| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B2 | 東京EX | 56 | 905 | 143 | 57 | 169 | 33.7 | 20 | 69 | 29.0 | 9 | 14 | 64.3 | 22 | 38 | 60 | 51 | 41 | 28 | 0 | 58 | -160 |
| 2017-18 | 30 | B3 | 東京EX | 32 | 760 | 113 | 40 | 112 | 35.7 | 23 | 81 | 28.4 | 10 | 16 | 62.5 | 11 | 37 | 48 | 55 | 31 | 28 | 3 | 66 | 0 |
| 2018-19 | 31 | B3 | 東京EX | 36 | 636 | 100 | 33 | 87 | 37.9 | 21 | 64 | 32.8 | 13 | 17 | 76.5 | 4 | 32 | 36 | 54 | 15 | 21 | 2 | 56 | 0 |
| 2019-20 | 32 | B2 | 東京EX | 47 | 960 | 123 | 41 | 142 | 28.9 | 28 | 108 | 25.9 | 13 | 20 | 65.0 | 16 | 39 | 55 | 57 | 29 | 40 | 0 | 84 | -41 |
| 2020-21 | 33 | B3 | 東京EX | 38 | 807 | 174 | 64 | 146 | 43.8 | 43 | 115 | 37.4 | 3 | 6 | 50.0 | 7 | 24 | 31 | 64 | 22 | 27 | 0 | 53 | 0 |
| 2021-22 | 34 | B3 | アイシン | 46 | 598 | 98 | 36 | 121 | 29.8 | 21 | 95 | 22.1 | 5 | 6 | 83.3 | 5 | 27 | 32 | 20 | 20 | 18 | 2 | 60 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B2 | 東京EX | 56 | 16.2 | 2.6 | 1.0 | 3.0 | 33.7 | 0.4 | 1.2 | 29.0 | 0.2 | 0.2 | 64.3 | 0.4 | 0.7 | 1.1 | 0.9 | 0.7 | 0.5 | 0.0 | 1.0 | -2.9 |
| 2017-18 | 30 | B3 | 東京EX | 32 | 23.7 | 3.5 | 1.2 | 3.5 | 35.7 | 0.7 | 2.5 | 28.4 | 0.3 | 0.5 | 62.5 | 0.3 | 1.2 | 1.5 | 1.7 | 1.0 | 0.9 | 0.1 | 2.1 | 0.0 |
| 2018-19 | 31 | B3 | 東京EX | 36 | 17.7 | 2.8 | 0.9 | 2.4 | 37.9 | 0.6 | 1.8 | 32.8 | 0.4 | 0.5 | 76.5 | 0.1 | 0.9 | 1.0 | 1.5 | 0.4 | 0.6 | 0.1 | 1.6 | 0.0 |
| 2019-20 | 32 | B2 | 東京EX | 47 | 20.4 | 2.6 | 0.9 | 3.0 | 28.9 | 0.6 | 2.3 | 25.9 | 0.3 | 0.4 | 65.0 | 0.3 | 0.8 | 1.2 | 1.2 | 0.6 | 0.9 | 0.0 | 1.8 | -0.9 |
| 2020-21 | 33 | B3 | 東京EX | 38 | 21.2 | 4.6 | 1.7 | 3.8 | 43.8 | 1.1 | 3.0 | 37.4 | 0.1 | 0.2 | 50.0 | 0.2 | 0.6 | 0.8 | 1.7 | 0.6 | 0.7 | 0.0 | 1.4 | 0.0 |
| 2021-22 | 34 | B3 | アイシン | 46 | 13.0 | 2.1 | 0.8 | 2.6 | 29.8 | 0.5 | 2.1 | 22.1 | 0.1 | 0.1 | 83.3 | 0.1 | 0.6 | 0.7 | 0.4 | 0.4 | 0.4 | 0.0 | 1.3 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B2 | 東京EX | 56 | 5.7 | 2.3 | 6.7 | 33.7 | 0.8 | 2.7 | 29.0 | 0.4 | 0.6 | 64.3 | 0.9 | 1.5 | 2.4 | 2.0 | 1.6 | 1.1 | 0.0 | 2.3 | -6.4 |
