| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 33 | B1 | 富山 | 51 | 920 | 375 | 142 | 381 | 37.3 | 40 | 150 | 26.7 | 51 | 62 | 82.3 | 24 | 55 | 79 | 70 | 65 | 38 | 2 | 58 | -102 |
| 2017-18 | 34 | B1 | 富山 | 18 | 245 | 101 | 41 | 113 | 36.3 | 12 | 42 | 28.6 | 7 | 10 | 70.0 | 6 | 11 | 17 | 14 | 20 | 10 | 1 | 15 | -56 |
| 2017-18 | 34 | B1 | 西宮 | 28 | 652 | 264 | 102 | 262 | 38.9 | 24 | 82 | 29.3 | 36 | 50 | 72.0 | 12 | 32 | 44 | 55 | 40 | 27 | 2 | 44 | -248 |
| 2017-18 | 34 | B1 | 合計 | 46 | 897 | 365 | 143 | 375 | 38.1 | 36 | 124 | 29.0 | 43 | 60 | 71.7 | 18 | 43 | 61 | 69 | 60 | 37 | 3 | 59 | -304 |
| 2018-19 | 35 | B2 | 八王子 | 39 | 1000 | 379 | 134 | 349 | 38.4 | 45 | 134 | 33.6 | 66 | 81 | 81.5 | 15 | 52 | 67 | 138 | 89 | 44 | 5 | 73 | -309 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 33 | B1 | 富山 | 51 | 18.0 | 7.4 | 2.8 | 7.5 | 37.3 | 0.8 | 2.9 | 26.7 | 1.0 | 1.2 | 82.3 | 0.5 | 1.1 | 1.5 | 1.4 | 1.3 | 0.7 | 0.0 | 1.1 | -2.0 |
| 2017-18 | 34 | B1 | 富山 | 18 | 13.6 | 5.6 | 2.3 | 6.3 | 36.3 | 0.7 | 2.3 | 28.6 | 0.4 | 0.6 | 70.0 | 0.3 | 0.6 | 0.9 | 0.8 | 1.1 | 0.6 | 0.1 | 0.8 | -3.1 |
| 2017-18 | 34 | B1 | 西宮 | 28 | 23.3 | 9.4 | 3.6 | 9.4 | 38.9 | 0.9 | 2.9 | 29.3 | 1.3 | 1.8 | 72.0 | 0.4 | 1.1 | 1.6 | 2.0 | 1.4 | 1.0 | 0.1 | 1.6 | -8.9 |
| 2017-18 | 34 | B1 | 合計 | 46 | 19.5 | 7.9 | 3.1 | 8.2 | 38.1 | 0.8 | 2.7 | 29.0 | 0.9 | 1.3 | 71.7 | 0.4 | 0.9 | 1.3 | 1.5 | 1.3 | 0.8 | 0.1 | 1.3 | -6.6 |
| 2018-19 | 35 | B2 | 八王子 | 39 | 25.6 | 9.7 | 3.4 | 8.9 | 38.4 | 1.2 | 3.4 | 33.6 | 1.7 | 2.1 | 81.5 | 0.4 | 1.3 | 1.7 | 3.5 | 2.3 | 1.1 | 0.1 | 1.9 | -7.9 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 33 | B1 | 富山 | 51 | 14.7 | 5.6 | 14.9 | 37.3 | 1.6 | 5.9 | 26.7 | 2.0 | 2.4 | 82.3 | 0.9 | 2.2 | 3.1 | 2.7 | 2.5 | 1.5 | 0.1 | 2.3 | -4.0 |
| 2017-18 | 34 | B1 | 富山 | 18 | 14.9 | 6.0 | 16.6 | 36.3 | 1.8 | 6.2 | 28.6 | 1.0 | 1.5 | 70.0 | 0.9 | 1.6 | 2.5 | 2.1 | 2.9 | 1.5 | 0.1 | 2.2 | -8.2 |
