| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B1 | 大阪 | 45 | 395 | 65 | 25 | 85 | 29.4 | 1 | 4 | 25.0 | 14 | 26 | 53.8 | 25 | 38 | 63 | 14 | 17 | 4 | 4 | 54 | -137 |
| 2017-18 | 28 | B2 | 茨城 | 59 | 891 | 214 | 75 | 180 | 41.7 | 4 | 12 | 33.3 | 60 | 84 | 71.4 | 56 | 147 | 203 | 73 | 53 | 12 | 7 | 95 | +40 |
| 2018-19 | 29 | B2 | 茨城 | 51 | 324 | 89 | 35 | 87 | 40.2 | 6 | 16 | 37.5 | 13 | 16 | 81.2 | 17 | 38 | 55 | 23 | 23 | 2 | 4 | 50 | -40 |
| 2019-20 | 30 | B2 | 茨城 | 26 | 142 | 26 | 9 | 39 | 23.1 | 0 | 9 | 0.0 | 8 | 13 | 61.5 | 4 | 19 | 23 | 11 | 9 | 3 | 1 | 13 | -37 |
| 2021-22 | 32 | B3 | 鹿児島 | 43 | 430 | 100 | 37 | 104 | 35.6 | 4 | 32 | 12.5 | 22 | 30 | 73.3 | 20 | 40 | 60 | 18 | 26 | 13 | 3 | 66 | 0 |
| 2022-23 | 33 | B3 | 八王子 | 33 | 285 | 70 | 23 | 58 | 39.7 | 9 | 26 | 34.6 | 15 | 27 | 55.6 | 14 | 40 | 54 | 17 | 16 | 6 | 7 | 40 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B1 | 大阪 | 45 | 8.8 | 1.4 | 0.6 | 1.9 | 29.4 | 0.0 | 0.1 | 25.0 | 0.3 | 0.6 | 53.8 | 0.6 | 0.8 | 1.4 | 0.3 | 0.4 | 0.1 | 0.1 | 1.2 | -3.0 |
| 2017-18 | 28 | B2 | 茨城 | 59 | 15.1 | 3.6 | 1.3 | 3.1 | 41.7 | 0.1 | 0.2 | 33.3 | 1.0 | 1.4 | 71.4 | 0.9 | 2.5 | 3.4 | 1.2 | 0.9 | 0.2 | 0.1 | 1.6 | +0.7 |
| 2018-19 | 29 | B2 | 茨城 | 51 | 6.4 | 1.7 | 0.7 | 1.7 | 40.2 | 0.1 | 0.3 | 37.5 | 0.3 | 0.3 | 81.2 | 0.3 | 0.7 | 1.1 | 0.5 | 0.5 | 0.0 | 0.1 | 1.0 | -0.8 |
| 2019-20 | 30 | B2 | 茨城 | 26 | 5.5 | 1.0 | 0.3 | 1.5 | 23.1 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.3 | 0.5 | 61.5 | 0.2 | 0.7 | 0.9 | 0.4 | 0.3 | 0.1 | 0.0 | 0.5 | -1.4 |
| 2021-22 | 32 | B3 | 鹿児島 | 43 | 10.0 | 2.3 | 0.9 | 2.4 | 35.6 | 0.1 | 0.7 | 12.5 | 0.5 | 0.7 | 73.3 | 0.5 | 0.9 | 1.4 | 0.4 | 0.6 | 0.3 | 0.1 | 1.5 | 0.0 |
| 2022-23 | 33 | B3 | 八王子 | 33 | 8.6 | 2.1 | 0.7 | 1.8 | 39.7 | 0.3 | 0.8 | 34.6 | 0.5 | 0.8 | 55.6 | 0.4 | 1.2 | 1.6 | 0.5 | 0.5 | 0.2 | 0.2 | 1.2 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B1 | 大阪 | 45 | 5.9 | 2.3 | 7.7 | 29.4 | 0.1 | 0.4 | 25.0 | 1.3 | 2.4 | 53.8 | 2.3 | 3.5 | 5.7 | 1.3 | 1.5 | 0.4 | 0.4 | 4.9 | -12.5 |
