| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 22 | B2 | 奈良 | 1 | 1.8 | 0.0 | 0.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -2.0 |
| 2019-20 | 23 | B2 | 奈良 | 12 | 2.0 | 1.1 | 0.3 | 1.1 | 30.8 | 0.3 | 0.9 | 36.4 | 0.1 | 0.2 | 50.0 | 0.0 | 0.2 | 0.2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -1.8 |
| 2020-21 | 24 | B2 | 奈良 | 11 | 5.9 | 2.3 | 0.8 | 1.7 | 47.4 | 0.6 | 1.3 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.2 | 0.2 | 0.4 | 0.4 | 0.1 | 0.3 | 0.0 | 0.6 | +0.3 |
| 2021-22 | 25 | B2 | 奈良 | 34 | 7.5 | 2.3 | 0.8 | 2.0 | 40.3 | 0.7 | 1.7 | 39.7 | 0.0 | 0.1 | 33.3 | 0.0 | 0.5 | 0.6 | 0.4 | 0.3 | 0.2 | 0.0 | 0.9 | -1.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 22 | B2 | 奈良 | 1 | 0.0 | 0.0 | 61.7 | 0.0 | 0.0 | 61.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -41.1 |
| 2019-20 | 23 | B2 | 奈良 | 12 | 19.9 | 6.1 | 19.9 | 30.8 | 6.1 | 16.8 | 36.4 | 1.5 | 3.1 | 50.0 | 0.0 | 4.6 | 4.6 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -33.6 |
| 2020-21 | 24 | B2 | 奈良 | 11 | 14.0 | 5.0 | 10.6 | 47.4 | 3.9 | 7.8 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | - | 1.1 | 1.1 | 2.2 | 2.2 | 0.6 | 1.7 | 0.0 | 3.9 | +1.7 |
| 2021-22 | 25 | B2 | 奈良 | 34 | 11.0 | 3.8 | 9.5 | 40.3 | 3.3 | 8.2 | 39.7 | 0.1 | 0.4 | 33.3 | 0.1 | 2.5 | 2.7 | 2.0 | 1.6 | 1.0 | 0.1 | 4.1 | -7.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 22 | B2 | 奈良 | 1 | 0.0 | 0.0 | 75.0 | 0.0 | 0.0 | 75.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -50.0 |
| 2019-20 | 23 | B2 | 奈良 | 5 | 37.5 | 12.5 | 25.0 | 50.0 | 12.5 | 25.0 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 12.5 | 12.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -112.5 |
| 2020-21 | 24 | B2 | 奈良 | 11 | 18.0 | 6.6 | 14.8 | 44.4 | 4.9 | 10.7 | 46.2 | 0.0 | 0.0 | - | 1.6 | 1.6 | 3.3 | 3.3 | 0.0 | 2.5 | 0.0 | 5.7 | +3.3 |
| 2021-22 | 25 | B2 | 奈良 | 33 | 17.1 | 5.8 | 12.8 | 45.1 | 5.3 | 11.3 | 46.7 | 0.3 | 0.8 | 33.3 | 0.3 | 4.3 | 4.5 | 3.0 | 2.5 | 1.3 | 0.3 | 6.5 | -9.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | 22 | B2 | 奈良 | 1 | 2 | -0.10 | -0.10 | 0.00 | -0.001 | -0.001 | 0.000 | -0.03 | -0.08 | -0.05 | -0.05 | -0.02 | -0.07 |
| 2019-20 | 23 | B2 | 奈良 | 5 | 24 | -0.21 | -0.09 | -0.13 | -0.003 | 0.000 | +0.003 | -0.11 | -0.12 | -0.01 | -0.05 | -0.01 | -0.06 |
| 2020-21 | 24 | B2 | 奈良 | 11 | 64 | +0.15 | -0.06 | +0.21 | 0.000 | -0.001 | -0.001 | +0.05 | -0.12 | -0.17 | +0.18 | -0.06 | +0.11 |
| 2021-22 | 25 | B2 | 奈良 | 33 | 255 | +0.36 | -0.49 | +0.84 | +0.007 | -0.002 | -0.009 | +0.13 | +0.07 | -0.05 | +0.59 | +0.19 | +0.78 |