| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 18 | B2 | 山形 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021-22 | 22 | B2 | 山形 | 16 | 143 | 12 | 5 | 27 | 18.5 | 2 | 11 | 18.2 | 0 | 0 | - | 4 | 8 | 12 | 10 | 8 | 2 | 0 | 19 | -17 |
| 2022-23 | 23 | B2 | 山形 | 43 | 583 | 92 | 35 | 112 | 31.2 | 13 | 56 | 23.2 | 9 | 18 | 50.0 | 14 | 35 | 49 | 56 | 30 | 9 | 1 | 53 | -37 |
| 2023-24 | 24 | B2 | 山形 | 44 | 566 | 111 | 39 | 89 | 43.8 | 20 | 50 | 40.0 | 13 | 19 | 68.4 | 18 | 43 | 61 | 30 | 16 | 8 | 3 | 47 | -95 |
| 2024-25 | 25 | B2 | 山形 | 49 | 452 | 98 | 32 | 85 | 37.6 | 16 | 39 | 41.0 | 18 | 28 | 64.3 | 16 | 44 | 60 | 23 | 17 | 7 | 2 | 50 | -38 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 18 | B2 | 山形 | 1 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 2021-22 | 22 | B2 | 山形 | 16 | 9.0 | 0.8 | 0.3 | 1.7 | 18.5 | 0.1 | 0.7 | 18.2 | 0.0 | 0.0 | - | 0.2 | 0.5 | 0.8 | 0.6 | 0.5 | 0.1 | 0.0 | 1.2 | -1.1 |
| 2022-23 | 23 | B2 | 山形 | 43 | 13.6 | 2.1 | 0.8 | 2.6 | 31.2 | 0.3 | 1.3 | 23.2 | 0.2 | 0.4 | 50.0 | 0.3 | 0.8 | 1.1 | 1.3 | 0.7 | 0.2 | 0.0 | 1.2 | -0.9 |
| 2023-24 | 24 | B2 | 山形 | 44 | 12.9 | 2.5 | 0.9 | 2.0 | 43.8 | 0.5 | 1.1 | 40.0 | 0.3 | 0.4 | 68.4 | 0.4 | 1.0 | 1.4 | 0.7 | 0.4 | 0.2 | 0.1 | 1.1 | -2.2 |
| 2024-25 | 25 | B2 | 山形 | 49 | 9.2 | 2.0 | 0.7 | 1.7 | 37.6 | 0.3 | 0.8 | 41.0 | 0.4 | 0.6 | 64.3 | 0.3 | 0.9 | 1.2 | 0.5 | 0.3 | 0.1 | 0.0 | 1.0 | -0.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 18 | B2 | 山形 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 2021-22 | 22 | B2 | 山形 | 16 | 3.0 | 1.3 | 6.8 | 18.5 | 0.5 | 2.8 | 18.2 | 0.0 | 0.0 | - | 1.0 | 2.0 | 3.0 | 2.5 | 2.0 | 0.5 | 0.0 | 4.8 | -4.3 |
| 2022-23 | 23 | B2 | 山形 | 43 | 5.7 | 2.2 | 6.9 | 31.2 | 0.8 | 3.5 | 23.2 | 0.6 | 1.1 | 50.0 | 0.9 | 2.2 | 3.0 | 3.5 | 1.9 | 0.6 | 0.1 | 3.3 | -2.3 |
| 2023-24 | 24 | B2 | 山形 | 44 | 7.1 | 2.5 | 5.7 | 43.8 | 1.3 | 3.2 | 40.0 | 0.8 | 1.2 | 68.4 | 1.1 | 2.7 | 3.9 | 1.9 | 1.0 | 0.5 | 0.2 | 3.0 | -6.0 |