| 2017-18 | 28 | B2 | 茨城 | 59 | 8.6 | 3.0 | 7.3 | 41.7 | 0.2 | 0.5 | 33.3 | 2.4 | 3.4 | 71.4 | 2.3 | 5.9 | 8.2 | 3.0 | 2.1 | 0.5 | 0.3 | 3.8 | +1.6 |
| 2018-19 | 29 | B2 | 茨城 | 51 | 9.9 | 3.9 | 9.7 | 40.2 | 0.7 | 1.8 | 37.5 | 1.4 | 1.8 | 81.2 | 1.9 | 4.2 | 6.1 | 2.6 | 2.6 | 0.2 | 0.4 | 5.5 | -4.4 |
| 2019-20 | 30 | B2 | 茨城 | 26 | 6.6 | 2.3 | 9.9 | 23.1 | 0.0 | 2.3 | 0.0 | 2.0 | 3.3 | 61.5 | 1.0 | 4.8 | 5.8 | 2.8 | 2.3 | 0.8 | 0.3 | 3.3 | -9.4 |
| 2021-22 | 32 | B3 | 鹿児島 | 43 | 8.4 | 3.1 | 8.7 | 35.6 | 0.3 | 2.7 | 12.5 | 1.8 | 2.5 | 73.3 | 1.7 | 3.3 | 5.0 | 1.5 | 2.2 | 1.1 | 0.3 | 5.5 | 0.0 |
| 2022-23 | 33 | B3 | 八王子 | 33 | 8.9 | 2.9 | 7.3 | 39.7 | 1.1 | 3.3 | 34.6 | 1.9 | 3.4 | 55.6 | 1.8 | 5.1 | 6.8 | 2.2 | 2.0 | 0.8 | 0.9 | 5.1 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B1 | 大阪 | 45 | 9.2 | 3.5 | 11.8 | 29.8 | 0.1 | 0.6 | 25.0 | 2.0 | 3.7 | 53.8 | 3.5 | 5.2 | 8.7 | 2.0 | 2.4 | 0.6 | 0.6 | 6.5 | -19.2 |
| 2017-18 | 28 | B2 | 茨城 | 59 | 13.6 | 4.8 | 11.4 | 41.8 | 0.2 | 0.7 | 27.3 | 3.9 | 5.4 | 71.4 | 3.6 | 9.4 | 13.0 | 4.7 | 3.4 | 0.8 | 0.5 | 5.0 | +3.2 |
| 2018-19 | 29 | B2 | 茨城 | 51 | 14.5 | 5.8 | 15.0 | 38.6 | 1.1 | 2.9 | 37.5 | 1.8 | 2.2 | 83.3 | 3.1 | 6.0 | 9.0 | 4.0 | 3.4 | 0.4 | 0.5 | 6.9 | -8.7 |
| 2019-20 | 30 | B2 | 茨城 | 24 | 5.4 | 2.2 | 11.8 | 18.2 | 0.0 | 2.7 | 0.0 | 1.1 | 1.6 | 66.7 | 1.1 | 7.5 | 8.6 | 3.2 | 3.8 | 1.1 | 0.5 | 3.8 | -4.3 |
| 2021-22 | 32 | B3 | 鹿児島 | 43 | 10.5 | 4.2 | 11.8 | 35.4 | 0.4 | 3.5 | 12.5 | 1.7 | 2.7 | 63.2 | 2.0 | 3.7 | 5.8 | 2.3 | 2.7 | 1.4 | 0.1 | 6.0 | -4.5 |
| 2022-23 | 33 | B3 | 八王子 | 33 | 13.0 | 4.4 | 11.3 | 38.9 | 1.7 | 5.0 | 33.3 | 2.5 | 4.8 | 52.2 | 2.5 | 7.3 | 9.9 | 2.7 | 2.9 | 0.6 | 1.5 | 6.5 | -11.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B1 | 大阪 | 45 | 395 | 30.4 | 0.677 | 0.0 | 0.3 | 14.1 | 2.1 | 5.8 | 0.82 | 0.41 | 6.5 | 10.2 | 0.9 | 1.0 |
| 2017-18 | 28 | B2 | 茨城 | 59 | 891 | 42.7 | 0.977 | 0.1 | 0.5 | 15.2 | 3.0 | 11.9 | 1.38 | 0.78 | 7.6 | 18.2 | 1.0 | 0.7 |