| 2017-18 | 34 | B1 | 西宮 | 28 | 14.6 | 5.6 | 14.5 | 38.9 | 1.3 | 4.5 | 29.3 | 2.0 | 2.8 | 72.0 | 0.7 | 1.8 | 2.4 | 3.0 | 2.2 | 1.5 | 0.1 | 2.4 | -13.7 |
| 2017-18 | 34 | B1 | 合計 | 46 | 14.7 | 5.7 | 15.1 | 38.1 | 1.4 | 5.0 | 29.0 | 1.7 | 2.4 | 71.7 | 0.7 | 1.7 | 2.4 | 2.8 | 2.4 | 1.5 | 0.1 | 2.4 | -12.2 |
| 2018-19 | 35 | B2 | 八王子 | 39 | 13.6 | 4.8 | 12.6 | 38.4 | 1.6 | 4.8 | 33.6 | 2.4 | 2.9 | 81.5 | 0.5 | 1.9 | 2.4 | 5.0 | 3.2 | 1.6 | 0.2 | 2.6 | -11.1 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 33 | B1 | 富山 | 51 | 21.8 | 8.3 | 22.1 | 37.3 | 2.3 | 8.6 | 26.5 | 3.0 | 3.6 | 82.3 | 1.4 | 3.1 | 4.5 | 4.0 | 3.7 | 2.1 | 0.1 | 3.1 | -6.4 |
| 2017-18 | 34 | B1 | 富山 | 18 | 21.6 | 8.7 | 24.2 | 36.0 | 2.6 | 9.0 | 29.3 | 1.5 | 2.2 | 70.0 | 1.3 | 2.4 | 3.7 | 3.1 | 3.9 | 2.0 | 0.2 | 3.1 | -13.3 |
| 2017-18 | 34 | B1 | 西宮 | 28 | 21.9 | 8.4 | 21.4 | 39.3 | 2.0 | 6.7 | 30.4 | 3.0 | 4.1 | 72.9 | 1.0 | 2.5 | 3.5 | 4.2 | 3.2 | 1.9 | 0.2 | 3.0 | -22.4 |
| 2017-18 | 34 | B1 | 合計 | 46 | 21.8 | 8.5 | 22.2 | 38.3 | 2.2 | 7.3 | 30.0 | 2.6 | 3.6 | 72.4 | 1.1 | 2.4 | 3.6 | 3.9 | 3.4 | 1.9 | 0.2 | 3.0 | -19.8 |
| 2018-19 | 35 | B2 | 八王子 | 39 | 19.7 | 6.9 | 18.1 | 38.3 | 2.4 | 7.2 | 33.8 | 3.3 | 4.1 | 80.5 | 0.8 | 2.7 | 3.5 | 7.1 | 4.7 | 2.3 | 0.3 | 3.2 | -18.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 33 | B1 | 富山 | 51 | 920 | 42.5 | 0.921 | 0.4 | 0.2 | 24.0 | 3.3 | 11.7 | 1.08 | 0.49 | 2.8 | 6.4 | 3.5 | 0.2 |
| 2017-18 | 34 | B1 | 富山 | 18 | 245 | 41.4 | 0.853 | 0.4 | 0.1 | 24.8 | 3.3 | 9.0 | 0.78 | 0.36 | 2.4 | 5.2 | 3.4 | 0.3 |
| 2017-18 | 34 | B1 | 西宮 | 28 | 652 | 44.0 | 0.938 | 0.3 | 0.2 | 23.3 | 2.8 | 12.1 | 1.29 | 0.52 | 2.1 | 5.9 | 3.2 | 0.3 |
| 2017-18 | 34 | B1 | 合計 | 46 | 897 | 43.3 | 0.913 | 0.3 | 0.2 | 23.7 | 3.0 | 11.2 | 1.12 | 0.47 | 2.2 | 5.7 | 3.3 | 0.3 |
| 2018-19 | 35 | B2 | 八王子 | 39 | 1000 | 45.0 | 0.989 | 0.4 | 0.2 | 21.6 | 4.2 | 19.4 | 1.50 | 0.90 | 1.7 | 5.8 | 3.5 | 0.5 |