 2020-21 | 33 | B2 | 熊本 | 7 | 27 | -0.44 | +0.04 | -0.48 | -0.013 | +0.001 | +0.013 | 0.00 | -0.07 | -0.07 | -0.10 | +0.05 | -0.05 |