| 2024-25 | 25 | B2 | 山形 | 49 | 7.8 | 2.5 | 6.8 | 37.6 | 1.3 | 3.1 | 41.0 | 1.4 | 2.2 | 64.3 | 1.3 | 3.5 | 4.8 | 1.8 | 1.4 | 0.6 | 0.2 | 4.0 | -3.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 18 | B2 | 山形 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 2021-22 | 22 | B2 | 山形 | 16 | 4.6 | 1.8 | 11.1 | 16.7 | 0.9 | 5.1 | 18.2 | 0.0 | 0.0 | - | 1.8 | 3.7 | 5.5 | 4.1 | 3.2 | 0.9 | 0.0 | 7.4 | -7.4 |
| 2022-23 | 23 | B2 | 山形 | 43 | 8.9 | 3.4 | 10.9 | 31.2 | 1.3 | 5.4 | 23.2 | 0.9 | 1.8 | 50.0 | 1.4 | 2.9 | 4.3 | 5.2 | 2.8 | 0.9 | 0.1 | 4.5 | -4.4 |
| 2023-24 | 24 | B2 | 山形 | 44 | 10.9 | 3.8 | 8.3 | 45.8 | 2.0 | 4.7 | 42.6 | 1.3 | 1.9 | 68.4 | 1.7 | 3.9 | 5.6 | 2.8 | 1.4 | 0.7 | 0.3 | 4.4 | -9.3 |
| 2024-25 | 25 | B2 | 山形 | 49 | 11.4 | 3.6 | 9.5 | 38.2 | 1.9 | 4.4 | 42.9 | 2.3 | 3.5 | 64.3 | 1.9 | 5.1 | 7.0 | 2.6 | 2.1 | 0.9 | 0.1 | 6.0 | -3.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 18 | B2 | 山形 | 1 | 2 | - | - | - | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | - | - | 0.0 | - | 0.0 |
| 2021-22 | 22 | B2 | 山形 | 16 | 143 | 20.8 | 0.417 | 0.5 | 0.0 | 13.0 | 2.9 | 9.8 | 1.29 | 0.75 | 3.9 | 7.8 | 1.6 | 0.0 |
| 2022-23 | 23 | B2 | 山形 | 43 | 583 | 37.1 | 0.760 | 0.5 | 0.2 | 12.7 | 2.4 | 12.5 | 1.83 | 0.98 | 2.8 | 6.0 | 1.2 | 0.2 |
| 2023-24 | 24 | B2 | 山形 | 44 | 566 | 57.8 | 1.185 | 0.6 | 0.2 | 9.6 | 1.3 | 6.9 | 2.00 | 0.72 | 3.5 | 8.7 | 1.0 | 0.5 |
| 2024-25 | 25 | B2 | 山形 | 49 | 452 | 48.0 | 1.011 | 0.5 | 0.4 | 11.5 | 1.8 | 6.8 | 1.24 | 0.59 | 3.7 | 9.7 | 1.3 | 0.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 18 | B2 | 山形 | 1 | 2 | +0.06 | +0.07 | 0.00 | 0.000 | +0.001 | +0.001 | -0.07 | 0.00 | +0.07 | +0.07 | -0.01 | +0.06 |
| 2021-22 | 22 | B2 | 山形 | 16 | 143 | -0.50 | -0.32 | -0.18 | 0.000 | 0.000 | -0.001 | -0.68 | -0.56 | +0.12 | +0.30 | -0.04 | +0.26 |
| 2022-23 | 23 | B2 | 山形 | 43 | 583 | -0.56 | +0.01 | -0.57 | -0.009 | +0.003 | +0.012 | +0.38 | -0.32 | -0.70 | -0.30 | +0.03 | -0.27 |
| 2023-24 | 24 | B2 | 山形 | 44 | 566 | -1.61 | -0.72 | -0.89 | -0.011 | -0.003 | +0.008 | -1.65 | -1.31 | +0.34 | -0.17 | -0.35 | -0.52 |
| 2024-25 | 25 | B2 | 山形 | 49 | 452 | -0.22 | -0.34 | +0.12 | +0.018 | -0.002 | -0.020 | +0.81 | +0.60 | -0.21 | -1.27 | +0.21 | -1.06 |