| 2017-18 | 30 | B3 | 東京EX | 32 | 5.4 | 1.9 | 5.3 | 35.7 | 1.1 | 3.8 | 28.4 | 0.5 | 0.8 | 62.5 | 0.5 | 1.8 | 2.3 | 2.6 | 1.5 | 1.3 | 0.1 | 3.1 | 0.0 |
| 2018-19 | 31 | B3 | 東京EX | 36 | 5.7 | 1.9 | 4.9 | 37.9 | 1.2 | 3.6 | 32.8 | 0.7 | 1.0 | 76.5 | 0.2 | 1.8 | 2.0 | 3.1 | 0.8 | 1.2 | 0.1 | 3.2 | 0.0 |
| 2019-20 | 32 | B2 | 東京EX | 47 | 4.6 | 1.5 | 5.3 | 28.9 | 1.0 | 4.0 | 25.9 | 0.5 | 0.7 | 65.0 | 0.6 | 1.5 | 2.1 | 2.1 | 1.1 | 1.5 | 0.0 | 3.1 | -1.5 |
| 2020-21 | 33 | B3 | 東京EX | 38 | 7.8 | 2.9 | 6.5 | 43.8 | 1.9 | 5.1 | 37.4 | 0.1 | 0.3 | 50.0 | 0.3 | 1.1 | 1.4 | 2.9 | 1.0 | 1.2 | 0.0 | 2.4 | 0.0 |
| 2021-22 | 34 | B3 | アイシン | 46 | 5.9 | 2.2 | 7.3 | 29.8 | 1.3 | 5.7 | 22.1 | 0.3 | 0.4 | 83.3 | 0.3 | 1.6 | 1.9 | 1.2 | 1.2 | 1.1 | 0.1 | 3.6 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B2 | 東京EX | 56 | 8.2 | 3.3 | 9.7 | 33.7 | 1.2 | 3.9 | 29.9 | 0.5 | 0.8 | 64.3 | 1.3 | 2.2 | 3.5 | 2.9 | 2.4 | 1.6 | 0.0 | 3.3 | -9.2 |
| 2017-18 | 30 | B3 | 東京EX | 32 | 7.7 | 2.7 | 7.5 | 36.0 | 1.6 | 5.5 | 28.4 | 0.7 | 1.1 | 62.5 | 0.7 | 2.5 | 3.2 | 3.7 | 2.1 | 1.9 | 0.2 | 4.3 | +10.2 |
| 2018-19 | 31 | B3 | 東京EX | 36 | 8.0 | 2.6 | 6.9 | 37.9 | 1.7 | 5.1 | 32.8 | 1.0 | 1.4 | 76.5 | 0.3 | 2.5 | 2.9 | 4.3 | 1.2 | 1.7 | 0.2 | 4.5 | +18.9 |
| 2019-20 | 32 | B2 | 東京EX | 47 | 6.5 | 2.1 | 7.5 | 28.3 | 1.5 | 5.8 | 26.4 | 0.7 | 1.1 | 65.0 | 0.9 | 2.0 | 2.9 | 3.1 | 1.5 | 2.1 | 0.0 | 4.4 | -3.6 |
| 2020-21 | 33 | B3 | 東京EX | 38 | 11.3 | 4.2 | 9.5 | 43.8 | 2.8 | 7.5 | 37.4 | 0.2 | 0.4 | 50.0 | 0.5 | 1.6 | 2.0 | 4.2 | 1.4 | 1.8 | 0.0 | 3.2 | +16.0 |
| 2021-22 | 34 | B3 | アイシン | 46 | 8.2 | 3.0 | 10.7 | 28.2 | 1.7 | 8.4 | 19.8 | 0.5 | 0.6 | 83.3 | 0.5 | 2.4 | 2.8 | 1.7 | 1.5 | 1.7 | 0.2 | 5.1 | +10.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B2 | 東京EX | 56 | 905 | 39.8 | 0.815 | 0.4 | 0.1 | 11.1 | 2.1 | 7.7 | 1.22 | 0.69 | 2.6 | 4.3 | 2.3 | 0.0 |
| 2017-18 | 30 | B3 | 東京EX | 32 | 760 | 46.4 | 0.950 | 0.7 | 0.1 | 8.8 | 1.8 | 9.1 | 1.77 | 1.03 | 1.7 | 5.1 | 2.8 | 0.3 |
