| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 37 | B2 | 奈良 | 60 | 1213 | 411 | 171 | 387 | 44.2 | 16 | 55 | 29.1 | 53 | 90 | 58.9 | 92 | 183 | 275 | 69 | 73 | 26 | 13 | 139 | -125 |
| 2017-18 | 38 | B2 | 奈良 | 60 | 1376 | 497 | 216 | 430 | 50.2 | 17 | 47 | 36.2 | 48 | 101 | 47.5 | 52 | 201 | 253 | 73 | 71 | 21 | 13 | 106 | -205 |
| 2018-19 | 39 | B2 | 熊本 | 33 | 217 | 82 | 35 | 73 | 47.9 | 3 | 15 | 20.0 | 9 | 16 | 56.2 | 16 | 34 | 50 | 11 | 7 | 4 | 6 | 35 | -28 |
| 2019-20 | 40 | B2 | 熊本 | 26 | 227 | 49 | 22 | 55 | 40.0 | 2 | 9 | 22.2 | 3 | 10 | 30.0 | 13 | 39 | 52 | 12 | 6 | 12 | 0 | 28 | -62 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 37 | B2 | 奈良 | 60 | 20.2 | 6.8 | 2.9 | 6.5 | 44.2 | 0.3 | 0.9 | 29.1 | 0.9 | 1.5 | 58.9 | 1.5 | 3.0 | 4.6 | 1.1 | 1.2 | 0.4 | 0.2 | 2.3 | -2.1 |
| 2017-18 | 38 | B2 | 奈良 | 60 | 22.9 | 8.3 | 3.6 | 7.2 | 50.2 | 0.3 | 0.8 | 36.2 | 0.8 | 1.7 | 47.5 | 0.9 | 3.4 | 4.2 | 1.2 | 1.2 | 0.3 | 0.2 | 1.8 | -3.4 |
| 2018-19 | 39 | B2 | 熊本 | 33 | 6.6 | 2.5 | 1.1 | 2.2 | 47.9 | 0.1 | 0.5 | 20.0 | 0.3 | 0.5 | 56.2 | 0.5 | 1.0 | 1.5 | 0.3 | 0.2 | 0.1 | 0.2 | 1.1 | -0.8 |
| 2019-20 | 40 | B2 | 熊本 | 26 | 8.7 | 1.9 | 0.8 | 2.1 | 40.0 | 0.1 | 0.3 | 22.2 | 0.1 | 0.4 | 30.0 | 0.5 | 1.5 | 2.0 | 0.5 | 0.2 | 0.5 | 0.0 | 1.1 | -2.4 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 37 | B2 | 奈良 | 60 | 12.2 | 5.1 | 11.5 | 44.2 | 0.5 | 1.6 | 29.1 | 1.6 | 2.7 | 58.9 | 2.7 | 5.4 | 8.2 | 2.0 | 2.2 | 0.8 | 0.4 | 4.1 | -3.7 |
| 2017-18 | 38 | B2 | 奈良 | 60 | 13.0 | 5.7 | 11.3 | 50.2 | 0.4 | 1.2 | 36.2 | 1.3 | 2.6 | 47.5 | 1.4 | 5.3 | 6.6 | 1.9 | 1.9 | 0.5 | 0.3 | 2.8 | -5.4 |
| 2018-19 | 39 | B2 | 熊本 | 33 | 13.6 | 5.8 | 12.1 | 47.9 | 0.5 | 2.5 | 20.0 | 1.5 | 2.7 | 56.2 | 2.7 | 5.6 | 8.3 | 1.8 | 1.2 | 0.7 | 1.0 | 5.8 | -4.6 |
| 2019-20 | 40 | B2 | 熊本 | 26 | 7.8 | 3.5 | 8.7 | 40.0 | 0.3 | 1.4 | 22.2 | 0.5 | 1.6 | 30.0 | 2.1 | 6.2 | 8.2 | 1.9 | 1.0 | 1.9 | 0.0 | 4.4 | -9.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 37 | B2 | 奈良 | 60 | 18.2 | 7.6 | 17.0 | 44.4 | 0.7 | 2.4 | 29.6 | 2.4 | 4.0 | 58.9 | 4.0 | 8.1 | 12.1 | 2.9 | 3.2 | 1.2 | 0.6 | 5.7 | -6.5 |
| 2017-18 | 38 | B2 | 奈良 | 60 | 19.7 | 8.6 | 17.1 | 50.0 | 0.7 | 1.9 | 37.0 | 1.8 | 3.9 | 47.4 | 2.1 | 8.1 | 10.2 | 2.9 | 2.8 | 0.8 | 0.5 | 3.9 | -8.4 |
| 2018-19 | 39 | B2 | 熊本 | 33 | 19.2 | 8.5 | 17.5 | 48.6 | 0.8 | 3.5 | 21.4 | 1.5 | 3.0 | 50.0 | 3.8 | 8.0 | 11.8 | 2.8 | 1.8 | 1.0 | 1.5 | 8.2 | -8.8 |
| 2019-20 | 40 | B2 | 熊本 | 24 | 9.0 | 3.8 | 11.8 | 31.7 | 0.6 | 2.6 | 22.2 | 0.9 | 2.3 | 37.5 | 3.5 | 8.1 | 11.6 | 3.5 | 1.4 | 2.9 | 0.0 | 5.5 | -13.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 37 | B2 | 奈良 | 60 | 1213 | -2.10 | +0.15 | -2.25 | -0.011 | +0.001 | +0.012 | +1.50 | +1.49 | -0.01 | -1.75 | +0.38 | -1.38 |
| 2017-18 | 38 | B2 | 奈良 | 60 | 1375 | -2.03 | -0.56 | -1.47 | +0.001 | +0.009 | +0.007 | -0.20 | -0.40 | -0.20 | -2.33 | +0.72 | -1.61 |
| 2018-19 | 39 | B2 | 熊本 | 33 | 217 | -1.78 | -0.91 | -0.86 | -0.020 | -0.005 | +0.015 | -1.37 | -0.57 | +0.80 | -0.40 | +0.15 | -0.25 |
| 2019-20 | 40 | B2 | 熊本 | 24 | 227 | -0.66 | +0.40 | -1.06 | -0.014 | 0.000 | +0.014 | +0.80 | +1.00 | +0.20 | -0.63 | +0.03 | -0.60 |