| 2018-19 | 29 | B2 | 茨城 | 51 | 324 | 42.2 | 0.920 | 0.2 | 0.1 | 17.5 | 3.1 | 10.2 | 1.16 | 0.58 | 6.7 | 11.9 | 0.5 | 0.9 |
| 2019-20 | 30 | B2 | 茨城 | 24 | 142 | 18.2 | 0.435 | 0.2 | 0.1 | 15.2 | 3.6 | 7.8 | 0.86 | 0.51 | 2.5 | 14.0 | 1.8 | 0.9 |
| 2021-22 | 32 | B3 | 鹿児島 | 43 | 430 | 37.2 | 0.802 | 0.3 | 0.2 | 13.8 | 2.4 | 6.1 | 0.84 | 0.44 | 4.2 | 8.6 | 2.8 | 0.3 |
| 2022-23 | 33 | B3 | 八王子 | 33 | 285 | 46.3 | 0.954 | 0.4 | 0.4 | 14.7 | 2.6 | 8.4 | 0.93 | 0.57 | 5.0 | 14.6 | 1.4 | 3.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B1 | 大阪 | 45 | 395 | -2.96 | -2.48 | -0.48 | -0.021 | -0.018 | +0.004 | -1.86 | -1.13 | +0.73 | -0.57 | +0.20 | -0.38 |
| 2017-18 | 28 | B2 | 茨城 | 59 | 891 | +0.04 | +0.27 | -0.22 | -0.001 | 0.000 | +0.001 | +0.29 | +0.11 | -0.18 | -1.00 | -0.14 | -1.13 |
| 2018-19 | 29 | B2 | 茨城 | 51 | 324 | -1.31 | -0.17 | -1.14 | -0.007 | -0.001 | +0.006 | -0.33 | -0.41 | -0.08 | -1.07 | -0.10 | -1.18 |
| 2019-20 | 30 | B2 | 茨城 | 24 | 142 | -0.39 | +0.08 | -0.47 | +0.003 | +0.001 | -0.001 | -1.07 | -0.78 | +0.29 | -1.00 | -0.13 | -1.13 |
| 2021-22 | 32 | B3 | 鹿児島 | 43 | 430 | -1.33 | -0.71 | -0.63 | -0.018 | -0.010 | +0.008 | -0.82 | -0.04 | +0.78 | +0.06 | +0.02 | +0.08 |
| 2022-23 | 33 | B3 | 八王子 | 33 | 285 | -0.51 | -1.27 | +0.76 | +0.010 | -0.012 | -0.021 | -1.62 | -1.07 | +0.55 | +0.10 | -0.24 | -0.14 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 27 | B1 | 大阪 | 3.2 | 45 | 395 | -3.59 | -1.22 | -4.81 | -5.50 | -1.68 | -7.18 | -0.97 |
| 2017-18 | 28 | B2 | 茨城 | 3.9 | 59 | 891 | -1.85 | -0.46 | -2.30 | -1.55 | -0.77 | -2.32 | +0.36 |
| 2018-19 | 29 | B2 | 茨城 | 3.6 | 51 | 324 | -2.57 | -1.49 | -4.06 | -2.42 | -2.46 | -4.87 | -0.34 |
| 2019-20 | 30 | B2 | 茨城 | 3.3 | 24 | 142 | -3.65 | -0.86 | -4.51 | -3.44 | -1.32 | -4.76 | -0.15 |
| 2021-22 | 32 | B3 | 鹿児島 | 2.9 | 43 | 430 | -2.85 | -1.31 | -4.16 | -3.26 | -2.10 | -5.35 | -0.59 |
| 2022-23 | 33 | B3 | 八王子 | 3.8 | 33 | 285 | -2.33 | -0.62 | -2.95 | -3.03 | +0.25 | -2.78 | +0.03 |