| 2018-19 | 31 | B3 | 東京EX | 36 | 636 | 50.0 | 1.064 | 0.7 | 0.2 | 7.8 | 1.1 | 9.4 | 3.60 | 1.21 | 0.8 | 4.9 | 2.2 | 0.3 |
| 2019-20 | 32 | B2 | 東京EX | 47 | 960 | 38.4 | 0.804 | 0.8 | 0.1 | 8.4 | 1.3 | 7.2 | 2.00 | 0.86 | 1.9 | 4.1 | 3.3 | 0.0 |
| 2020-21 | 33 | B3 | 東京EX | 38 | 807 | 58.6 | 1.168 | 0.8 | 0.0 | 9.7 | 1.2 | 8.9 | 2.91 | 0.92 | 1.1 | 3.2 | 2.6 | 0.0 |
| 2021-22 | 34 | B3 | アイシン | 46 | 598 | 35.9 | 0.748 | 0.8 | 0.1 | 10.8 | 1.3 | 4.5 | 1.19 | 0.42 | 1.0 | 4.9 | 2.6 | 0.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B2 | 東京EX | 56 | 905 | -2.20 | -1.85 | -0.36 | -0.008 | -0.006 | +0.002 | -1.69 | -1.46 | +0.22 | -0.45 | +0.44 | -0.01 |
| 2017-18 | 30 | B3 | 東京EX | 32 | 760 | +1.54 | +1.06 | +0.48 | +0.015 | +0.016 | 0.000 | +0.93 | +0.50 | -0.43 | -0.09 | +0.25 | +0.16 |
| 2018-19 | 31 | B3 | 東京EX | 36 | 636 | +1.43 | +0.73 | +0.70 | +0.025 | +0.013 | -0.012 | -0.18 | -0.65 | -0.47 | -0.19 | +0.22 | +0.03 |
| 2019-20 | 32 | B2 | 東京EX | 47 | 960 | -1.74 | -1.58 | -0.15 | -0.003 | -0.014 | -0.012 | -0.88 | -0.08 | +0.80 | -0.32 | +0.05 | -0.27 |
| 2020-21 | 33 | B3 | 東京EX | 38 | 807 | +2.53 | +1.54 | +0.99 | +0.015 | +0.012 | -0.003 | +0.74 | -0.03 | -0.77 | +0.59 | -0.31 | +0.28 |
| 2021-22 | 34 | B3 | アイシン | 46 | 598 | +1.20 | -1.26 | +2.46 | +0.029 | -0.009 | -0.037 | +0.20 | -0.53 | -0.73 | +0.28 | +0.29 | +0.56 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 29 | B2 | 東京EX | 2.0 | 56 | 905 | -2.01 | -0.04 | -2.06 | -3.62 | -0.47 | -4.09 | -0.63 |
| 2017-18 | 30 | B3 | 東京EX | 2.0 | 32 | 760 | -1.21 | +0.08 | -1.13 | -0.07 | +0.40 | +0.34 | +1.57 |
| 2018-19 | 31 | B3 | 東京EX | 1.9 | 36 | 636 | -1.01 | +0.12 | -0.89 | -0.60 | +0.44 | -0.16 | +1.07 |
| 2019-20 | 32 | B2 | 東京EX | 1.9 | 47 | 960 | -2.37 | +0.17 | -2.20 | -3.54 | -0.06 | -3.59 | -0.36 |
| 2020-21 | 33 | B3 | 東京EX | 1.8 | 38 | 807 | +0.24 | +0.29 | +0.53 | +0.69 | +0.91 | +1.60 | +2.19 |
| 2021-22 | 34 | B3 | アイシン | 2.2 | 46 | 598 | -2.43 | -0.91 | -3.34 | -3.16 | +1.44 | -1.73 | +0.43 |